Keystone logo
University of Cape Town Studijuoti užsienyje Keiptauno kurse – informatika, inžinerija, žaidimų dizainas
University of Cape Town

Studijuoti užsienyje Keiptauno kurse – informatika, inžinerija, žaidimų dizainas

Cape Town, Pietų Afrikos Respublika

1 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 7 450 / per semester *

Stovykloje

* mokestis studentams, besikreipiantiems savarankiškai. Studentai, kurie teikia paraiškas per organizacijas arba savo gimtąjį universitetą, sąskaitas faktūras išrašo tiesiogiai paslaugų teikėjas

Įvadas

Semestro studijų užsienyje programa sveikina studentus į UCT vienam semestrui, siekdama laipsnio kitur.

Įsikūręs pačiame Afrikos gale, kur susitinka du vandenynai, Keiptaunas yra gyvybingas ir svetingas miestas, pritraukiantis tūkstančius tarptautinių studentų ir milijonus turistų. UCT visame pasaulyje vertinamas dėl pažangiausių mokymo, tyrimų ir įrenginių. Mes didžiuojamės akademinės kompetencijos tradicijomis, dėstydami moksliniais tyrimais, daugiausia dėmesio skirdami afrikietiškiems pasaulinių problemų sprendimams.

Studijuojantys užsienyje studentai gali rinktis iš plataus bakalauro ir magistro kursų asortimento. Visi kursai dėstomi anglų kalba. Mūsų speciali palaikymo komanda padės jums pateikti paraiškų teikimo procesą ir padės jums patekti į kursus, apimančius daugiau nei 40 disciplinų meno, mokslų, komercijos, teisės ir inžinerijos srityse.

UCT yra įvairi universiteto bendruomenė, siūlanti turtingą aplinką tarptautiniams studentams. Studijų užsienyje studentai yra visiškai integruoti į klases ir mokosi kartu su pilno laipsnio studentais. UCT naudoja tarptautiniu mastu pripažintą kreditų sistemą, todėl galite lengvai perkelti kreditus iš UCT kursų į savo namų studijų programą ar laipsnio reikalavimus.

Turėdami galimybę nemokamai prisijungti prie iki trijų UCT sporto klubų ar studentų draugijų, prisijungsite prie klestinčios universiteto bendruomenės su daugybe galimybių susirasti naujų draugų. Studijuojantys užsienyje studentai taip pat gali padėti vietos bendruomenei savanoriaudami universitetų informavimo programose.

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai