Keystone logo
Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Įvadas

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Užsienio kalbų ir kultūrų departamentas siūlo aukštos kokybės ispanų programą tarptautinei bendruomenei ir užsieniečiams, gyvenantiems Kolumbijoje. Užsiėmimai vykdomi universiteto miestelyje akademinėje, saugioje ir puikių paslaugų aplinkoje.

Mokyklos, universitetų ir kolegijų studentai, jauni žmonės, suaugusieji, specialistai ir vadovai ras mūsų kursus geriausiu būdu pagerinti komunikacines kompetencijas kalba ir turės galimybę sužinoti apie Kolumbijos ir Lotynų Amerikos kultūrą.

Visi Ispanijos kursai yra papildyti įvairiomis kultūrinėmis veiklomis ir papildomais kursais, praturtinančiais patirtį. Dalyviams taip pat siūloma lankstumo, kiek savaitės jie nori mokytis, ir kursų pradžios datą. Klasės prasideda kiekvieną savaitę pirmadienį.

Sužinokite su mumis ispanų kalbą. Mylėk Kolumbiją ir jos kultūrą.

Apie mūsų kursus

Jūs dirbsite 4 kalbų įgūdžiais: rašydami, kalbėdami, skaitydami ir klausydami (jūs praktikuosite visą laiką naują žodyną ir gramatiką). Mes suteiksime jums klasės vadovus, taigi jums nereikės pirkti papildomos medžiagos; jums reikės tik žodyno.

Mūsų kursai yra labai lankstūs, galite pasirinkti, kiek savaičių studijuoti ir kada pradėti. Klasės prasideda kiekvieną pirmadienį, todėl galite pasirinkti datą, kada pradėti kursą.

Turime skirtingus kursus, kuriuos galite pasirinkti iš:

  • Bendrasis ispanų kalbos kursas (15 valandų Ispanijos pamokų per savaitę)
  • Intensyvus ispanų kursas (20 valandų Ispanijos pamokų per savaitę)
  • Bendrasis ispanų kalbos kursas savanoriškai
  • Viena pamoka

Kainos

Kaina skiriasi priklausomai nuo to, kiek savaičių mokysitės pas mus, ir tipo, žinoma, jūs užtruksite.

Galite įstoti į kai kuriuos „Universidad de La Sabana“ kursus savo studentams. Praneškite mums, kurios temos jus domina, kad galėtume rasti jums kursą. Šis kursas neturės pažymių, jis skirtas tik lankymui ir nereiškia papildomų išlaidų.

* Tai taikoma tik studentams, kurie pasilieka 2 ar daugiau mėnesių.

Kartą per savaitę planuojame pasirenkamąją kultūrinę veiklą, pavyzdžiui, aplankyti muziejus, gamtos parkus, Bogotos miesto centrą, restoranus. * Į kainą įskaičiuota tik keletas užsiėmimų.

Kartą per savaitę pateikiamos Lotynų Amerikos šokių pamokos. Nėra papildomų išlaidų šiai veiklai.

128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

Vieta

Universitetas yra įsikūręs Chía, vos 7 km nuo Bogoto. Jame yra gražus Campus su puikiais patogumais.

La Sabanoje yra puiki akademinė aplinka ir įvairios veiklos. Be to, Bogotas yra kosmopolitiškas miestas, kuris siūlo lankytojams daug galimybių pramogoms, sportui, naktiniam gyvenimui, restoranams ir veiklai.

Kaip dabar užsiregistruoti?

1. Užpildykite pridedamą registracijos formą.

2. Paimkite vietos nustatymo testą („Skype“ arba „vietoje“). Turėsime suplanuoti interviu „Skype“, kad nustatytume jūsų Ispanijos lygį, o tai užtruks 15 minučių. Praneškite mums, kuri diena jums geriausiai tinka.

3. Mokėti kursą (pasirinktų savaičių skaičių). Jei jau pradėjote programą ir nuspręsite padidinti savaičių skaičių, kaina per savaitę bus pigesnė.

Mokėjimą gali atlikti:

Banko pervedimas: prašome kreiptis į Universiteto kodus, su kuriais galite savo šalyje mokėti savo pageidavimus, šis mokėjimas yra tik už USD

Jei norite sumokėti Kolumbijos peso, galite:

1. Užstatas bet kuriame banke Bancolombia Kolumbijoje

2. Pinigai ar kreditinė kortelė Universitete

Atlikę mokėjimą, siųskite kopiją į mano elektroninį paštą ir atsiųsiu jums patvirtinimo raštą ir Universiteto sertifikatą, jei reikės. Taip pat atsiųskite mums paso kopiją.

4. Turėkite PIP (atvykimo ir nuolatinio leidimo) arba studentų vizą.

Jei ketinate pasilikti Kolumbijoje mažiau nei 3 mėnesius ir jūs gyvenate šalyje, kuriai nereikia turistinės vizos Kolumbijoje. Atspausdinkite patvirtinimo raštą ir parodykite jį imigracijos pareigūnui El Dorado oro uoste Bogotoje; jūsų pase gausite PIP 5 spaudą, kuris reiškia „leidimą atvykti ir nuolat“ ir yra naudojamas žmonėms, kurie ketina rengti trumpus kursus. Šios dvi galimybės leidžia studijuoti Kolumbijoje.

5. Turėkite sveikatos draudimo ir nelaimingų atsitikimų politiką, apimančią tarptautinį aprėptį ir turimą laiką, kurį planuojate likti šalyje, ir nusiųsti nuskaitytą kopiją šiam el. Paštu: [email protected]

112174_WhatsApp-Image-2019-01-16-at-12.34.35-PM-1.jpg

Vietos

  • Chía

    Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá. Chía, Cundinamarca, Colombia., , Chía

Klausimai