Keystone logo
University Of Zurich

University Of Zurich

University Of Zurich

Įvadas

Žvilgsniu

Nuo 1833 m

University Of Zurich (UZH) yra didžiausias Šveicarijos universitetas, kuriame studijuoja beveik 30 000 studentų. Įkurtas 1833 m., UZH buvo pirmasis universitetas Europoje, įkurtas demokratinės politinės sistemos pagrindu; Šiandien UZH yra vienas geriausių universitetų vokiškai kalbančiame pasaulyje. Universitetas, sudarytas iš septynių fakultetų, apimančių apie 100 skirtingų dalykų, siūlo platų bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnį. programas. Be to, UZH tęstinio mokymo programos siūlo puikias mokymosi galimybes.

Išskirtinis tinklas

Būdamas „Europos mokslinių universitetų lygos“ (LERU), „Universitas 21“ (U21) tinklo ir „Una Europa“ aljanso narys, University Of Zurich priklauso prestižiškiausioms Europos mokslinių tyrimų institucijoms. 2022 m. University Of Zurich tapo „Una Europa“ – unikalaus 11 pirmaujančių Europos universitetų tinklo, kurio tikslas – intensyviai bendradarbiaudamas prisidėti prie Europos mokslo erdvės, nariu.

Daugybė skirtumų išryškina universiteto tarptautinį žinomumą medicinos, imunologijos, genetikos, neuromokslų, struktūrinės biologijos, taip pat ekonomikos srityse. Iki šiol Nobelio premija skirta dvylikai UZH mokslininkų.

Dalijimasis žiniomis

University Of Zurich akademinė kompetencija ne tik Ciuricho kantone, bet ir visoje Šveicarijoje duoda naudos tiek viešajam, tiek privačiam sektoriui. Žinios dalijasi įvairiais būdais: Universitetas ne tik suteikia plačiajai visuomenei prieigą prie dvylikos muziejų ir daugelio jo bibliotekų, bet ir pateikia pažangiausių tyrimų išvadas visuomenei prieinamose ir įtraukiančiose paskaitų serijose ir diskusijose.

Reikalavimai vizoms

Akreditacijos

Vietos

  • Rämistrasse,71, 8006, Zürich

Klausimai