Keystone logo
Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

Įvadas

„Reading Area Community College“ (RACC) yra akredituota, visapusiška, atvirojo švietimo įstaiga, teikianti: asocijuotojo laipsnio, pažymėjimų ir diplomų programas; į karjerą orientuotas mokymas; pereinamasis kursinis darbas; verslo ir pramonės įgūdžių lavinimas; asmeninės praturtinimo programos ir viešųjų paslaugų veikla. Remiama Berkso apygardos, kolegija suteikia prieinamą kainą patenkinti nustatytus bendruomenės švietimo poreikius.

Čia pasirenka įvairaus amžiaus, rasės, religijos ir daugelio skirtingų pasaulio šalių studentus. Tie, kurie siekia laipsnio kolegijoje, pritraukia tokias programas kaip slauga, kvėpavimo takų priežiūra, baudžiamoji justicija ir verslas. Kiti žmonės veda individualius kursus, siekdami tobulinti įgūdžius ar interesus, arba siekia atestuoti įvairius dalykus. Bendruomenės švietimo ir darbo jėgos plėtros skyrius siūlo tokias programas kaip pagalba dantų gydymui, pagalba namuose sveikatos srityje, pagalba veterinarijoje ir GED paruošimas.

Kolegija vaidina svarbų vaidmenį ir verslo bendruomenėje. „Schmidt“ mokymo ir technologijų centre organizuojami vyresniųjų vadovų, gamybos technologijų, informacinių technologijų, pasirengimo darbo vietai ir raštingumo darbo vietoje mokymai. RACC taip pat bendradarbiauja su kitomis bendruomenių organizacijomis, siekdami sustiprinti miesto ir apskrities ekonominį gyvybingumą.

Vietos

  • Reading

    South 2nd Street,10, 19602, Reading

    Klausimai