Keystone logo
University of Perugia

University of Perugia

University of Perugia

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Universitetas Perudža buvo įkurta 1308. Tais pačiais metais popiežius Klemensas V išleido bulę, pavadintą "Super specula, suteikusiai miesto institucija įsitraukti į aukštojo mokslo Studium. Šiandien, mokslinių tyrimų, švietimo ir konsultavimo veiklą įvairiose disciplinose organizuojamos 16 departamentų, iš kurių apie 23500 studentų, 1100 dėstytojų ir mokslo darbuotojų ir 1000 darbuotojų. Pastaraisiais metais universitetas ėmėsi plataus masto atnaujinimo savo studijų programas ir programas, kurios parengti studentus, siekiant patenkinti darbo rinkos poreikius ir patenkinti inovacijų poreikius darbdavių privataus ir viešojo sektorių išreikštas.

Universitetas siūlo dvi programas visiškai vyksta anglų kalba:

Magistro laipsnis kursai Geologijos naftos (2 metai)

BENDRA INFORMACIJA

Universitetas turi Language Center, kuri suteikia Italijos kursus užsienio studentams, taip pat anglų, prancūzų, vokiečių kalbos kursai ir apdovanoti labiausiai up-to-data įrenginių kalbų mokymosi ir aukštos kvalifikacijos gimtoji mokytojų personalui. Be to, studentų akademinių ir mokslinių darbuotojų mokymo praturtintas ir papildytas karjeros paslaugų, teikiamų Orientation tarnybos ir įdarbinimo tarnybos ir negrąžintų sporto ir sporto įrenginių.

IŠLAIDOS

Jungtinis magistro studijų programos turi fiksuotą kainą 6000 € + universitetų mokesčiai (kintamoji suma; šis mokestis svyruoja priklausomai nuo studento šeimos pajamų, nuo 503 € iki 1,763.52 eurų per metus). Pedikiūras yra mokami, kai studentas į aukštąją mokyklą į Italiją (nė viena paraiška mokesčių taikoma) programą.

TAIKYMAS

Dėl išsamesnės informacijos apie paraiškų teikimo procesą (reikalavimus ir terminus), stipendijos, arba jei esate domina atsižvelgiant klases italų, rašykite [email protected]

Vietos

  • Università degli Studi di Perugia piazza Università, 1 , 06123 , Perugia

Klausimai