Keystone logo
Sacred Art School

Sacred Art School

Sacred Art School

Įvadas

Sacred Art School “ yra tarptautinė mokykla, kurios šaknys yra Toskanoje, kuri buvo įkurta siekiant skatinti kūrybiškumą meno ir meninio meistriškumo srityje su beribiu atvirumu sakraliniam pasauliui.

„Pirmyn tradicijoje“ – tai mums būdinga idėja: išmoksite kurti ir kurti visiškai šiuolaikinius meno kūrinius, susietus su dvidešimties šimtmečių istoriją turinčia meno tradicija.

Mokykla, kuri nesilaiko jokio konkretaus meninio stiliaus, visų pirma yra dirbtuvės, kuriose mokiniai ir mokytojai, menininkai ir amatininkai susitinka ir konfrontuoja vieni su kitais. Mokiniams augant projektavimo ir kūrimo įgūdžiams, jie gali būti įtraukti į užsakymus, taip pat mokantis bendrauti su klientu ir jo poreikiais.

Mokykla siūlo menininkams eiti „į priekį pagal tradicijas“ naudojant tokias priemones kaip:

  • 1. Kruopštus meninis ir techninis mokymas...

…tai leidžia įvaldyti vaizdinę kalbą, kaip jos buvo mokoma Renesanso meno dirbtuvėse ir Dailės akademijose. Čia išmoksite tradicinių technikų, tokių kaip kaltas, piešimas, tapyba aliejumi, modeliavimas iš molio, taip pat technologinių priemonių, tokių kaip 3D projektavimo programinė įranga.

  • 2. Nuodugni šiuolaikinės minties analizė...

kurie padės suprasti šventumą, ypatingą dėmesį skiriant katalikybei.

  • 3. Florencijos miestas...

kuri su savo kolekcijomis ir kultūriniais renginiais yra svarbiausia mokymosi patalpa, puikus kontekstas rengti naujus profesionalus, susijusius su aukščiausios kokybės meno ir amatų pasauliu.

Vietos

  • Metropolitan City of Florence

    Viale della Catena, 4 Le Pavoniere – Parco delle Cascine, 50144, Metropolitan City of Florence

Klausimai