Keystone logo
© UNISG
University of Gastronomic Science of Pollenzo

University of Gastronomic Science of Pollenzo

University of Gastronomic Science of Pollenzo

Įvadas

University Of Gastronomic Sciences , kurį 2004 m. Įkūrė tarptautinė ne pelno siekianti asociacija „Slow Food“, bendradarbiaudama su Italijos Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionais, yra ministrų pripažinta privati ne pelno institucija.

Jo tikslas yra sukurti tarptautinį tyrimų ir švietimo centrą tiems, kurie dirba atnaujindami ūkininkavimo metodus, saugodami biologinę įvairovę ir kurdami organišką gastronomijos ir žemės ūkio mokslo ryšį.

Universitetas sudaro gastronomus, naujas profesionalias asmenybes, turinčias daugiadisciplininių įgūdžių ir žinių mokslo, kultūros, politikos, ekonomikos ir maisto ekologijos srityse, siekdamas juos pritaikyti gamyboje, platinime ir tvariame vartojime.

UNISG studentai, atvykę iš viso pasaulio, įgyja dinamiškos patirties gaminant amatininkus ir pramoninius maisto produktus dėka nemokamo gamtos mokslų ir humanitarinių mokslų, sensorinio mokymo ir praktinio mokymosi per keliones penkiuose žemynuose.

Universiteto ypatybės

UNISG yra komplekse, vadinamame Pollenzo agentūra, kurį 1832 m. užsakė Savojos karalius Carlo Alberto. Buvo pastatyta keturiolika sodybų, agentūros pastatas, bokštas su vaizdu į bažnyčios aikštę ir galiausiai neogotikinė San Vittore parapija.

Pollentinos dvaro ekonominis ir finansinis centras buvo agentūra, kuri, karaliaus Carlo Alberto ketinimu, taptų pavyzdiniu ūkiu, kuriame būtų galima atlikti žemės ūkio veiklos pelningumo didinimo eksperimentus. Karloalberto įspaudas išliko iki šių dienų, išskiriantis savo architektūrą, spalvas ir urbanistinę struktūrą.

Šiandien Pollenzo agentūros kompleksas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą – „Savoy Residences“.

Sensorinės analizės laboratorija

Juslinės analizės ir vartotojų mokslų laboratorija skirta mokymo, tyrimų ir trečiosios misijos veiklai.

Struktūroje vyksta praktinės pratybos, numatytos Juslinės analizės ir Vartojimo mokslo kursuose, skirtuose visiems studentams, įstojantiems į universiteto trejų metų, magistrantūros ir magistrantūros studijų kursus. Praktinės veiklos metu mokomasi pagrindinių maistui ir gėrimams taikomų juslinės analizės metodų, lyginti ir įvertinti maisto kokybę bei jų pakitimus laikant. Be to, laboratoriją studentai dažnai naudoja baigiamųjų darbų projektams, kuriuose numatoma dalis, susijusi su juslinio suvokimo studijomis. Be to, studentai dažnai savanoriškai dalyvauja įvairiuose tyrimų projektuose, kuriuose dalyvauja laboratorijos darbuotojai.

Pollenzo maisto laboratorija

Gastronomijos mokslų universiteto Pollenzo Food Lab yra laboratorija, skirta gastronominių transformacijų studijoms ir taikomiesiems tyrimams. Ji užsiima mokymu – pavyzdžiui, kuria ir vadovauja taikomosios gastronomijos magistrantūrai: kulinarijos menas – akademiniai tyrimai, konsultacijos įmonėms ir trečioji misija.

Vyno bankas

Vyno bankas (Banca del Vino) jau seniai bendradarbiauja su Gastronomijos mokslų universitetu. Vyno bankas organizuoja ir rengia seminarus ir vyno degustacijas studentams, siūlo komandos formavimo pratybas ir kitus renginius, susijusius su vyno pasauliu.

Biblioteka ir studijų kambarys

UNISG biblioteka Pollenzo mieste atidaryta 2004 m., kad padėtų universiteto studentams ir, pasitelkus didelę knygų ir žurnalų kolekciją, būtų nuolatinių gastronominių tyrimų šaltinis.

  Stipendijos ir finansavimas

  Italian Students

  Atleidimo nuo mokesčių skaičius Atleidimo nuo mokesčio suma eurais Pajamos (ISEE) ir turtas (ISPE) už stipendijos paraiškos pateikimą eurais
  ISEE (pajamos) ISPE (nuosavybė)
  1 15 500 eurų
  (visos mokesčių lengvatos)
  plius studentų būstas
  ir pietūs pas
  Akademinės lentelės
  ≤ 26.306 ≤ 57,188
  3 10 000 ≤ 36 600 ≤ 76 200
  5 5 000 ≤ 42 800 ≤ 78 000

  Ne italų studentai

  Kas gali pretenduoti į stipendiją Atleidimo nuo mokesčių skaičius Atleidimo nuo mokesčio suma eurais Pajamos (ISEE) ir turtas (ISPE) už stipendijos paraiškos pateikimą eurais
  ISEE (pajamos) ISPE (nuosavybė)
  Ne italų
  piliečių iš žemos
  pajamų šalyse
  arba apatinis vidurys
  pajamos arba viršutinė
  vidutines pajamas
  šalys pagal
  į Pasaulio banką
  5 15 500 eurų
  (visos mokesčių lengvatos)
  plius studentų būstas
  ir pietūs pas
  Akademinės lentelės
  ≤ 26.306 ≤ 57,188
  Visi ne italai
  piliečių
  5 10 000 ≤ 36 600 ≤ 76 200
  Visi ne italai
  piliečių
  2 5 000 ≤ 42 800 ≤ 78 000

  Studentai gali kreiptis, jei:

  • jie pateikė prašymą per pirmą arba antrą priėmimo sesiją (2024 m. kovo arba gegužės mėn.)
  • buvo priimti į pirmuosius studijų kurso metus 2024/2025 ay, o minimalus priėmimo balas yra 70/100
  • jų ISEE (pajamų)/ISPE (turto) sumos neviršija lentelėje nurodytų ribų

  Stipendijos paraiškų teikimo terminas: 2024 m. gegužės 21 d

  Nuo 2004 m. daugiau nei 260 studentų iš 40 šalių pasinaudojo Gastronomijos mokslų universiteto teikiamomis stipendijomis.

  Over the years UNISG has invested over 9.5 million euros in scholarships, an effort that underlines the university’s commitment to placing the values of Merit and the Right to Education before geographical origin, social extraction, and economic possibilities of the students.

  Businesses, organizations, and foundations have contributed over €3 million to the fund, investing in the education of a new generation of Gastronomes who can play an active, leading role in the local development of their home countries and bring about cultural and political change through food.

  Campus Life & Facilities

  UNISG pažintinės kelionės

  Studijų kelionės UNISG yra mokymosi priemonės, suteikiančios studentams unikalią prieigą prie žinių apie pasaulio gastronomines kultūras .

  Pagrindiniai taškai šių kelionių metu sukasi aplink priešingybių palyginimus : masto ir geografijos (smulkaus masto ir pramonės, kaimo ir miesto) ir gamybos (naujos tendencijos ir masinės gamybos metodai, palyginti su amatininkų tradicijomis).

  Studentų asociacijos

  Trumpai tariant, ASSGAssociazione Studenti di Scienze Gastronomiche (Gastronomijos mokslų studentų asociacija) siekia pagerinti visų UNISG studentų gyvenimo kokybę universiteto miestelyje (ty Pollenzo ir Bra). Šiuo metu tai pasiekiama organizuojant renginius ir užsiėmimus, teikiant unikalias paslaugas, tokias kaip būstas, taip pat prašant specialių studentų nuolaidų.

  Vietinė – mūsų maisto parduotuvė

  Įkvėpta Carlo Petrini noro matyti maisto parduotuves sugrąžintas į istorinius miestų centrus, „Local“ idėja susiformavo bendradarbiaujant su UNISG sisteminio maisto dizaino kurso studentais: projektas, skatinantis mažmeninę prekybą ir kasdieninio apsipirkimo vietą. siūlo gerai apgalvotą vietinių produktų pasirinkimą ir pripažįsta amatininkų gamintojų vertę.

  Už prekystalio klientus priima, patarimus ir degustacijas siūlo du buvę studentai, gastronomai, praktiškai taikantys tai, ką studijavo paskaitose ir išmoko pažintinėse kelionėse po pasaulį.

  Gyvenimas liemenėlėje

  Gastronomijos mokslų universitetas yra įsikūręs Pollenzo, mažame Bra miesto miestelyje, esančiame apie 6 km nuo miesto centro ir kur kursuoja autobusas. Mūsų studentų buvimas Bra mieste sukūrė tarptautinę atmosferą, o studentų gyvenimas tarp Bra ir Pollenzo gali būti labai įtemptas dėl studentų bendruomenės organizuojamos veiklos įvairovės.

  Vietos

  • Pollentia

   Piazza Vittorio Emanuele II, 9, 12042, Pollentia

  Klausimai