Keystone logo
© BIMM University
The Design Ecademy - Online Design Courses

The Design Ecademy - Online Design Courses

The Design Ecademy - Online Design Courses

Įvadas

Apie mus

„Design Ecademy“ - tai naujoviško interjero architekto / dizaino konsultanto, kuris specializuojasi spalvoje, idėja

Per metus „Maria“ subūrė grupę žmonių, turinčių profesinės patirties įvairiose dizaino srityse, aukštojo mokslo, rašymo ir net verslo sistemose - sukurti „The Design Ecademy“. Jų kursai buvo prieinami nuo 2001 m. Ir nuo to laiko tūkstančiai studentų iš viso pasaulio pasiekė sėkmės šiuose kursuose.

Tarptautiniu mastu pripažintos kvalifikacijos

Kiekvieną iš mūsų kursų yra akredituotas "Pearson Edexcel"; didžiausia JK akreditavimo įstaiga ir viena didžiausių akademinių akreditavimo įstaigų pasaulyje. Šios kvalifikacijos yra labai gerai žinomos. PLUS, visi mūsų kursai vykdo perkeliamas universiteto kreditų vertes, kad jūsų kvalifikacija keliaus su savimi - kur jūs einate pasaulyje!

Kursai, kuriuos sukūrė dizaineriai DIZAINAMS

Akademinė akreditacija yra gyvybiškai svarbi pramonės pripažinimui, bet ilgalaikės sėkmės raktas (galbūt dar labiau) yra tikri įgūdžiai ir žinios, kurias jūs galėsite pasiekti bet kuriuo kursu. Mūsų kursai kasmet peržiūrimi ir atnaujinami, siekiant užtikrinti, kad jūs mokate, ko reikia sėkmingai dirbti šiuolaikinėje dizaino pramonėje.

Dizaino ir e-mokymosi specialistai!

Mes specializuojamės Dizaino srityje ir mes tiekiame visus mūsų kursus per E-mokymą - tai yra mūsų dėmesys. Tai svarbu, nes mokymo metodas

Unikalus pastato bloko metodas

Jei norite tolesnę pažangą vėlesniame etape, jūs galėsite tiesiog "papildyti" fondą, kurį pasiekėte, pradedant nuo nulio. Mes labai stengėmės kurti savo kursų struktūras, kad kiekvienas kursas, žinoma, galėtų pereiti į kitą. Tai suteikia maksimalų lankstumą suaugusiems besimokantiesiems ir užtikrina, kad jūsų sukurtas laikas ir pastangos bus apdovanoti realia kvalifikacija - ne tik "Kreditinė" vertė!

Nėra ankstesnės patirties ar kvalifikacijos

Akademinė kvalifikacija ir (arba) patikrinama pramonės patirtis paprastai yra privaloma dalyvauti šio lygmens kursuose. Tačiau NE ankstesnių kvalifikacijų ar patirties reikia įtraukti į mūsų kursus, tik gebėjimą skaityti

Mes netgi garantuojame, ką mokysitės!

Mes garantuojame, kad, sėkmingai baigę šį kursą, turėsite įgūdžių ir žinių, kurių reikia profesionaliai dirbti šioje pramonės šakoje, kaip aprašyta mūsų prospekte. Jei nenorite įgyti praktinių įgūdžių ir žinių, kurias mes apibūdinome, tada mes grąžinsime jūsų kursinį mokestį, ir jūs vis tiek išlaikysite savo apdovanojimą. Mes pašaliname riziką, kad galėtumėte prisijungti pasitikėdami!

Mūsų misija yra paprasta ...

Mes norime visiems suteikti aistrą dizainui, galimybę išmokti įgūdžius ir įgyti akreditaciją, reikalingą jų svajonėms ir jų potencialui įvykdyti.

Jums nereikia jokios ankstesnės patirties ar kvalifikacijos, kad būtų galima pradėti - tai praktiškai nenuosekli tokio lygio kvalifikacijai. Bet jūs neperkate kvalifikacijos ir turite turėti norą ir norą mokytis. Jei taip...

Nesvarbu, kur esate pasaulyje, nepriklausomai nuo jūsų ambicijų, nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų fonas ... Jei norite tapti dizaineriu ir pasiruošę atlikti darbą, mes garantuojame, kad mes padėsime jums tapti vienu.

Trisdešimt studentų iki šiol sėkmingai baigė šiuos kursus. Jūs galite pamatyti tikrų mokinių atsiliepimus ir peržiūrėti jų darbo pavyzdžius čia href = "http://www.thedesignecademyreviews.com/course-reviews/

Klausimai