Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

Įvadas

Aukštojo mokslo lyderis

Nuo 1966 m. Tallahassee Community College pasiūlė aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą Leon, Gadsden ir Wakulla apskričių piliečiams kartu su studentais iš visos valstybės, tautos ir užsienyje. Mes nuolatos vertiname kaip vienas iš populiariausių tautos bendruomenių kolegijų. Mūsų vizija turi būti pripažinta jūsų pasirinktu koledžu.

TCC pagal numerius

  • 37k - TCC kiekvienais metais registruoja daugiau nei 37 000 kreditų ir ne kredito studentų

  • 24: 1 - TCC išlaiko studento ir fakulteto santykis 24-1

  • 77% - 77% TCC absolventų pervedami į 4 metų įstaigą po baigimo

Išsilavinimas švietime

TCC mes siūlome daugiau kaip 70 skirtingų laipsnių ir sertifikatų programų, kurios apima įvairias sritis nuo verslo valdymo iki inžinerijos, nuo slaugos iki teisėsaugos. Mūsų menų asociacijos (AA) laipsnis, skirtas perkelti į valstybinį universitetą, taip pat siūlo kelis takelius tiems, kurie nori siekti bakalauro laipsnio ar didesnio. Išbandykite visas savo galimybes ir pasikalbėkite su patarėju, kad galėtumėte pamatyti, kas jums tinka.

68905_Clipboard03.jpg

Visi sveikiname

TCC atstovauja įvairioms studentų organizacijoms ir patvirtina mūsų studentų augimą ir sėkmę per akademikus, dalyvavimą lyderystės, meno ir kt. Mes sveikiname studentus iš visų visuomenės sluoksnių ir suteikia jiems galimybę sustiprinti save ir savo bendruomenę.

Susitikimas su savimi, kur esi

Iš pagrindinio miestelio į mūsų šalies konkrečius institutus prie mūsų palydovų centrų, mes didžiuojamės, kad aptarnaujame mūsų bendruomenę kiekvienoje iš septynių mūsų trijų apskričių paslaugų rajono. Visada yra vieta netoli namų, darbo ir visur tarp jų.

Ideali vieta gyventi ir mokytis

Kiekvieną semestrą tūkstančiai studentų pasirenka Talahaussi kaip kitą žingsnį savo pažinimo kelionėje. Namuose TCC, vienai iš didžiausių tautos bendruomenių kolegijų, ir du pagrindinius universitetus - Floridos valstijos universitetą ir Floridą A

Vietos

  • Tallahassee

    444 Appleyard Drive, , Tallahassee

Klausimai