Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

Įvadas

UCR IEP siūlo unikalų kelią į sėkmę

Kalifornijos universiteto Riverside (UCR) Tarptautinės švietimo programos (IEP) nuo 1975 m. Teikia anglų kalbos kaip antrosios kalbos (ESL), akademines ir profesines programas.

Mūsų mokymo programa yra nuolat vertinama ir atnaujinama, siekiant užtikrinti geriausią JAV mokymosi patirtį. Kiekvienais metais studentai baigia mūsų programas ir tęsia įdomią tarptautinę karjerą ir (arba) tęsia tolesnes akademines studijas. „Naassom Azevedo“ / „Unsplash“

Amigos em campus universitário

Misija

Mūsų misija yra užtikrinti aukštos kokybės, novatoriškas anglų kalbos ir profesines programas, kad būtų patenkinti įvairūs mūsų tarptautinių studentų asmeniniai, profesiniai ir švietimo tikslai.

Mes suteikiame studentams galimybę tyrinėti, dalyvauti ir praturtinti savo žinias apie JAV ir pasaulį per bendrą anglų kalbos ir akademinių įgūdžių tobulinimą.

Per komandinį darbą daugiakultūrėje aplinkoje mes skatiname studentus suprasti save, ugdyti pasitikėjimą savimi ir kurti savo ateities viziją.

Tarpusavio pagarbos, profesionalumo ir meistriškumo dėstant ir tarnaujant vertybės veda mus į darbą. Mes vertiname unikalų kiekvieno mokytojo, darbuotojo ir studento indėlį kuriant vieną geriausių tautos tarptautinių švietimo programų.

Kodėl UCR?

1. Būkite Kalifornijos universiteto sistemos studentas

Kalifornijos universitetas, Riversaidas, yra vienas iš 10 universiteto miestelių, esančių viešojoje universitetų sistemoje Nr. 1, JAV UCR yra žinomas kaip pats įvairiausias ir tarptautiniu mastu draugiškiausias universiteto UC miestelis. Joje yra beveik 80 000 absolventų, iš kurių daugelis yra laimėję prestižinius apdovanojimus. tokias kaip Guggenheimo stipendija, Nobelio premija, Pulitzerio premija ir kt.

2. Būkite Pietų Kalifornijos širdyje

Upės pakrantė yra 80 kilometrų į rytus nuo Los Andželo, gražios, saulėtos Pietų Kalifornijos širdyje. Keliaukite lengvai į paplūdimius, kalnus, pramogų parkus ar prekybos centrus. Gyvenkite svetingoje ir prieinamoje universiteto bendruomenėje.

3. Būk programoje, teikiančioje geriausią Amerikos universiteto miestelio patirtį

Mūsų studentai jums pasakys, kad UCR turi geriausius instruktorius. Visi yra dirbantys profesionalai, turintys realaus pasaulio patirtį. Jie yra draugiški, paslaugūs ir atsidavę teikiant aukščiausios kokybės išsilavinimą, kad būtų užtikrinta geriausia Amerikos universiteto patirtis. Andrew Ridley / „Unsplash“

San Diego palm trees

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Riverside

    University of California, Riverside Extension 1200 University Ave. Riverside, Ca 92507-4596, , Riverside

Klausimai