Keystone logo
University of Antwerp

University of Antwerp

University of Antwerp

Įvadas

Mūsų universitetas yra Antverpeno mieste, Belgijos ir Europos širdyje. Antverpeno uostas yra vienas didžiausių pasaulyje. Antverpenas – ne tik senovės viduramžių ir baroko miestas, kupinas istorijos. Tai taip pat šurmuliuojantis metropolis su gyvybinga socialine scena, įspūdinga architektūra ir kultūriniais kontrastais. Čia gyvena daugiau nei 170 tautybių, daugiau nei Niujorke! Ši kosmopolitinė atmosfera atsispindi ir University of Antwerp .

Dėl aukščiausios klasės mokslinių tyrimų ir švietimo University of Antwerp yra puiki vieta mokytis ir dirbti. Mes puoselėjame ryšį tarp mokslinių tyrimų ir švietimo. Internacionalizacija yra mūsų misijos pagrindas. Neatsitiktinai University of Antwerp yra daug žadančio Europos universitetų tinklo „Jaunieji universitetai Europos ateičiai www.YUFE.eu“ partneris.

University of Antwerp , kuriame gyvena daugiau nei 20 000 studentų, didžiuojasi tuo, kad veikia žmogiškuoju mastu. Mūsų dėstytojai ir darbuotojai pasveikins jus aukščiausio lygio infrastruktūroje viename iš keturių miestelių. Būdami čia taip pat kviečiami mėgautis mūsų gyvybinga kultūrine programa, sporto įranga ir daugybe kitų studentų paslaugų.

Fakultetai

 • Taikomoji inžinerija
 • Menas
 • Verslas ir ekonomika
 • Dizaino mokslai
 • Įstatymas
 • Medicina ir sveikatos mokslai
 • Farmacijos, biomedicinos ir veterinarijos mokslai
 • Mokslas
 • Visuomeniniai mokslai

University of Antwerp taip pat yra 17 institutų ir centrų, įskaitant Vystymosi politikos institutą (IOB). Jame taip pat yra 15 kompetencijos centrų.

Statistika

Faktai ir skaičiai

 • 23 202 studentai (17,5% iš užsienio, 127 tautybės)
 • 2339 daktaro laipsnis. studentai
 • 280 daktaro laipsnio gynimų per metus
 • 4420 mokslinių publikacijų per metus
 • 6974 darbuotojai (23% iš užsienio, 134 tautybės)
 • 918 profesorių
 • 501 padėjėjas
 • 3639 tyrinėtojai
 • 1633 administraciniai ir techniniai darbuotojai
 • 80 000 ir daugiau absolventų
 • 4 miesteliai Antverpene

  Universiteto ypatybės

  University of Antwerp yra daugiau nei aštuoniasdešimt pastatų, išsidėsčiusių keturiuose miesteliuose. Priklausomai nuo studijų pasirinkimo, atsidursite miesto centre arba žaliame pakraštyje.

   Priėmimai

   Ar norite stoti į akademinę programą University of Antwerp ? Turėsite įvykdyti keletą priėmimo reikalavimų. Visą informaciją apie mūsų priėmimo reikalavimus ir paraiškų teikimo tvarką rasite mūsų svetainėje.

   Reikalavimai vizoms

   Viza yra dokumentas, suteikiantis teisę atvykti į šalį. Atvykę į Belgiją turėsite kreiptis dėl leidimo gyventi arba pareiškimo dėl buvimo vietos valdžios įstaigoje savo gyvenamojoje vietoje. Peržiūrėkite visą informaciją apie vizą, leidimą gyventi ir leidimą dirbti gyventi Antverpene mūsų svetainėje.

   Stipendijos ir finansavimas

   University of Antwerp tiesiogiai dalyvauja tam tikrų stipendijų programų atrankos procese ( Stipendijos su UAntwerp dalyvavimu ). Be to, studentai taip pat gali patikrinti, ar jie atitinka išorinio finansavimo galimybes ( Išorinės stipendijos ). Stipendijas galima gauti bakalauro, magistro, doktorantūros ar trumpesnės trukmės programoms.

   Pasiteiraukite Belgijos ambasados savo šalyje, ar jie turi kokių nors finansavimo galimybių.

   Atminkite, kad daugumos UAntwerp studijų programų mokestis už mokslą yra pagrįstas, palyginti su tarptautiniu mastu. Studentų pragyvenimo išlaidos Belgijoje siekia apie 16 000 eurų per metus.

   Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje.

   Alumnų statistika

   Reitingai

   University of Antwerp , kuris buvo įkurtas 2003 m., Jaunųjų universitetų reitinguose yra labai geras:

   • Times Higher Education Millennials 2020 – 5 vieta
   • „Times Higher Education Young University“ reitingas 2023 m. – 7 vieta
   • QS 50 iki 50 2021 m. – 20 reitingas

   Pasaulio universitetų reitingai

   UAntwerp

   Kai kurios mūsų programos vertinamos ypač aukštai...

   Magistrantūros studijų programos mokymo ir ugdymo mokslai užėmė pelnytą 79 vietą „Times Higher Education Subject Ranking 2024“ 2024 m . UAntwerp užėmė 101–125 vietas pagal dalyką „Klinikinė ir sveikata“ ir „ The Law of the Times Higher Education Subject Reitings 2024“ . „Times Higher Education Subject Ranking Social Sciences 2024“ 126–150 vietose rasite UAntwerp .

   UAntwerp taip pat gerai pasirodė Šanchajaus komunikacijos dalykų reitinge 2022 m.: mūsų komunikacijos mokslų programa užėmė 45 vietą . Politikos mokslų programa Šanchajaus politikos mokslų dalykų reitinge 2022 m. užėmė 51–75 vietas. Pastebėjome gražią evoliuciją Šanchajaus visuomenės sveikatos dalykų reitinge, kuris 2022 m. užėmė 101–150 vietas.

   Verslo ekonomika 2018 m. pirmą kartą pateko į „Financial Times“ vadybos magistrantūros studijų programą. UAntwerp 2022 m. užima 87 vietą , o pagal kainos ir kokybės santykį ji užima 6 vietą pasaulyje .

   Tuo tarpu mūsų Verslo ir ekonomikos fakultetas gavo 3 prestižines tarptautines akreditacijas: ACCSB, EFMD ir EQUIS.

   Daugiau informacijos mūsų svetainėje

   Studentų atsiliepimai

   Campus Life & Facilities

   Kaip tarptautinis studentas, turite prieigą prie daugybės paslaugų, tokių kaip biblioteka, erdvios klasės, studijų erdvės, daugybė naudingų studentų paslaugų ir universiteto gydytojų. O su UAntwerp MOVE leidimu galite dalyvauti nemokamuose grupiniuose kūno rengybos užsiėmimuose, lankytis muziejuose ir parodose, gauti nuolaidų vietinėse sporto salėse ir kt.

   Antverpenas turi viską, ką pasiūlyti savo tarptautiniams studentams. Šis kišeninis miestas su gyva atmosfera ir istoriniu žavesiu privers jus įsimylėti akimirksniu. Vaikščiodami viduramžius menančiomis gatvėmis ar grožėdamiesi vienu iš 43 muziejų pamatysite spindinčią Antverpeno praeitį. Taip pat pamatysite, kad tai modernus, gyvybingas miestas, kuriame yra daug barų, restoranų ir vietinių patiekalų (dar žinomo kaip alus, šokoladas ir bulvytės). Antverpeną savo namais vadina daugiau nei 500 000 piliečių iš 178 tautybių. Daugelis žmonių kalba keliomis kalbomis ir yra labai pasirengę su jumis pasikalbėti apie savo mėgstamą vietą.

   Priėmimo į programą reikalavimai

   Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

   Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

   Vietos

   • Antwerp

    Prinsstraat 13, 2000, Antwerp

   • Antwerp

    Prinsstraat 13, 2000, Antwerp

   Chat with students

   Klausimai