Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Summer at Smith College

Summer at Smith College

Summer at Smith College

Įvadas

Smito koledžo vasaros ikikoledžinės programos siūlo intelektualiai stimuliuojančias ir unikalias galimybes vidurinės mokyklos jaunoms moterims, norinčioms siekti savo akademinių interesų klasėje ir už jos ribų. Kiekvienais metais šios programos suteikia daugiau nei 200 jaunų moterų laisvę tyrinėti sudėtingus ir intriguojančius dalykus, sustiprinti savo paraiškas koledže ir išbandyti Smith bakalauro studijų patirtį gyvenant ir studijuojant su kitais motyvuotais ir ambicingais studentais iš viso pasaulio. Smithas sveikina dalyvauti šiose programose jaunas moteris iš įvairių tautybių ir įvairių rasinių bei socialinių ekonominių sluoksnių, kurios kartu sudaro nepaprastą intelektualią bendruomenę. Mokymosi aplinka yra praktinė, bendradarbiaujanti, tyrinėjama, kelianti iššūkių ir turtinga sektinų pavyzdžių. Smitho fakulteto nariai siūlo asmeninį dėmesį klasėje, skatindami studentų pomėgius ir aistras bei padėdami jiems ugdyti naujus akademinius įgūdžius. Studentai kiekvieną dieną lanko kursus ir seminarus ir gali rinktis iš įvairių organizuojamų kultūrinių, socialinių, sportinių ir meninių užsiėmimų naktimis ir savaitgaliais. Čia į jaunas moteris žiūrima rimtai ir jos įkvėptos tobulėti – kaip mokslininkės, mokslininkės, rašytojos, tyrinėtojai ir lyderės.

Tarptautiniams studentams

"Smith College Precollege" programos pritraukia tarptautinius studentus kasmet iš viso pasaulio į mūsų programas. Jūs pastebėsite, kad mūsų mažos klasės, panašios į bakalauro studijas "Smith", siūlo išskirtinį mokymą aplinkoje, kurioje moterys rimtai imamos ir įkvepia vadovauti. "Smith" yra JAV šiaurės rytų regione, kuriame yra didžiausia tarptautinių studentų koncentracija bet kurioje šalies vietoje.

Gyvenimas Smithe

Didžioji dalis jūsų patirties bus realus jausmas koledžo gyvenimui ir savarankiškam gyvenimui. Pasinerkite į universiteto aplinką, kuri jus įkveps, su papildoma nauda, ​​kaip rūpintis priežiūra ir patarimai iš gyvenamosios vietos direktoriaus ir internų.

Gyvenk ir valgyk miestelyje

Mėgaukitės kambariu viename iš nuostabių "Smith" namų, kuriuose yra svetainė, kuri yra puiki vieta namuose. Mokiniai gyvena Talbot, Lamont, Gillett ir Northrop namuose. "Smith" namuose yra vienviečiai ir dviviečiai kambariai, o daugumoje dalyvių - bendrabutis.

Kiekviename namuose yra savo valgomojo salė, o "Smith" patiekalas yra skanus ir maistingas. Yra trys patiekalai per dieną. Maitinimo paslaugų darbuotojai aprūpina be glitimo, vegetarišką ir veganų mitybą. Jie taip pat dirba su dalyviais, kuriems taikomi kiti dietiniai apribojimai.

Tipiška diena

Klasės vyksta nuo 9 iki 16 val. Po to galite naudotis visais miestelio patogumais ("Smith" turi dvi gimnazijas, uždarą baseiną, patalpų ir lauko takelius bei teniso patalpos, skvošo kortai, šokių studija, kroketo kiemas ir treniruoklių centras Smithas taip pat namuose turi išskirtinį meno muziejų, apdovanojimą pelnantį botanikos sodą ir šiltnamį) ir vykdo ekskursijas po pamokas (muzika, teatras) už popietę, vakarą ir savaitgalius. Visada organizuota veikla prisijungti arba galite praleisti laiką su savo draugais iš programos. Kiekviena programa siūlo tam tikrą savo veiklą už klasės ribų, tačiau taip pat planuojame veiklą, kuria norės dalyvauti visi studentai. Taip pat yra pasirenkamų getaways, kuriems reikalingas atskiras mokestis.

KONTAKTAS

Vasaros programų biuras

30 Belmonto avenue
Smith College
Northampton MA 01063

Telefonas: 413-585-4455
Faksas: 413-585-4344

Vietos

  • Northampton

    10 Elm Street, 01063, Northampton

Klausimai