Keystone logo
Stanford Summer Session

Stanford Summer Session

Stanford Summer Session

Įvadas

Prisijunkite prie pasaulinės studentų bendruomenės vienoje iš pirmaujančių pasaulyje mokslinių tyrimų ir mokymosi institucijų. Kaip vienintelė galimybė studijuoti užsienyje Stanfordo universitete, „Summer Session“ padeda studentams priimti sudėtingus akademikus, kad gautų kolegijos kreditą, kartu derinant švietimo ir socialinę veiklą. Ištirkite naują akademinę sritį, susisiekite su studentais iš daugiau nei 50 šalių, atraskite savo aistrą arba raskite būdą pakeisti pasaulį. Kad ir kokį kelią pasirinktumėte, turėsite mokymosi patirties, kuri padarys tikrą ir ilgalaikį poveikį.

Pastaba: studentai nekreipiasi į konkrečią klasę ar studijų kursą.

Kaip tai veikia

 • Pateikite paraišką dalyvauti mūsų 8 savaičių programoje.
 • Priimkite ir priimkite savo priėmimą.
 • Registruokitės į kursus, kai registracija prasidės balandžio mėn.
 • Dalyvaukite kaip gyvenamųjų namų ar priemiesčių studentas.

Kodėl Stanford Summer Session ?

Mokytis

Įsitraukite į dinamišką patirtį klasėje su pasaulinio lygio dėstytojais ir įspūdinga bendraamžių grupe. Pridėkite Stenfordą prie savo universiteto patirties, kurdami įvairių sričių kursus, kurie skatina studentus aktyviai įtraukti teoriją į realaus pasaulio patirtį.

Naujovės

Stanfordo padėtis Amerikos technologijų ir inovacijų centre yra kiekvieno studento universiteto miestelyje patirties dalis. Silicio slėnio dvasia skatina mūsų vasaros programas su ypatingomis galimybėmis ir kursais, orientuotais į verslumą ir ateities kūrimą.

Naršyti

Mėgaukitės popamokine veikla ir esminiais Stenfordo renginiais – nuo šokinėjimo fontanais iki pasaulinio lygio dėstytojų pokalbių, kviečiančių patirti įvairias galimybes miestelyje ir gražiojoje Kalifornijos San Francisko įlankos zonoje.

Universiteto ypatybės

Kaip vasaros studentas, jūs patiriate visus Stanfordo siūlomus išteklius – nuo bibliotekų iki sveikatos ir sveikatingumo centrų.

Bibliotekos

Stanfordo bibliotekos yra neatsiejama akademinio Stanfordo gyvenimo dalis, teikianti bendruomenei nepaprastą išteklių ir paslaugų spektrą.

Turėsite prieigą prie dėmesio vertų spausdintų ir skaitmeninių kolekcijų beveik 20 universiteto miestelio bibliotekų, kur galėsite naršyti žurnalų straipsnius ir kitus mokslinius šaltinius daugiau nei 1000 licencijuotų duomenų bazių ir naudoti SearchWorks, kad atrastumėte knygas, filmus ir žemėlapius. Dalyko bibliotekininkai konsultuoja mokslinius tyrimus visose disciplinose.

Bibliotekos taip pat siūlo įvairias individualias ir grupines studijų erdves, bazines ir specializuotas kompiuterių grupes, belaidžio interneto prieigą.

Sveikatos ir sveikatingumo centrai

Vadeno sveikatos centras

„Vaden Health Center“ yra Stanfordo universiteto sveikatos priežiūros klinika. Centre yra daug filialų, įskaitant konsultavimo ir psichologines paslaugas (CAPS), rentgeno kliniką, fizinės terapijos centrą ir alergijos, imunizacijos ir injekcijų kliniką.

Konsultavimo ir psichologinės paslaugos (CAPS)

CAPS teikia individualias ir grupines psichologines konsultacijas. Jūs turite teisę gauti nemokamą pirminį įvertinimą arba trumpalaikes konsultacijas. CAPS negali teikti ilgalaikių konsultacijų. Konfidencialumas yra griežtai laikomasi.

Konfidencialaus palaikymo komanda (CST)

CST siūlo emocinę paramą, konsultacijas ir trumpalaikes individualias konsultacijas Stanfordo studentams, nukentėjusiems nuo seksualinės prievartos ir smurto santykiuose. CST dirba apmokytų psichologų ir socialinių darbuotojų komanda, kuri specializuojasi teikiant paslaugas studentams. CST studentai gali gauti informacijos ir patarimų apie savo teises ir atsiskaitymo galimybes. Konfidencialumas yra griežtai laikomasi. Už CST paslaugas nereikia mokėti.

Akademinė parama

Mokytojai

Stanfordo magistrantūros studentų dėstytojai palengvina virtualias pagal paskyrimą individualias mokymo sesijas, kurios palaiko vasaros mokymo programą. Mokytojai taip pat organizuoja savaitinius akademinius seminarus temomis, įskaitant asmenines esė, kodavimą R ir MatLAB, laiko valdymą ir kolegijos tyrimus.

Akademinis patarimas

Vasaros sesijos akademiniai patarimai yra prieinami vasarą, kad padėtų jums pridėti ar atmesti kursus, pasirinkti ir keisti įvertinimo parinktis, kurso atšaukimo ir anuliavimo procesus ir su kiekviena iš šių sričių susijusias akademines peticijas. Patarimai taip pat suteikia patarimų apie jūsų tikslus ir akademinę pažangą.

Sporto priemonės

Stanfordo sporto bazės yra įvairios ir modernios. Treniruokitės treniruokliais vienoje iš dviejų universiteto miestelio sporto salių. Išbandykite jogos arba TaeKwonDo užsiėmimus didelėje, gerai įrengtoje studijoje. Meskite iššūkį ant laipiojimo sienelės arba mėgaukitės nemokama prieiga prie mūsų baseinų; teniso, rankinio ir skvošo kortai; krepšinio ir smėlio tinklinio aikštelės; mūsų golfo aikštynas; ir laukai bei įranga, kurią Stanfordas skiria lengvajai atletikai, softbolui, futbolui ir lauko rituliui.

Stenfordo vieta taip pat suteikia studentams galimybę vaikščioti pėsčiomis, važinėtis dviračiais ir bėgioti.

  Priėmimai

  Bakalauro studentai

  Vietiniai ir tarptautiniai studentai

  Kad galėtumėte kreiptis, turite:

  • Būkite bent 18 metų amžiaus iki programos pradžios.
  • Baigę vidurinę, vidurinę ar lygiavertę mokyklą.
  • Būti dabartiniu universiteto studentu arba turėti universitetinės ar aukštosios mokyklos patirties.
  • Tarptautiniai studentai: gebėti patikrinti anglų kalbos sklandumą, naudodami vieną iš metodų, aprašytų skiltyje „Anglų kalbos mokėjimas“, esančiame „International Students“ puslapyje.

  Jei iki vasaros ketvirčio pradžios uždirbote arba būsite įvykdę bakalauro laipsnio reikalavimus, jūsų paraiška bus vertinama kaip atvykstantis magistrantūros studentas. Jums nereikia šiuo metu siekti magistro laipsnio, kad būtumėte priimtas kaip vizituojantis magistrantūros studentas vasaros ketvirtį.

  Abiturientai

  Vietiniai ir tarptautiniai studentai

  Kad galėtumėte kreiptis, turite:

  • Programos pradžioje turite būti bent 18 metų amžiaus.
  • Baigėte arba įvykdėte savo reikalavimus universitete arba aukštojoje mokykloje.
  • Tarptautiniai studentai: gebėti patikrinti anglų kalbos sklandumą, naudodami vieną iš metodų, aprašytų skiltyje „Anglų kalbos mokėjimas“, esančiame „International Students“ puslapyje.

  Šiuo metu neprivalote būti įtrauktas į magistrantūros programą, kad galėtumėte dalyvauti. Bet kuris studentas, įvykdęs bakalauro laipsnio reikalavimus, bus vertinamas kaip vasaros ketvirčio magistrantas.

  *Universiteto lygio studentams, pretenduojantiems į Tarptautinių pagyrimų programą, taikomi atskiri prašymo ir tinkamumo reikalavimai.

  Aukštosios mokyklos studentai

  Vietiniai ir tarptautiniai studentai

  Kad galėtumėte kreiptis, turite:

  • Prašymo pateikimo metu būkite antrakursis, jaunesnysis arba vyresnis.
  • Programos pradžioje, 2024 m. birželio 22 d., turi būti bent 16 metų ir ne daugiau kaip 19 metų paskutinę dieną, 2024 m. rugpjūčio 18 d.. Šiems amžiaus apribojimams nėra jokių išimčių.
  • Nebūkite imatrikuluojami į Stenfordą pirmaisiais metais.
  • Tarptautiniai studentai: gebėti patikrinti anglų kalbos sklandumą, naudodami vieną iš metodų, aprašytų skiltyje „Anglų kalbos mokėjimas“, esančiame „International Students“ puslapyje.

  Gap metų mokiniai

  Vietiniai ir tarptautiniai studentai

  Kad galėtumėte kreiptis, turite:

  • Būkite bent 18 metų amžiaus iki programos pradžios.
  • Baigę vidurinę, vidurinę ar lygiavertę mokyklą.
  • Nebūkite imatrikuluojami į Stenfordą pirmaisiais metais.
  • Tarptautiniai studentai: gebėti patikrinti anglų kalbos sklandumą, naudodami vieną iš metodų, aprašytų skiltyje „Anglų kalbos mokėjimas“, esančiame „International Students“ puslapyje.

  Papildomi tarptautiniai studentų reikalavimai

  Peržiūrėkite toliau pateiktą informaciją apie tarptautinių studentų reikalavimus:

  • Anglų kalbos mokėjimas ir testai
  • Reikalavimai vizai
  • Reikalavimai dokumentams

  Studentai primygtinai raginami kreiptis kuo anksčiau, kad būtų išvengta vėlavimo tvarkant I-20 (neimigranto F-1 studento statuso tinkamumo pažymėjimą) ir gaunant F-1 studentų vizas.

  Anglų kalbos mokėjimas

  Visi kursai dėstomi anglų kalba. Studentai turėtų jaustis pakankamai patogiai kalbėdami, kad galėtų bendrauti su savo instruktoriais ir klasės draugais studijuodami Stanforde. Kalbos mokėjimas bus tikrinamas vienu iš trijų būdų:

  Jei esate gimtoji anglų kalba

  Gimtoji anglų kalba atleidžiama nuo reikalavimo teikti anglų kalbos egzamino balus. Gimtoji kalba paprastai mokosi anglų kalbos vaikystėje, kalba namuose, dažniausiai tai yra gimtoji kalba jų kilmės šalyje (pvz., Australija, Jamaika, Jungtinė Karalystė). Gimtosios kalbos išimčių užklausos bus peržiūrėtos kaip paraiškų teikimo proceso dalis. Stanford Summer Session biuras pasilieka teisę prašyti papildomos informacijos ir (arba) reikalauti kalbos mokėjimo egzaminų balų.

  Jei lankotės mokykloje, kurioje anglų kalba yra pagrindinė dėstoma kalba

  Studentai, baigę metus ar daugiau dieninių kursų institucijoje, kurioje anglų kalba yra pagrindinė dėstymo kalba, gali gauti anglų kalbos atsisakymą. Kursinių darbų metai turi būti baigti iki 2022 m. gruodžio 31 d. Kursai turi būti akademinio pobūdžio, o ne anglų kalbos kaip antrosios kalbos kursai.

  Kandidatai į bakalauro ir magistro studijas turi būti baigę kursinių studijų metus universitete arba aukštojoje mokykloje. Povidurinis išsilavinimas yra baigtas po 12 klasės JAV arba lygiaverčio tarptautinio lygio.

  Vidurinės mokyklos ir Gap Year kandidatai turi būti baigę kursinius metus aukštojoje mokykloje ar vidurinėje įstaigoje. Vidurinis išsilavinimas 9–12 klasėse JAV arba lygiaverčio tarptautinio lygio.

  Anglų kalbos atsisakymo prašymai bus peržiūrimi kaip paraiškų teikimo proceso dalis. Stanford Summer Session biuras pasilieka teisę prašyti papildomos informacijos ir (arba) reikalauti kalbos mokėjimo egzaminų balų.

  Jei lankotės tarptautinėje mokykloje, kurioje anglų kalba nėra pagrindinė dėstymo kalba:

  Stanford Summer Session reikia pateikti kvalifikacinį TOEFL egzaminą, Tarptautinę anglų kalbos testavimo sistemą (IELTS), Kembridžo anglų kalbos įvertinimo, „Duolingo“ arba „Pearson Test of English Academic“ (PTEA) balus. Egzamino balai galioja trejus metus ir turi galioti nuo kiekvienos programos paraiškos pateikimo termino.

  Šie minimalūs balai yra griežti programos reikalavimai. Egzaminų balai, mažesni už minimumą, netenkins anglų kalbos mokėjimo reikalavimo.

  Internetinis anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (iBT TOEFL)

  • Minimalus iBT TOEFL balas yra 100

  Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema: akademinis (IELTS: akademinis)

  • Minimalus bendras juostos balas yra 7,0

  Kembridžo vertinimas anglų kalba

  • Minimalus 180 balų Cambridge English Advanced, CEFR C1 lygis
  • Minimalus 200 balų Kembridžo anglų kalbos mokėjimas, CEFR C2 lygis

  Duolingo

  • Minimalus balas 120

  Pearsono anglų kalbos akademinis testas (PTEA)

  • Minimalus balas 70

  Reikalavimai vizai

  Stanfordas reikalauja, kad tarptautiniai studentai, dalyvaujantys Stanford Summer Session turėtų vizą, tinkamą akademinėms studijoms. Daugumai studentų tai bus F-1 studentų viza, nors yra ir papildomų vizų klasifikacijų, apimančių studijas kreditais.

  Šie vizų reikalavimai taikomi tik studentams, pateikusiems paraiškas Stanford Summer Session . Kitos vasaros programos Stanfordo miestelyje turi savo vizų reikalavimus, kurie gali skirtis.

  Jei jau studijuojate JAV, turėdami I-20 (neimigranto F-1 studento statuso tinkamumo pažymėjimą), kurį remia kita institucija:

  Jums gali nereikėti naujo I-20 iš Stanfordo. Prašymo teikėjai gali apibūdinti savo padėtį dėl vizos teikdami internetinį prašymą ir su jais bus tiesiogiai susisiekta, jei reikės papildomos informacijos. Jei turite klausimų apie savo vizos statusą, kviečiame susisiekti su Stanford Summer Session biuru.

  Jei jums reikia I-20 (neimigranto F-1 studento statuso pažymėjimo) iš Stanfordo:

  Turite užsiregistruoti mažiausiai 8 kursų skyriuose. Stanford Summer Session biuras visą vasaros ketvirtį stebės registraciją, kad užtikrintų atitiktį.

  F-1 studento vizos gavimo procesas

  Pirmas žingsnis lankantis Stenforde vasarą – pateikti paraišką. Jei siūlomas priėmimas, kitas žingsnis yra priėmimo procesas. Šis procesas apima šių trijų dokumentų pateikimą:

  • Finansų deklaracija: internetinė forma, užpildyta kaip Stanford Summer Session priėmimo proceso dalis.
  • Finansavimą patvirtinantis dokumentas: jūsų finansų įstaigos arba jūsų šeimos finansų įstaigos laiškas arba pareiškimas, patvirtinantis, kad yra pakankamai lėšų visoms programos išlaidoms padengti, kaip nurodyta finansų deklaracijoje. Šis dokumentas turi būti pateiktas JAV doleriais. Prireikus taip pat priimsime dokumentus su finansine informacija, nurodyta vietine valiuta. Rekomenduojama paprašyti dviejų šio dokumento originalų: vieną pateikti Stenfordui, o kitą atsinešti į susitikimą JAV ambasadoje arba konsulate. Kai programos finansavimas gaunamas iš kito šaltinio nei jūs (pvz., motinos, įmonės ar agentūros), Stanford Summer Session biuras reikalauja trumpo pranešimo iš šio šaltinio, kuriame paaiškinama, kad jų vardu laikomos lėšos bus naudojamos padengti programos išlaidas, patirtas pareiškėjas.
  • Dabartinė paso kopija: jūsų paso identifikavimo puslapio (-ių) kopija.

  Kai visi priėmimo elementai bus gauti ir jums bus priskirtas Stanfordo ID numeris, Stanfordo universitetas sugeneruos jūsų I-20 (neimigranto F-1 studento statuso tinkamumo sertifikatą).

  Gavęs I-20, studentas turi užpildyti šiuos elementus, kad gautų F-1 studento vizą:

  • Sumokėkite SEVIS mokestį JAV vyriausybei ir gaukite kvitą. Eikite į Studentų ir mainų lankytojų programos (SEVP) SEVIS I-901 svetainę, kur rasite informacijos apie procesą, įskaitant informaciją apie SEVIS mokesčio sumokėjimą internetu.
  • Gavę I-20 ir sumokėję SEVIS mokestį, susitarkite dėl susitikimo su F-1 viza vietinėje JAV ambasadoje arba konsulate. Prašydami F-1 studento vizos turėtumėte vadovautis JAV ambasados arba konsulato gairėmis. Atitinkamas prašymo išduoti vizą mokestis bus nustatytas susitikimo metu. Turėtumėte planuoti iš anksto ir skirti pakankamai laiko šiam procesui. Norėdami dalyvauti Stanfordo Stanford Summer Session , turite atvykti į universiteto miestelį šeštadienį, 2024 m. birželio 18 d.
  • Vizos paskyrimo metu pateikite šiuos elementus:
   • Originalus I-20 (neimigranto F-1 studento statuso tinkamumo pažymėjimas)
   • I-901 SEVIS Mokesčio kvitas
   • Stanfordo universiteto Stanford Summer Session priėmimo laiškas (galima rasti internete Stanford Summer Session kandidatų portale)
   • Originalus finansavimą patvirtinantis dokumentas
   • Galiojantis pasas
   • 2 paso dydžio nuotraukos

  Jei reikia pagalbos bendraisiais klausimais apie studentų vizas, kreipkitės į JAV Valstybės vizų departamento svetainę. Čia rasite naudingos informacijos apie F-1 studentų vizą, įskaitant JAV ambasadų ir konsulatų vietas, pokalbių planavimo grafikus, išsamią informaciją apie vizų tvarkymą ir kt.

  Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrose šalyse vizų tvarkymas gali vėluoti. Skirkite pakankamai laiko šiam procesui, nes studentai yra atsakingi už vizų gavimą prieš programos pradžią.

  Jei turite klausimų dėl imigracijos ar vizų, susisiekite su Stanford Summer Session biuru. F-1 studentai, turintys pradinį statusą, gali atvykti į Jungtines Valstijas iki 30 dienų iki „ataskaitos datos“, nurodytos I-20 (neimigrantų F-1 studento statuso tinkamumo pažymėjimas). Būstas universiteto miestelyje nepasiekiamas iki 2024 m. birželio 22 d.

  Reikalavimai dokumentams

  Įplaukiant į Jungtines Valstijas uosto pareigūnui turi būti pateikti šie šeši dokumentai:

  • Originalus I-20 (neimigranto F-1 studento statuso tinkamumo pažymėjimas)
  • I-901 SEVIS Mokesčio kvitas
  • Stanfordo universiteto Stanford Summer Session priėmimo laiškas (prieinamas internete Stanford Summer Session kandidato statuso puslapyje)
  • Originalus finansavimą patvirtinantis dokumentas
  • F-1 viza (tai vizos antspaudas, kurį JAV ambasada pritvirtino prie jūsų paso)
  • Pasas

  Stanfordo miestelyje

  Per pirmąsias programos dienas turite patvirtinti savo buvimą miestelyje. Išsami informacija apie tai, kaip įvykdyti šį reikalavimą, bus išsiųsta el. paštu prieš atvykstant. Vykdydami patvirtinimo procesą turite pateikti šiuos keturis dokumentus:

  • I-94 atvykimo / išvykimo įrašas (atspausdinkite; tai galima rasti internete)
  • Originalus I-20 (neimigranto F-1 studento statuso tinkamumo pažymėjimas)
  • Stanfordo ID numeris
  • Pasas su antspaudu F-1 Visa

  Reikalavimai vizoms

  Stanfordas reikalauja, kad tarptautiniai studentai, dalyvaujantys Stanford Summer Session turėtų vizą, tinkamą akademinėms studijoms. Daugumai studentų tai bus F-1 studentų viza, nors yra ir papildomų vizų klasifikacijų, apimančių studijas kreditais.

  Šie vizų reikalavimai taikomi tik studentams, pateikusiems paraiškas Stanford Summer Session . Kitos vasaros programos Stanfordo miestelyje turi savo vizų reikalavimus, kurie gali skirtis.

  Jei jau studijuojate JAV, turėdami I-20 (neimigranto F-1 studento statuso tinkamumo pažymėjimą), kurį remia kita institucija:

  Jums gali nereikėti naujo I-20 iš Stanfordo. Prašymo teikėjai gali apibūdinti savo padėtį dėl vizos teikdami internetinį prašymą ir su jais bus tiesiogiai susisiekta, jei reikės papildomos informacijos. Jei turite klausimų apie savo vizos statusą, kviečiame susisiekti su Stanford Summer Session biuru.

  Jei jums reikia I-20 (neimigranto F-1 studento statuso pažymėjimo) iš Stanfordo:

  Turite užsiregistruoti mažiausiai 8 kursų skyriuose. Stanford Summer Session biuras visą vasaros ketvirtį stebės registraciją, kad užtikrintų atitiktį.

  F-1 studento vizos gavimo procesas

  Pirmas žingsnis lankantis Stenforde vasarą – pateikti paraišką. Jei siūlomas priėmimas, kitas žingsnis yra priėmimo procesas. Šis procesas apima šių trijų dokumentų pateikimą:

  • Finansų deklaracija: internetinė forma, užpildyta kaip Stanford Summer Session priėmimo proceso dalis.
  • Finansavimą patvirtinantis dokumentas: jūsų finansų įstaigos arba jūsų šeimos finansų įstaigos laiškas arba pareiškimas, patvirtinantis, kad yra pakankamai lėšų visoms programos išlaidoms padengti, kaip nurodyta finansų deklaracijoje. Šis dokumentas turi būti pateiktas JAV doleriais. Prireikus taip pat priimsime dokumentus su finansine informacija, nurodyta vietine valiuta. Rekomenduojama paprašyti dviejų šio dokumento originalų: vieną pateikti Stenfordui, o kitą atsinešti į susitikimą JAV ambasadoje arba konsulate. Kai programos finansavimas gaunamas iš kito šaltinio nei jūs (pvz., motinos, įmonės ar agentūros), Stanford Summer Session biuras reikalauja trumpo pranešimo iš šio šaltinio, kuriame paaiškinama, kad jų vardu laikomos lėšos bus naudojamos padengti programos išlaidas, patirtas pareiškėjas.
  • Dabartinė paso kopija: jūsų paso identifikavimo puslapio (-ių) kopija.

  Kai visi priėmimo elementai bus gauti ir jums bus priskirtas Stanfordo ID numeris, Stanfordo universitetas sugeneruos jūsų I-20 (neimigranto F-1 studento statuso tinkamumo sertifikatą).

  Gavęs I-20, studentas turi užpildyti šiuos elementus, kad gautų F-1 studento vizą:

  • Sumokėkite SEVIS mokestį JAV vyriausybei ir gaukite kvitą. Eikite į Studentų ir mainų lankytojų programos (SEVP) SEVIS I-901 svetainę, kur rasite informacijos apie procesą, įskaitant informaciją apie SEVIS mokesčio sumokėjimą internetu.
  • Gavę I-20 ir sumokėję SEVIS mokestį, susitarkite dėl susitikimo su F-1 viza vietinėje JAV ambasadoje arba konsulate. Prašydami F-1 studento vizos turėtumėte vadovautis JAV ambasados arba konsulato gairėmis. Atitinkamas prašymo išduoti vizą mokestis bus nustatytas susitikimo metu. Turėtumėte planuoti iš anksto ir skirti pakankamai laiko šiam procesui. Norėdami dalyvauti Stanfordo Stanford Summer Session , turite atvykti į universiteto miestelį šeštadienį, 2023 m. birželio 24 d.
  • Vizos paskyrimo metu pateikite šiuos elementus:
   • Originalus I-20 (neimigranto F-1 studento statuso tinkamumo pažymėjimas)
   • I-901 SEVIS Mokesčio kvitas
   • Stanfordo universiteto Stanford Summer Session priėmimo laiškas (galima rasti internete Stanford Summer Session kandidatų portale)
   • Originalus finansavimą patvirtinantis dokumentas
   • Galiojantis pasas
   • 2 paso dydžio nuotraukos

  Jei reikia pagalbos bendraisiais klausimais apie studentų vizas, kreipkitės į JAV Valstybės vizų departamento svetainę. Čia rasite naudingos informacijos apie F-1 studentų vizą, įskaitant JAV ambasadų ir konsulatų vietas, pokalbių planavimo grafikus, išsamią informaciją apie vizų tvarkymą ir kt.

  Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrose šalyse vizų tvarkymas gali vėluoti. Skirkite pakankamai laiko šiam procesui, nes studentai yra atsakingi už vizų gavimą prieš programos pradžią.

  Jei turite klausimų dėl imigracijos ar vizų, susisiekite su Stanford Summer Session biuru. F-1 studentai, turintys pradinį statusą, gali atvykti į Jungtines Valstijas iki 30 dienų iki „ataskaitos datos“, nurodytos I-20 (neimigrantų F-1 studento statuso tinkamumo pažymėjimas). Būstas miestelyje nepasiekiamas iki 2023 m. birželio 24 d.

  Vietos

  • Stanford

   450 Jane Stanford Way, 94305, Stanford

  • Redwood City

   Broadway,415, 94063, Redwood City

   Klausimai