Keystone logo
© University of Victoria
University of Victoria

University of Victoria

University of Victoria

Įvadas

Viktorijos universitetas, įsikūręs Britų Kolumbijoje, Kanadoje, garsėja savo įsipareigojimu siekti akademinės kompetencijos ir naujoviškų mokymo metodų. Kaip pirmaujanti aukštojo mokslo institucija, UVic siūlo įvairias programas, skirtas tiek studentų, tiek specialistų poreikiams tenkinti. Daug dėmesio skirdamas tarpdisciplininiam mokymuisi ir moksliniams tyrimams, universitetas didžiuojasi puoselėdamas kritinio mąstymo įgūdžius ir rengdamas asmenis klestėti nuolat besikeičiančiame pasauliniame kontekste.

Vienas iš svarbių UVIC švietimo pasiūlos aspektų yra trumpalaikės verslo programos, skirtos suteikti specialistams įgūdžių ir žinių, reikalingų siekiant tobulėti šiuolaikinėje konkurencingoje verslo aplinkoje. Šios programos specialiai pritaikytos dirbančių specialistų, siekiančių patobulinti savo žinias arba pereiti į naujas pareigas verslo pasaulyje, poreikiams tenkinti. UVic trumpalaikės verslo programos apima platų temų spektrą, įskaitant lyderystę, vadybą, finansus, rinkodarą ir verslumą.

Šiose programose, kurias dėsto pramonės ekspertai ir patyrę dėstytojai, teorinės žinios derinamos su praktiniu taikymu, todėl dalyviai įgyja vertingų įžvalgų ir praktinės patirties, kurią gali iš karto pritaikyti savo karjeroje. UVic trumpalaikės verslo programos išsiskiria lankstumu ir prieinamumu.

Nesvarbu, ar norite siekti karjeros, ugdyti naujus įgūdžius, ar tyrinėti naują dominančią sritį, UVic siūlo įvairias programų galimybes, atitinkančias jūsų poreikius ir tvarkaraštį. Nuo intensyvių savaitės trukmės kursų iki neakivaizdinių vakarinių užsiėmimų - yra galimybių kiekvieno etapo studentams.

Be to, UVic įsipareigojimas diegti naujoves apima ne tik klasę. Universitetas suteikia galimybę naudotis pažangiausia mokslinių tyrimų įranga ir ištekliais, todėl dalyviai gali būti pramonės tendencijų ir pokyčių priešakyje. Apskritai UVic trumpalaikės verslo programos suteikia unikalią galimybę studentams patobulinti savo įgūdžius, praplėsti žinias ir siekti karjeros šiuolaikinėje dinamiškoje verslo aplinkoje. UVic programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama praktiniam mokymuisi ir akademinei kompetencijai, išlieka geriausiu pasirinkimu asmenims, siekiantiems išsilavinimo ir profesinių tikslų verslo srityje.

Reikalavimai vizoms

Studentai, kurie dalyvauja ISIBM programoje iš šalių, kurioms reikalinga laikinoji rezidento viza keliauti į Kanadą, turės pateikti paraišką likus mažiausiai 2 mėnesiams iki programos pradžios. Vizų apdorojimo laikas gali skirtis priklausomai nuo šalies, todėl kreipkitės iš anksto.

Reitingai

  • UVic užima devintą vietą pasaulyje pagal Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslus (2023 m. „Times Higher Education Impact Rankings“)
  • UVic užima pirmąją vietą Kanadoje tarp visapusiškų universitetų, ruošiančių karjerai studentus (2022 m. Times Higher Education Global University Employability Rankings)
  • MBA programa užima 15 vietą pasaulyje, 1 vietą Vakarų Kanadoje (2023 m. Better World MBA indeksas, Corporate Knights)
  • Pasaulinio verslo magistras užima 1 vietą Kanadoje, 3 vietą Šiaurės Amerikoje (2023 m. 100 geriausių vadybos programų magistrantūros studijų, Financial Times)

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AACSB

Vietos

  • Victoria

    Peter B. Gustavson School of Business PO Box 1700 STN CSC, BC V8W 2Y2, Victoria

Klausimai