Keystone logo
St Nicholas Montessori College

St Nicholas Montessori College

St Nicholas Montessori College

Įvadas

Kodėl verta rinktis Šv. Nikolajaus Montessori

Mes ruošiame pagrindinius Airijos Montessori mokytojus ir ankstyvojo amžiaus praktikus nuo 1970 m. Mes esame akredituoti QQI ir esame Airijos Montessori švietimo tarybos (IMEB) ir Aukštojo mokslo kolegijų asociacijos (HECA) įkūrėjai. Bet dar svarbiau:

Bendroje vietoje įsikūrusi Montessori mokykla ir kolegija

Šv. Mikalojaus Montessori kolegija yra vienintelė pradinio mokytojų rengimo įstaiga, turinti savo mokyklą. Studentai turi neprilygstamą prieigą prie tikro ir gyvo ankstyvojo amžiaus ir pradinės aplinkos.

Studijos geriausiuose pajūrio miestuose Dubline

Studijuodami Dun Laoghaire širdyje, Šv. Mikalojaus studentai yra įsimenami į idealų gražios pakrantės, kavinių kultūros, šiltos ir svetingos bendruomenės bei geriausių Airijos barų derinį. Visus taip lengva pasiekti naudojantis DART, autobusu ar automobiliu.

SMSI istorija

St Nicholas Montessori College Airijoje pradžia siekia 1940 m. Pabaigą, kai dr. Maria Montessori leido dviem angliškoms moterims Margaret Homfray ir Phoebe Child įkurti mokymo centrą mokyti Montessori metodo Londone. Tai buvo pirmasis Šv. Mikalojaus koledžas, ir daugelis airių ten baigė kursus. 1970 m. Sighle'as Fitzgeraldas ir bendraminčių pedagogų grupė įkūrė Airijos Šv. Nikolajaus Montessori draugiją. Airijos visuomenė daugelį metų kartu su Londono mokymo centru vedė seminarus ir vakarinius kursus vietose, esančiose visoje Airijoje, užtikrindama tolesnį Montessori metodo plitimą.

1980 m. Buvo nupirkti dabartiniai kolegijos namai - Šv. Mikalojaus namas Dun Laoghaire mieste, o duris atvėrė Šv. Nikolajaus Montessori mokykla. Peggy McClatchie buvo pirmasis dėstytojas, o Sighle'as Fitzgeraldas buvo kolegijos direktorius ir direktorius. 1984 m. Koledžas pradėjo teikti savo pirmąjį kursą - dvejų metų diplomo kursą, kurį suteikė Londono centras.

121235_121051_L1190480-copy.jpg

1994 m. Airijos nacionalinė švietimo apdovanojimų taryba (NCEA), valstybės patvirtinta aukštojo mokslo įstaiga, suteikė kolegijai statusą. Tai leido Kolegijai suprojektuoti ir išplėtoti savo aukštojo mokslo diplomą ir Montessori švietimo programas pagal nacionalinius ir tarptautinius standartus, suteikiant besimokantiesiems išsamias mokymo ir karjeros galimybes.

Dešimtajame dešimtmetyje koledžas siekė ir užsitikrino valstybės patvirtinimą trejų metų nacionaliniam diplomui, vienerių metų tęstinio studijų programai ir aukštesnio laipsnio diplomo programai tiems, kurie jau turi bakalauro laipsnį. Šios programos toliau tobulėjo, kad atspindėtų pokyčius ir geriausią švietimo metodikų patirtį, kartu laikydamosi pokyčių nacionalinėse ir tarptautinėse švietimo sistemose.

Šiandien kolegija yra pagrindinė Airijos Montessori ir ankstyvojo amžiaus specialistų teikėja ir išskirtinė tuo, kad 8 lygio bakalauro laipsnis Montessori švietimo programoje suteikia absolventams galimybę registruotis pagal 4 kelią Airijos Mokymo taryboje. Todėl Airijos nacionalinėje mokyklų sistemoje dirba daugybė šimtų Šv. Mikalojaus absolventų.

121229_121050_1341-02A-G6L-SMI-3-6-CLASS-copy1.jpg

Vietos

  • Dún Laoghaire

    Dún Laoghaire, Airijos sala

Klausimai