Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Įvadas

University of Surrey yra pasaulinė idėjų ir žmonių bendruomenė, skirta švietimui ir tyrimams, kurie keičia gyvenimą. Turėdami gražų ir energingą miestelį, mes suteikiame išskirtinį mokymą ir praktinį mokymąsi, kad įkvėptume ir įgalintume savo studentus asmeninei ir profesinei sėkmei. Per mūsų darbuotojus ir studentus Surrey pasiekia puikių dalykų.

Be aukštos kokybės mokymo, universitetas suteikia galimybę naudotis daugybe akademinės pagalbos paslaugų ir išteklių. Tarptautiniai studentai gali gauti pagalbos, susijusio su kalbų mokėjimu, ir yra daugybė paslaugų, kurios padėtų jiems lengvai įsitvirtinti universiteto gyvenime.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

Taip pat yra daug karjeros paramos. Visų dalykų sričių studentai gali pasinaudoti verslo parama ir verslo gairėmis. Kiekvienas gali tyrinėti įvairias idėjas, išsiugdyti norimus verslo įgūdžius ir pagerinti savo absolventų galimybes. Mūsų absolventų įsidarbinimo rezultatai yra vieni geriausių JK, o 95 % mūsų magistrantūros absolventų įsidarbina arba studijuoja per 15 mėnesių nuo studijų baigimo – 2023 m. absolventų rezultatų tyrimas.

„Surrey“ mes darome viską, kad universitete praleistumėte laiką saugiai, apsigyvenę ir laimingi. Mūsų miestelis bus jūsų antrieji namai, ir jūs greitai tapsite mūsų glaudžios miestelio bendruomenės dalimi. Mūsų darbuotojai visada teikia pirmenybę mūsų studentams. Nesvarbu, ko jums reikia, Surrey mieste yra kažkas, kas gali padėti. Mes turime specialų studentų patarimų ir palaikymo centrą „MySurrey Hive“, draugiškas tarptautines studentų palaikymo komandas, daugelio tikėjimų kapelionus, o studentai dėl praktikos turi prieigą prie savo akademinio personalo paramos ir patarimų.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

Nuo 2020 m. Rugsėjo mes suteiksime visiems bakalaurantams ir antrosios pakopos studijų studentams nemokamą pagrindinių jų vadovėlių skaitmenines kopijas. Tai yra dalis mūsų įsipareigojimo padaryti universitetą labiau prieinamą, kad galėtumėte mokytis labiau skaitmeninėje aplinkoje.

Gyvenimas universitete yra ne tik paskaitos ir kursiniai darbai, mes stengiamės, kad jūsų universiteto patirtis būtų kuo įvairesnė ir visapusiškesnė, suteikiant jums begales galimybių maksimaliai išnaudoti laiką, praleistą su mumis.

Jei domitės sportu arba norite būti aktyvūs universitete praleidę laiką, Surrey sporto parke yra daugybė aukščiausios klasės patogumų, įskaitant aštuonių takų olimpinio dydžio baseiną, 120 stoties sporto salę ir 10 m aukštį sienos. Jei norite tiesiog smagiai praleisti laiką ir susitikti su naujais žmonėmis, mūsų studentų sąjunga taip pat turi platų asortimentą įdomių klubų ir draugijų bei organizuoja nepamirštamus renginius ir savanorystės galimybes, kad užtikrintų geriausią įmanomą universiteto patirtį.

Vos per 34 minutes traukiniu nuo Londono nuvažiuosite iki studentų, studentai gali mėgautis gražiu, draugišku Surrey miesteliu ir vietove. Gildfordas yra judrus ir svetingas miestas, apsuptas vaizdingos kaimo.

Surrey stengiasi įkvėpti studentus pažvelgti į pasaulį naujais būdais, būti drąsiam darbe ir patirti visa tai, ką suteikia studentų gyvenimas.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

Universiteto ypatybės

Mūsų pagrindinis miestelis yra ant Stag Hill, netoli Gildfordo miesto centro ir šalia Gildfordo katedros. Tai puikus, žaliuojantis miestelis, pilnas erdvės atsipalaiduoti, taip pat dauguma mūsų studentų patogumų, įskaitant biblioteką ir mokymosi centrą, MySurrey avilį, studentų sąjungą, taip pat parduotuves, barus ir kavines. Turime antrą miestelį. , netoli esančiame Dvaro parke, kuriame yra Sveikatos ir medicinos mokslų fakultetas, Surėjaus sporto parkas ir daugybė kitų apgyvendinimo įstaigų.

Abu yra gerai sujungti pėsčiomis, dviračiu ar autobusu.

Universitete yra daugiau nei 6 000 studijų miegamųjų, iš kurių mažiausiai pusėje yra dušas ir tualetas bei neribotas nemokamas plačiajuostis ryšys. Yra pasirinkimų, atitinkančių visus biudžetus ir reikalavimus, ir jums garantuojamas apgyvendinimas universitete pirmaisiais metais, jei jūsų paraiška bus pateikta laiku. Visose studentų rezidencijose yra bendra virtuvė ir 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę jas stebi apsauga.

Už universiteto miestelio ribų Guildfordo rajone yra įvairių būstų, kurie nuomojami privačiai arba per University of Surrey nuosavo turto valdymo schemą.

  Priėmimai

  While many PWPs are psychology graduates this is not a necessity. Applications are welcomed from people with experience working in mental health or similar services who may not have been in education recently. Services will also have individual person specifications you are required to meet.

  Postgraduate route

  Accumulated credit volume of 360 FHEQ Level 4-6 credits (achieved to 2:1), of which at least 120 will be at FHEQ Level 6. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting.

  Other entry requirements: Each student that is employed by the Improving Access to Psychological Therapies service is subject to the Rehabilitation of Offenders Act (1974) Section 4 (2) (Exemptions) Order 1975 and DHSS Circular HC (88)9 guidelines regarding police checks and child protection.

  Undergraduate route

  Students will normally hold a previously accumulated credit volume of 120 FHEQ Level 5 credits and 120FHEQ Level 4 credits. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting. Students who do not have the above academic profile should seek advice as it may not exclude them from applying for our modules and programs of study.

  English language requirements

  • IELTS: 6.5 overall including 6.0 in each category.

  If you do not currently meet the level required for your program, offer intensive pre-sessional English language courses, designed to take you to the level of English ability and skill required for your studies.

  For more information about admission requirements, please visit the university website.

  Stipendijos ir finansavimas

  Bendroji politika ir informacija apie stipendijas ar finansavimo galimybes

  Sužinokite, kaip galime paremti jūsų antrosios pakopos studijas naudodamiesi daugybe stipendijų ir stipendijų tiesiogiai iš University of Surrey ir išorės paslaugų teikėjų.

  Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite universitete.

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  Awards & Accreditations

  Metų absolventų užimtumo universitetas

  „The Times“ ir „Sunday Times“ baigtas universiteto vadovas (2022 m.)

  4 vieta JK pagal bendrą studentų pasitenkinimą

  Nacionalinė studentų apklausa (2023 m.)

  JK geriausios universiteto karjeros / užimtumo tarnybos nugalėtojas

  Nacionaliniai universitetų užimtumo apdovanojimai (2022 m.)

  13 vieta Jungtinėje Karalystėje „Complete University Guide League“ lentelėje

  Pilnas universiteto vadovas (2024 m.)

  46 vieta pasaulyje pagal tvarumą

  Times Higher Education (THE) universiteto poveikio reitingai

  285 vieta pasaulyje

  QS pasaulio universitetų reitingai (2024 m.)

  Campus Life & Facilities

  • Gaukite pagalbos ir patarimų visą parą studijų klausimais ir asmeniniais klausimais per mūsų internetinį portalą „MySurrey“ arba asmeniškai „MySurrey Hive“.
  • Pasinaudokite neabejotinai efektyviausia JK studentų karjeros paslauga, kad galėtumėte organizuoti darbo vietas, rasti darbą studentams arba planuoti savo kelią baigus studijas.
  • Pasiekite būtiniausią priežiūrą mūsų miestelio medicinos praktikoje ir Gerovės centre.
  • Susisiekite su mūsų specialia tarptautine studentų komanda, kad gautumėte pagalbos per visą paraiškos teikimo procesą, įskaitant prašymą išduoti vizą ir pasiruošimą pirmosioms savaitėms Suryje.
  • Pasitikėk, kad Studentų sąjunga atstovaus studentams ir suteiks paramą akademiniais klausimais, apgyvendinimu ir kt.

  Visame mūsų gražiame, žaliuojančiame miestelyje rasite puikų vietų pavalgyti, atsigerti ir pabūti pasirinkimą. Be įvairių parduotuvių ir kavinių, taip pat yra patogumų, tokių kaip „The Snug“, studentų erdvė, kurią galima užsisakyti su didžiulėmis patogiomis sofomis, 85 colių ekranu ir „PlayStation“.

  Yra daugiau nei 180 studentų draugijų – puikiai tinkančios padėti susirasti naują hobį arba užsiimti esama aistra su bendraminčiais. Jei ieškote aktyvaus gyvenimo būdo, University of Surrey taip pat yra daugiau nei 40 sporto klubų, nuo futbolo iki lakroso ir tinklinio. Jie yra miestelio Surrey sporto parke, kuriame taip pat yra 50 m baseinas ir 120 stotelių sporto salė.

  Studentų sąjunga taip pat organizuoja nepamirštamus renginius ir savanorystės galimybes, kad gautumėte kuo geresnę universiteto patirtį.

  Vietos

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  Klausimai