Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Santa Monica College California

Santa Monica College California

Santa Monica College California

Įvadas

Jūs atvykote į ypatingą vietą. Mes tikime, kad Santa Monikos kolegija siūlo išskirtinę ir unikalią edukacinę patirtį. Mes taip pat tikime, kad teikiame daugybę išteklių bendruomenei.

Kuo mes ypatingi? Be akademinės kompetencijos, mes turime ir išskirtinių savybių, įskaitant John Drescher planetariumą; gražioji „Broad Stage“ scenoje SMC scenos menų centre, premjerinėje scenos meno vietoje; ir Žiniasklaidos ir dizaino centras, kuriame rengiamos tokios programos kaip sąveikos dizaino bakalauro laipsnis.

„Santa Monica“ kolegija - dvejų metų bendruomenės kolegija, akredituota Vakarų mokyklų ir kolegijų asociacijos - atidaryta 1929 m., Joje mokėsi tik 153 studentai. Dabar jis išaugo į klestintį universiteto miestelį, kuriame yra daugiau nei 32 000 studentų, ir siūlo daugiau nei 100 studijų sričių.

Turime įspūdingą akademinį įrašą. Esame lyderiai tarp valstijos 116 bendruomenės kolegijų, perkeldami studentus į Kalifornijos universitetą, Pietų Kalifornijos universitetą, Loyola Marymount universitetą ir kitus ketverių metų universiteto miestus.

„Santa Monica“ kolegija yra viena iš prieinamiausių aukštojo mokslo institucijų pasaulyje. Mes turime aktyvų Finansinės pagalbos ir stipendijų skyrių, kuris padės jums gauti lėšų, kurias reikia sumokėti už mokslą kolegijoje.

Vietos

  • Santa Monica

    Pico Boulevard,1900, 90405, Santa Monica

    Klausimai