Keystone logo
© Eva Dang
Leanne Test School

Leanne Test School

Leanne Test School

Įvadas

„Airways Aviation“ yra pasaulinio masto bandomųjų mokymo akademijų, simuliatorių / vertinimo centrų ir fondo mokyklų tinklas.

„Airways Aviation“, veikianti įvairiose Europos, Artimųjų Rytų, Azijos ir Australijos vietose, suteikia tarptautinėms oro linijoms tiesioginę prieigą prie labiausiai kvalifikuotų ir geriausiai apmokytų komercinių pilotų. Dėl 30 ir daugiau metų trunkančio pasaulinio lygio skrydžio mokymo patirties organizacija puikiai tinka vietiniams ir tarptautiniams studentams remti ir sparčiai augti komercinių pilotų paklausai visame pasaulyje.

Mes siūlome siekiančius pilotus Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) arba Civilinės aviacijos saugos tarnyba (CASA) patvirtintus mokymus „ Pathways ir naudokite partnerystes su aviacijos pramone, kad mūsų aukštos motyvacijos absolventai galėtų pereiti į oro linijų karjerą.

„Airways Aviation“ yra įsipareigojusi teikti kokybiškus mokymo ir mokymosi rezultatus, taip pat nepamirštamą patirtį žemėje ir ore. Mes teikiame visiškai įrengtas, tikslingai pastatytas auditorijas ir studentų sritis ir prižiūrime pasaulinio lygio orlaivių parką, užtikrinantį, kad mūsų studentai ir darbuotojai skraidytų saugiai ir pasitikėdami.

Vietos

 • Oxford

  London Oxford Airport Langford Lane Kidlington Oxfordshire, OX5 1RA, Oxford

  • Huesca

   Huesca-Pirineos Airport Carretera 1217 Km. 3 Monflorite-Alcala del Obispo, 22111, Huesca

   • Bilinga

    Airways Aviation Academy Gold Coast Hangar 51 Lores Bonney Circuit, 4225, Bilinga

    Klausimai