Keystone logo
Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Įvadas

Studentai iš 24 šalių prisijungti prie 2016 Antai Global vasaros programa

Aštuoniasdešimt tarptautiniai studentai prisijungė 2016 Antai Global vasaros programa, kuri buvo sėkmingai atidarytas nuo Xuhui miesteliu liepos 4 d. Studentai iš 24 skirtingų šalių ir regionų, įskaitant Turky, Šveicarija, Ispanija, Australija, Italija, Marokas, Didžioji Britanija, Prancūzija, Vokietija, Pietų Korėja, Kanada, Čekijos respublika, Slovakija, JAV, Singapūras, Indija, Malaizija ir Kinija. Daugelis atėjo iš geriausių universitetų, pavyzdžiui, Oksfordo, Lidso universitetas, Tarptautinio universiteto Ženevoje, ekonomikos universiteto Prahoje universiteto Sidnėjuje, Melburno universitetas, universiteto Naujasis Pietų Velsas, KAIST iš Pietų Korėjos ir Ciuricho universiteto Taikomųjų mokslų. Meistriškumo keliu, daugiau nei 50% dalyvių yra užsienio MBA studentų, kurių vidutinis amžius 29 d.

Atidarymo ceremonijos metu, profesorius Wan Guohua, Prodziekan Antai kolegijos Ekonomikos ir vadybos (Acem), pasveikino mokinių atvykimą ir pristatyti šiltas pastabas. Po to, Tarptautinis bendradarbiavimas ir keitimasis biuras Acem pristatė kursus ir suteikė naudingos informacijos apie gyvenimą Šanchajuje. tinklų sesijos metu studentai pristatė save ir socializuoti tarpusavyje. Vėliau, po pietų, grupė pradėjo turą Šanchajus orientyrų įskaitant Lujiazui, SWFC ir Honkongo Plaza, turintys vietos verslo kultūrą skonį ir įdomų pradžia įdomus ir naudingas patirties pažadėjo dėl šių savaites.

Baigęs tris savaites programoje, studentai gaus tris akademines kreditai Šanchajaus Jiao Tong universiteto išduotas. Featuring "Mokymasis verslo ir kultūros Kinijoje", The Antai Pasaulinis vasaros programa orientuota į Kinijos ekonomikos ir vadybos kursus, įmonių vizitus, kinų kalbos ir istorijos seminarų ir kinų kultūra. Šią vasarą, studentai dalyvaus seminaruose ir įmonės vizitų Šanchajaus trasa, GE, BBDO, "Coca-Cola", IBM ir 3M. Be akademinių ir kinų kalbos kursus, kultūrinė veikla, kaip antai keramikos formavimo, arbatos gamyba, maisto ruošimui ir kaligrafijos, taip pat padėti jiems patirti Kinijos žavesio.

Antai Pasaulinis vasaros programa yra pirmoji anglų-mokė vasaros programa organizavo Acem užsienio studentams. Jis padeda kolegiją pritraukti įvairios studentų organizacijos, didinti tarptautinį žinomumą ir skatinti internacionalizaciją.

1.Accommodation

Per visą programos laikotarpį, studentai įsikūręs trijų žvaigždučių Residence Hotel nuo Xuhui miesteliu, kuris per 15 minučių pėsčiomis nuo Antai kolegijoje. Du studentai tos pačios lyties dalinsis vienas standartinis kambarys. Kambarys yra įrengtas televizorius, oro kondicionavimo, Free Internet access, dušo kabina, plaukų džiovintuvas ir tt

2.Campus

Xuhui miesteliu yra viena iš penkių gražių miesteliai Šanchajaus Jiao Tong universiteto. Tai vieta, kur universitetas buvo įkurtas 1896 kaip Nan Yang Public School, liudyti savo istorinės raidos per pastaruosius 115 metų.

Pasigirti įvairių architektūrinių stilių pastatų, Xuhui miesteliu yra išvardytos kaip "paveldas architektura" Iki Šanchajaus savivaldybės Liaudies Vyriausybė. Šie simboliniai pastatai įtraukti į biblioteką, stadioną fakultetas centrą, universiteto istorijos muziejus, ir tt, kurie visi yra pastatytas palengvinti ir praturtinti studentų studijų ir gyvenimo miesteliu.

Įsikūręs Huashan Road, Xuhui Campus yra kelios minutės pėsčiomis nuo Xujiahui Central Business District, kuri yra viena iš dinamiškiausių verslo srityse Šanchajuje. Įvairios Prekybos centrai, valgomasis vietos, teatrai, ir kiti objektai yra lengvai pasiekiami suteikti studentams su patogiu gyvenimu.

3.Shanghai

Šanchajus yra Kinijos ekonominį vystymąsi širdis ir pagrindinis verslo centras pasaulyje. Ji yra įsikūrusi pagal daugelio geriausių pasaulio korporacijų ir pritraukė daug užsienio kapitalu finansines institucijas, visaapimantį energingas ir griežtą verslo aplinką šiame kosmopolitiškame mieste.

Šanchajus taip pat yra populiarus turizmo paskirties garsėja savo turtinga kolekcija architektūriškai skiriamųjų pastatų ir istorinių paminklų, pavyzdžiui, "The Bund". Platus ir auga kontūrai Lujiazui srityje Pudong rajone yra aprašyta kaip sparčiai augančios ekonomikos miesto ir šalies showpiece. Kitos lankytinos miesto yra gausiai kultūros vietas ir įvykius bei įvairių rūšių vietinių gėrybių.

Vietos

  • Shanghai

    No. 1954 Hua Shan Road, 200030 Shanghai, Shanghai

    Klausimai