Keystone logo
Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Įvadas

Apie Tuftso inžinerijos mokyklą

"Tufts" inžinerijos programos kenkia tradicinėms akademinių disciplinų ribas, moksliniams tyrimams ir inžinierių vaidmeniui mūsų vis labiau tarpusavyje susijusiose pasaulio bendruomenėse. Kiekvieną dieną "Tufts" tyrėjai kuria naujas priemones medicinos diagnostikai ir gydymui gerinti; naujos žaliavos ateities medžiagos; protingesni, galingesni kompiuteriai; ir novatoriški būdai, kaip šviesti rytdienos inžinierius.Magistro ir doktorantūros programos šešiuose akademiniuose skyriuose, taip pat Inžinerinės vadybos MS, siūlomos per Tufts Gordono institutą, suteikia inžinieriaus studentams tinkamą specializacijos ir tarpdisciplininių žinių spektrą.

Akademikai

"Tufts" absolventų programos suteikia išskirtinę akademinę patirtį, kurią išskiria glaudus fakulteto sąveikos, kurios paskatins jus nuo studijų baigimo iki jūsų karjeros. Su daugybe programų meno ir mokslo bei inžinerijos srityje, "Tufts" jungia tyrimo intensyvios institucijos išteklius su palaikoma kolegialia atmosfera.Studijų programos apima:

 • Doktorantūros programos
 • Magistro programos
 • Sertifikatų programos

Studentai ir stažuotės, atliekantys stažuotes, padeda kurti ir paskleisti žinias kaip asmenis ir kaip gyvybiškai svarbias mokslinių tyrimų komandas. Čia turėsite galimybę mokyti ir mokyti kai kurių ryškiausių šalies studentų, kurie yra pagrindiniai dėstytojai ir mokymosi partneriai.

Vietos

 • Medford

  200 College Ave, Medford, MA 02155, USA, 02155, Medford

  • Somerville

   200 College Ave, Medford, 02155, Somerville

   • Medford

    College Avenue, 200, 02155, Medford

    Klausimai