Keystone logo
Universidad Austral

Universidad Austral

Universidad Austral

Įvadas

Kas mes esame

Mes esame universitetas

Kaip universiteto institucija, mes siūlome tarnauti visuomenei ieškant tiesos visomis jos dimensijomis, plėtojant ir perduodant žinias su visuotine vizija.

Ši plati realybės perspektyva mus verčia atsiverti kitiems ir puoselėti tarpdisciplininę dvasią, būdingą universiteto darbui, ir darbo aplinką, palankią žmonių tarpusavio santykiams.

Kiekvieną dieną mes kuriame bendruomenę iš akademikų, specialistų, studentų ir absolventų, atsižvelgdami į intelektinę laisvę, atsakomybę, kultūrinę įvairovę ir pagarbą kitiems; kur daug kitaip mąstančių žmonių išbando savo žinias kurdami idėjas, kurios gali greitai pasiekti visuomenę.

Universiteto misijos centre yra asmuo, kuris yra visos mūsų mokymo, tyrimų, perkėlimo, medicinos pagalbos ir universiteto pratęsimo veiklos pabaiga.

Mūsų humanistinė vizija skatina mus sutelkti dėmesį į dorybių mokymą profesine ir socialine prasme; dorybės, tokios kaip sąžiningumas, draugystė, pramonė, pastangos ir nuolatinis noras mokytis.

Tokiu būdu mes siekiame, kad asmeninį mūsų bendruomenės narių talentą lydėtų intelektinė, socialinė ir visuomenės lyderystė, siekiant pasiūlyti labiau žmogišką indėlį, kuris transformuotų visuomenę. Mes skatiname bendrą universiteto ir įvairių visuomenės veikėjų darbą vietos ir tarptautiniu lygiu, kurdami aplinką, kuri nuolat mokosi ir prisideda.

145468_pexels-photo-3762800.jpeg

Su krikščioniška tapatybe

Mūsų krikščioniškoji tapatybė kviečia mus tapatinti save su meile, kurios Jėzus mus moko Evangelijoje, ir su laisve, kurią mums suteikė pats. Žvelgdami iš šios perspektyvos, mes siekiame tikėjimo ir proto harmonijos, atsakydami į konkrečias šiandieninio pasaulio problemas.

Mes suprantame kiekvieno žmogaus orumą pagal savo transcendentinį likimą gyvenime. Dėl šios priežasties mes siūlome krikščionių formavimo veiklą, puoselėjančią dvasinę žmonių dimensiją asmeninės laisvės ir pagarbos skirtingų tikėjimų žmonėms atmosferoje. Mes skatiname gebėjimą prašyti atleidimo, kai darome klaidų, ir atleisti kitiems, žinodami, kaip suprasti ir pastatyti save į kito vietą. Mes siekiame sukurti susidūrimo kultūrą, atsiverdami kitų problemoms ir norams. Mes kartu su mąstančiais kitaip nusprendžiame užmegzti vaisingą mūsų visų dialogą.

Mes skatiname solidarumą teikdami savanorišką veiklą tarp mūsų universiteto bendruomenės žmonių, ypatingai padėdami tiems, kurie patenka į pažeidžiamą padėtį.

Mes skatiname tokias žmogaus teises kaip gyvybė, sveikata, švietimas, šeima, socialinis teisingumas, rūpinimasis aplinka ir bendro gėrio paieška; visada įtraukioje aplinkoje, kurioje gerbiami žmonių idealai.

Įkvėpė šventoji Josemaría

Šventoji Josemaría įkvėpė kurti Universidad Austral . Jis paragino universitetus patenkinti visų žmonių poreikius ir būti mainų ir supratimo erdve, formuojančia piliečius, norinčius kurti teisingesnę visuomenę.

Tą patį pradinį impulsą šiandien „Opus Dei“ padeda universitetui įtraukti krikščioniškus principus į mokymą, jo turinį ir netgi tvarkant universitetą.

Viena iš pagrindinių „Opus Dei“ propaguojamų žinučių yra praturtinti gyvenimo prasmę surandant Dievą kasdieniame darbe ir padedant jį kitiems.

145470_pexels-photo-5676744.jpeg
Ivan Samkov / pexels

Misija ir vizija

misija

Universidad Austral ketina tarnauti visuomenei ieškodamas tiesos, plėtodamas ir perduodamas žinias, mokydamas dorybių ir rūpindamasis kiekvienu žmogumi pagal savo transcendentinį likimą, vykdydamas intelektinę, profesinę ir socialinę lyderystę. ir visuomenės.

vaizdas

Mes siekiame tapti mūsų mokslo, švietimo ir perkėlimo indėlio rodikliais tose disciplinose, kurios daro didžiausią įtaką žmonių raidai, skatindamos tarpdiscipliniškumą ir plačią visuomenės patrauklumą.

Reitingai ir akreditacijos

QS universiteto reitingai

Universidad Austral yra pirmasis Argentinos privataus valdymo universitetas Lotynų Amerikoje, kuris yra trečiasis universitetas Argentinoje ir pirmasis privatus valdymas QS Lotynų Amerikos universitetų reitinge 2021. Be to, Universidad Austral yra pirmasis pagal galimybes įsidarbinti. QS pasaulio universiteto reitinge.

 • Pirmasis privatus valdymas Argentinoje Lotynų Amerikoje (QS Lotynų Amerikos universitetų reitingai)
 • 1 vieta Argentinoje užimtumo srityje (QS absolventų užimtumo reitingai)

145455_ranking-universidades-Universidad-Austral.png

TAT verslo mokykla

Universidad Austral IAE verslo mokykla turi trigubą karūną - ši išraiška naudojama verslo mokyklų srityje, kai universitetas įgyja tris svarbiausias tarptautines vadovų švietimo akreditacijas. Skirtumas yra tas, kad tik 0,5 proc. pasaulio mokyklos:

 • Bendradarbiavimo kolegialių verslo mokyklų asociacija (AACSB)
 • MBA asociacija (AMBA)
 • Europos kokybės gerinimo sistema (EQUIS)

145460_ASCSB-Equis-AssociationofMBAs.png

Reitinge IAE yra tarp geriausių verslo mokyklų Argentinoje ir Lotynų Amerikoje.

 • # 1 Argentinoje: „Financial Times“ (vadovų švietimas); Amerikos ekonomika (magistrai); Atidarymas
 • # 1 privatus valdymas Argentinoje „Eduniversal Business School“ reitingas 2019 m
 • 2 vieta Argentinoje: „QS Global MBA“ reitingai
 • 7 vieta Lotynų Amerikoje: „QS Global MBA“ reitingai

145458_IAEBusinessSchool.png

Verslo mokslų fakultetas (Agroverslo centras)

Universidad Austral Verslo mokslų fakulteto agroverslo magistras yra trijų geriausių pasaulio žemės ūkio verslo magistro laipsnių pakyloje pasaulyje ir yra geriausiai užimtas Lotynų Amerikoje. „Eduniversal“ reitingas yra prestižiškiausias šioje kategorijoje.

 • „Eduniversal“: 2 vieta pasaulio MBA žemės ūkio versle ir 1 vieta Lotynų Amerikoje.


145459_eduniversal.png

teisės mokykla

Remiantis naujausiu „QS World University Rankings by Subject“ atnaujinimu, Universidad Austral užima antrąją vietą Argentinoje ir 1-ąjį privatų valdymą teisės srityje.

145462_ranking-universidades-Universidad-Australbysubject.png

Australo universitetinė ligoninė

Universidad Austral ligoninė yra pirmoji ligoninė Argentinoje ir viena pirmųjų pasaulyje, jungtinės komisijos tarptautinė komisija gavusi aukščiausią pažymėjimą „Akademinės ligoninės“ kategorijoje. Be to, tai yra pirmoji ligoninė Argentinoje, kuri pakartotinai akredituota kartu su „Joint Commission International“.

145465_jointcomissioninternational.png

„América Economía“: vienintelis Lotynų Amerikos ligoninių ir klinikų reitingas.

145466_America.png

Geriausia tarptautinė ligoninė Argentinoje 2016 m., Tarptautinė sveikatos priežiūros komisija.

145467_InternationalHealthcareComission.png

Vietos

 • Pilar

  Mariano Acosta 1611 (B1629WWA) Derqui, Pilar, Provincia de Buenos Aires, , Pilar

  • Rosario

   Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

   • Rosario

    Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

    Klausimai