Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Southern Arkansas University

Southern Arkansas University

Southern Arkansas University

Įvadas

Southern Arkansas University "jaučiasi kaip namuose" su individualiais kelionių vizitais, dėstytojais ir darbuotojais, kurie rūpinasi studentų sėkme, ir rūpestinga universitetų bendruomene. SAU taip pat siūlo tradicines ir unikalias akademinio laipsnio programas, kurios yra vertinamos nacionaliniu lygmeniu dėl kokybės ir prieinamumo.

Įsikūręs ramioje ir gražioje Pietų Arkanzoso dalyje, SAU yra puiki vieta paskambinti namo ir mokytis įvairias akademines programas, įskaitant keletą unikalių pasiūlymų valstybei ir regionui. Universitetas, greta pasididžiavimo visateise koledžo patirtimi miesteliu, yra trumpas važiavimas iš lauko renginių ir yra pagrindinis daugelyje regioninių centrų, tokių kaip Texarkana, Shreveport, Little Rock ir kt.

Įkurta 1909 m., SAU pastatė savo atsidavimą studentų pasiekimams ir toliau auga tiek mieste , tiek internete , daugiau nei 80 laipsnių keturiose skirtingose ​​kolegijose ir magistrantūros studijose.

Misija

Southern Arkansas University misija yra ugdyti studentus produktyviai ir gyvenime pasaulinėje aplinkoje, suteikiant galimybes intelektiniam augimui, individualiam praturtėjimui, įgūdžių ugdymui ir prasmingam karjeros rengimui. Universitetas įsitikinęs asmens vertybe ir prisiima atsakomybę už savo studentų ugdymą tokiomis vertybėmis ir kompetencijomis, kurios yra būtinos veiksmingai pilietiškumui besikeičiančioje, laisvoje ir demokratinėje visuomenėje. Be to, universitetas suteikia aplinką, palankią kompetencijai mokyti ir mokytis, stipendijas, kūrybines pastangas ir paslaugas.

Vizija

SAU yra kokybiškas, išsamus, regioninis universitetas, plečiant prieinamą ir transformacinę mokymosi patirtį.

Tikslai

  1. Įgyvendinti strategijas, kurios parodo studentų mokymąsi kaip svarbiausią universitetinę patirtį.
  2. Užtikrinti universiteto mokymosi tikslus ir bendrojo ugdymo tikslus užtikrina visapusiškas vertinimo procesas.
  3. Įdarbinti ir išlaikyti įvairias aukštos kvalifikacijos dėstytojus ir darbuotojus, kurie palaiko kolegialumo ir akademinės kompetencijos aplinką.
  4. Kurkite ir įgyvendinkite registracijos valdymo strategijas, įdarbinančias mokinių charakterį ir akademinius pažadus.
  5. Gerinti studentų išlaikymą ir baigimą.
  6. Sukurti strategines partnerystes ir iniciatyvas, skirtas SĮV pažangai ir tobulinimui.

Vietos

  • Magnolia

    100 East University, AR 71753, Magnolia

Klausimai