Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
US Aviation Academy

US Aviation Academy

US Aviation Academy

Įvadas

Čia, US Aviation Academy , mes didžiuojamės tuo, kad tai yra vienas iš geriausių aviacijos mokymo ir mokymų pasirinkimo tarp norinčių pilotų ir skrydžio entuziastų. Mūsų aviacijos mokykla sėkmingai aprūpino daugybę skrydžių studentų, turinčių daugybę aviacijos žinių ir padėjo jiems įgyti patirties, reikalingos norint gauti nurodytas piloto licencijas, sertifikatus ir įvertinimus. Mes tai darome kiekvienais metais, dirbdami kartu su savo moksleiviais ir suteikiame jiems tik aukščiausio lygio skrydžio mokymą, mokymą ir mokymą.

Mūsų aviacijos akademija

US Aviation Academy buvo įsipareigojusi siekti kompetencijos, kai 2002 m. Atidarėme savo duris. Esame Federalinės aviacijos administracijos patvirtinta CFR 141-osios skrydžių akademija, kuri buvo įtraukta į aukščiausią tautos skrydžių mokyklą. Mūsų aviacijos studentai, turintys dvi universiteto vietas Šiaurės Teksase, gali gauti savo skrydžio mokymus Dentone, Teksane, Dentono savivaldybės oro uoste (DTO) arba Šermanyje, Teksase, Šiaurės Teksaso regioniniame oro uoste (GYI). Abiejose vietose studentams suteikiamos įvairios galimybės sustiprinti mokymosi patirtį. Mūsų skrydžio mokykla net gali pasigirti savarankiška institucija, esanti mūsų DTO vietoje.

Kadangi US Aviation Academy turi specialią savarankiškai tikrinimo instituciją virš mūsų skrydžio mokyklos, mes galime būti galutinai pasisakę, ar pagal mūsų gaires siekiantiems pilotai gaus atitinkamas licencijas, įvertinimus ir sertifikatus. Nors tai yra atvejis, mes padarysime viską, kas įmanoma, kad studentai laiku pasiektų norimų licencijų, sertifikatų ir (arba) reitingų.

Karjera

Mes siūlome skrydžio kursus žmonėms, kurie nori tapti sertifikuotu pilotu karjeros ir ne karjeros tikslais. Mūsų gerbiama aviacijos akademija rengia studentus sportui, privačiam ir komerciniam pilotų licencijų išdavimui, taip pat kelių variklių reitingui, instrumentų įvertinimui, oro transporto gabenimui ir skrydžių instrukcijų sertifikavimui.

Laikas mūsų skrydžio mokykloje apima pamokų mokymą, skrydžių mokymą skrydžio metu ir mokymą mokykloje. Patyrę, FAA patvirtinti aviacijos specialistai tvarko visas šias paslaugas, taigi mokiniai gauna išsilavinimą, laikomą pagal aukščiausius pramonės standartus.

JAV aviacijos prioritetai yra laikytis aukštų standartų, kuriuos FAA reikalauja aviacijos mokyklos, ir pamatyti mūsų studentų viltis ir svajones tapti pilotais tampa apčiuopiama realybe. Jei esate pasiruošę pradėti mokymą su mumis, susisiekite su mumis šiandien!

Vietos

  • Denton

    Spartan Drive,4850, 76207, Denton

Klausimai