Keystone logo
University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

Įvadas

Arkanzaso universitetas - Fort Smithas ( UAFS ) siūlo turtingą, gyvybingą mokymosi aplinką. Mažas klasių skaičius suteikia studentams galimybę bendradarbiauti su savo profesoriais ir bendraamžiais ir užmegzti viso gyvenimo profesinius ryšius su dėstytojais, kurie yra savo sričių ekspertai.

Arkanzaso universitetas - Fortas Smithas siekia sustiprinti savo reputaciją kaip aukštos kokybės ir prieinamos švietimo regioninė paskirties vieta, kur klesti ir tobulėja įvairūs siekiamieji studentai ir dėstytojai.

Arkanzaso universitetas - Fortas Smithas siūlo bakalauro ir asocijuotus laipsnius, magistro laipsnius ir pažymėjimų programas, kurių tikslas - paruošti studentus tyrinėti, diegti naujoves ir konkuruoti pasaulinėje darbo jėgoje. Tyčinis dėmesys vis didėjantiems vakaro, savaitgalio ir internetinių kursų variantams suteikė daugiau galimybių suaugusiems besimokantiems, visą darbo dieną dirbantiems studentams, kariškiams ir veteranams.

Arkanzaso universitetas - Fortas Smithas, turėdamas moderniausias universiteto miestelio ir skaitmeninio mokymosi priemones, pramonės standartus atitinkančias mokymo priemones ir pažangiausias mokslinių tyrimų technologijas, siūlo studentams atnaujintą, praktinį išsilavinimą. dėl ateities.

Vietos

  • Fort Smith

    Grand Avenue,5210, 72904, Fort Smith

    Klausimai