Keystone logo
Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Įvadas

80848_Nežinomas-4.jpeg

ATRASK UTAH

Vėjo, vandens ir laiko sukurta Juta yra kvapą gniaužiančių nacionalinių parkų, pasaulinio lygio pirkinių ir įvairių pramogų vieta. Būdama tautos #1 valstybė darbo vietų augimui, nėra geresnės vietos įgyti išsilavinimą, skirtą studentų paruošimui sėkmei pasaulinėje rinkoje.

Geriausias koledžas Amerikoje!

Sniego koledžas nuolat vertinamas kaip viena geriausių šalies švietimo įstaigų, todėl tai puiki vieta studentams, norintiems pasiekti akademinės sėkmės linksmoje, saugioje gyvenamojo miesto aplinkoje. Turėdami miestelius, esančius Efraime, Richfield, ir internetinį laipsnį, studentai gali baigti menų, mokslo ar taikomųjų mokslų daktaro laipsnius, turėdami daugybę specializuotų trumpalaikio profesinio mokymo pažymėjimų ir diplomų, įskaitant programinės įrangos inžinerijos bakalauro laipsnį ir bakalauro laipsnį muzikoje, akcentuojant komercinę muziką.

Sniego koledže rasite viską, ko jums reikia norint sėkmingai mokytis, o esant mažiausiam būstui, mokslui ir mokesčiams Jutos valstijoje, galite tai padaryti nepažeisdami banko.

80850_IMG_03791.jpg

„CNN Money“ reitingavo Sniego koledžą #6 dėl aukštų studijų baigimo ir (arba) perkėlimo į ketverių metų universitetą. „TheBestSchools.org“ pateikė daug pastabų Sniego koledžui ne tik už prieinamiausią mokslą valstybėje, bet ir studentų gebėjimą parodyti būtinus įgūdžius, kad jie galėtų įgyti darbo jėgą baigus studijas. „Washington Monthly“ Sniego koledžą vertina aukščiau už kitus, nes teikia studentams paramą ir aplinką, kurioje jie gali klestėti ir sėkmingai mokytis. „Ratemyprofessors.com“ savo reitingus grindžia studentų surengtomis jų klasės patirties apklausomis, o „Affordable Colleges“ sukuria reitingus, pagrįstus prieinamumu ir stipendijų skyrimu.

81097_Capture.JPG

81098_Capture1.JPG

Vietos

  • Ephraim

    150 College Ave, 84627, Ephraim

Klausimai