Keystone logo
© Carrianna Field
Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Įvadas

Esame jaunas universitetas, kurį 1997 m. gegužę oficialiai pripažino Katalonijos parlamentas. Norime prisidėti prie Europos ir platesnio pasaulio kūrimo, remdamiesi savo stipriomis katalonų šaknimis. Nuo pat pradžių UVic-UCC skatino akademinę kokybę ir palankų į studentą orientuoto mokymo kontekstą. Mūsų mokymo programos siūlo kokybę ir ryšį su studentais, kaip reikalaujama Europos aukštojo mokslo erdvėje. Taip pat jaučiame tvirtą įsipareigojimą Katalonijai – jos universitetų sistemai ir kalbai bei kultūrai – ir regioninei plėtrai, kur prisidedame prie paslaugų už Barselonos srities ribų ir skatiname tvarią ateitį.

UVic-UCC yra pavaldi Fundació Universitària Balmes, kurio valdytojų tarybą sudaro dauguma Vic City Council ir Katalonijos generalinės tarybos atstovų. Šis kombinuotas nepriklausomo valdymo ir viešosios kontrolės modelis garantuoja lanksčią, atskaitingą ir veiksmingą valdymą.

Mūsų pašaukimas į viešąją tarnybą, kaip nurodyta steigiamajame parlamento tekste apie UVic-UCC, atsispindi Generalitat finansinėje parama ir UVic-UCC dalyvavimas Katalonijos valstybinių universitetų priėmimo programoje.

Studijuoti užsienyje

Akademinės programos

Ši programa skirta tarptautiniams studentams, norintiems praleisti vieną ar du semestrus Barselonoje arba Vic. UVic-UCC siūlo ispanų kalbos kursus, kuriuos galima derinti su kitais pasirenkamaisiais anglų kalbos kursais verslo, komunikacijos ir dizaino srityse.

Tarptautiniai vasaros kursai

Vic universitetas – Centrinis Katalonijos universitetas siūlo intensyvias akademines vasaros programas kartu su kultūrine ir socialine veikla gyvybingo Barselonos miesto centre. Šie kursai nuo birželio iki liepos pabaigos gali būti perkeliami į akademinį kreditą. Kiekvieno kurso trukmė skiriasi priklausomai nuo programos.

Tai unikali galimybė sutelkti dėmesį ir nuodugniai ištirti tam tikrą temą ir patirti dinamišką, daugiakultūrę Barselonos aplinką.

Trumpalaikės programos

Vic universitetas – Centrinis Katalonijos universitetas siūlo trumpalaikes akademines programas švietimo, menų ir humanitarinių mokslų, socialinių mokslų, mokslo, eksperimentinių mokslų, technologijų, inžinerijos ir sveikatos mokslų srityse. Programos yra išskirtinai akademinės. Kursų trukmė skiriasi priklausomai nuo programos turinio ir planavimo.

Pritaikomi kursai

Vic universitetas – Centrinis Katalonijos universitetas siūlo pritaikytus kursus tarptautinių studentų ir dėstytojų grupėms švietimo, menų ir humanitarinių mokslų, socialinių mokslų, mokslo, eksperimentinių mokslų, technologijų, inžinerijos ir sveikatos mokslų srityse. Programos gali būti išskirtinai akademinės arba derinamos su kultūriniais apsilankymais ir ekskursijomis. UVic-UCC gali suorganizuoti visas papildomas paslaugas, tokias kaip apgyvendinimas, transportas, ekskursijos su gidais ir apsilankymai dominančiose organizacijose ir įmonėse. Kurso trukmė gali būti koreguojama pagal Jūsų poreikius.

Bendri duomenys

 • Sukurta 1997 m. gegužės 21 d
 • Nepriklausomas universitetas su viešojo sektoriaus priežiūra
 • Valdo Balmeso universiteto fondo valdyba
 • Rektorius: Josep-Eladi Baños

Universiteto ypatybės

  Vietos

  • Vic

   c/ Dr Junyent, 1, 08500, Vic

   • Barcelona

    Carrer de Pujades,118, 08005, Barcelona

    • Vic

     Carrer de la Sagrada Família, 7, 08500, Vic

     Klausimai