Keystone logo
© Quality Fly
Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Įvadas

Nauja oro linijų pilotų mokymo programa

Akademijos integruotas ATPL buvo sukurtas siekiant užtikrinti aukščiausio lygio kompetenciją skraidyti reikliausiomis oro linijomis visame pasaulyje ir paruošti studentus realioms gyvenimo aplinkybėms.

Naujoji programa apima ne tik naujausius ir būsimus EASA reikalavimus, tokius kaip KSA, Advanced UPRT, CBTA ir TEM, bet ir naujovių, įskaitant:

 • 40 valandų APS MCC su AIRBUS 320 FFS D LYGIO. Šis APS MKC padvigubina standartinio MKC valandų skaičių, todėl labai pagerėja pasirengimas oro linijų treniruoklio įvertinimui
 • Sklandymas – 3 Basic Gliding skrydžiai jų mokymo programoje, taip pat teorijos užsiėmimai. Aviakompanijos vis dažniau įtraukia sklandymo sesijas į savo mokymo struktūras, siekdamos pagerinti valdymo įgūdžius ir taip neutralizuoti automatizavimo efektą.
 • Mokymai orientuoti į oro linijų reikalavimus, daugiausia dėmesio skiriant minkštiesiems įgūdžiams, papildantiems techninius įgūdžius, atsižvelgiant į ICAO pagrindines kompetencijas.
 • Neribota prieiga prie kontroliuojamo treniruočių treniruoklio
 • 100 % naujos kartos stiklinių kabinų parko, laikantis didžiausios aplinkosaugos reikalavimų, o suvartojimas iki 50 % mažesnis nei lygiaverčio senojo parko.
 • Naktiniai skrydžiai kelių variklių lėktuvu
 • Tolesni veiksmai, įskaitant individualius mokymus ir patarimus dėl karjeros

Susisiekite su mumis arba prisijunkite prie vienos iš atvirų durų dienų, kad sužinotumėte apie mūsų programą arba sužinotumėte, ar tapti pilotu yra geras pasirinkimas.

Kodėl EASA licencija?

labiausiai pripažįstama licencija, kurią pripažįsta aviacijos institucijos visame pasaulyje. Dėl aukštesnių
standartų, palyginti su FAA licencija, ir patikimesnių studentų stebėjimo įrašų aviacijos institucijos mieliau samdo EASA licencijos turėtojus.

Daugelyje šalių, pavyzdžiui, JAV, FAA reikalauja, kad norint dirbti pirmuoju karininku oro linijų bendrovėje būtų išskraidyta ne mažiau kaip 1500 valandų skrydžio. Tačiau EASA turėtojams netaikomi jokie apribojimai skraidyti kaip pirmiesiems pareigūnams bet kurioje oro transporto bendrovėje, baigus ATPL integruotą kursą ir išskraidžius ne mažiau kaip iš viso 220 valandų.

Statistika

Didžiuojamės savo rodikliais

+90 %

Teorinės žinios
Pirmojo egzamino išlaikymo rodiklis

+95 %

Skrydžio mokymas
Pirmojo egzamino išlaikymo rodiklis

+150 tūkst

Oro linijų patirtis
Mūsų komandos sukauptos skrydžio valandos

+30

Tautybės
Kokybiška musė skatina įvairovę

Laivyno

Turime 11 orlaivių parką, kurį sudaro:

 • 3 Tecnam P2002JF
 • 5 Tecnam P2008 JC
 • 2 Tecnam P2006T
 • 1 Cessna 172S

Nuo 2018 m. atnaujiname ir didiname savo lėktuvų parką po du orlaivius per metus. 2024 m. atvykstame dar 4 visiškai naujus „Tecnam P2008“ lėktuvus.

Mūsų simuliatoriai susideda iš:

 • 1 FNPT II Elite King B200 Turboprop MCC (naudojamas IFR fazės metu)
 • 1 „Airbus A320 Full Motion Level D“ viso skrydžio treniruoklis (įkurtas Barajaso tarptautiniame oro uoste ir naudojamas jūsų mokymo APS-MCC daliai).

  Universiteto ypatybės

  Optimizuotos patalpos, paremtos naujos kartos oro linijomis

  • Žemės mokykla
  • Administracija
  • Skrydžio operacijos

  Kodėl Madridas, Ispanija, yra optimali vieta jūsų treniruotėms?

  • >300 saulėtų dienų per metus leidžia greičiau užbaigti kursą.
  • >1500 skrydžių per dieną, jungiančių Madridą su pasauliu.
  • >40 tarptautinių oro uostų visoje Ispanijoje, Portugalijoje ir Šiaurės Afrikoje, kad būtų pagerinta mokymo aplinka.
  • -30% mažesnės pragyvenimo išlaidos nei Šiaurės Europos šalyse.

  Šilta aplinka

  Viena iš mūsų neapčiuopiamų ir didžiausių vertybių yra mūsų šeimos aplinka . Žinome, kad geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai mokiniai jaučiasi kaip namuose šiltoje atmosferoje . Labai didžiuojamės savo komanda, kuri sunkiai ir aistringai dirba , kad mūsų studentams būtų raktai į sėkmę kaip oro linijų pilotai pažįstamoje aplinkoje.

   Priėmimai

   Ar jums reikia greitai atsakyti į jūsų klausimus?

   Parašykite mūsų priėmimo pareigūnams:

   Pietų Europa ir Lotynų Amerika: Juanas Antonio de Soto +34 659 68 81 58 (ispanų / anglų k.)

   Šiaurės Europa ir likusios pasaulio šalys: Christopheris Normandale'as +34 648 46 29 17 (anglų k.)

   Arba atsiųskite mums žinutę per mūsų svetainę.

   Studentų atsiliepimai

   Kodėl verta mokytis Quality Fly Aviation Academy</p>

   1. Geriausia investicija

   Pats ATPL kursas vertinamas kaip kandidato viso gyvenimo investicija. Quality Fly siūlo novatoriškiausius ir išsamiausius mokymus už konkurencingą kainą :
   Mūsų mokymai apima ne tik naujausius ir būsimus reguliavimo reikalavimus, tokius kaip APS MCC, UPRT, CBT, TEM ir KSA; tačiau siūlome jums papildomos vertės kaip vienintelė akademija, kurios kursuose yra viso skrydžio simuliatoriaus ir sklandymo mokymai .

   2. Į aviakompaniją orientuotas mokymas

   Mūsų mokymai skirti kandidatams siekti aukščiausių standartų, kurių tikimasi iš šiandien žinomiausių oro linijų, kurie apima ne tik techninių įgūdžių, bet ir netechninių įgūdžių mokymą, įskaitant visą pagrindinių kompetencijų rinkinį:

   • Nervų prevencija ir atsigavimas
   • Sprendimų priėmimas ir nesėkmių valdymas
   • Grėsmių ir klaidų valdymas
   • Situacijos suvokimo mokymai
   • Pasitenkinimo sąmoningumo ugdymas

   3. Optimali trukmė

   Kuo anksčiau mūsų kandidatai turės oro linijų transporto piloto licenciją , tuo greičiau jie prisijungs prie oro linijų bendrovės pirmuoju pareigūnu , taigi, tuo greičiau jie gaus investicijų grąžą. „Quality Fly“ yra viena iš nedaugelio organizacijų
   Europa , EASA įgaliota 20 mėnesių ATPL kursui. Dėl optimalių oro sąlygų operacijų bazės, naujo ir perteklinio laivyno, tikslios mokymo programos ir gerai apmokytos komandos – tai tik keletas priežasčių, kodėl verta prisijungti prie mūsų pagreitintų kursų.

   4. Tarptautinė aplinka

   QUALITY FLY, kaip pasauliniu mastu orientuota skrydžių akademija, kurioje 100 % mūsų pamokų mokoma anglų kalba , didžiuojasi galėdama priimti tarptautinę daugiau nei 35 skirtingų tautybių studentų bazę.


   QUALITY FLY tikime savo studentų tobulėjimu ne tik techniniame mokyme. Mūsų tarptautinė aplinka užtikrina natūralų kultūrinio sąmoningumo vystymąsi, o tai yra svarbus privalumas pasauliniame aviacijos pasaulyje, kur geriausia galimybė gali būti kitoje planetos pusėje. Tai taip pat lemia visą gyvenimą trunkančius draugus ir ryšius visame pasaulyje.

   5. Naujausia įranga

   QUALITY FLY turi vieną iš naujausių ir moderniausių ES transporto priemonių parkų , kuriuose suderinta analoginė GPS konfigūracija, skirta tvirtiems skraidymo instrumentų įgūdžiams, su stiklinėmis pilotų kabinomis, kaip oro linijos pristatymas . Mūsų aukšto lygio transporto parko standartizavimas leidžia studentams žymiai sutrumpinti susipažinimo su mokymu laiką. Treniruoklių sesijose mūsų mokymai vykdomi B200 FNPT II (turbosraigtinis), A320 simuliatorius FNPT II (reaktyvinis) ir A320 FFS (reaktyvinis).

   6. Koučingas iki galo

   Kadangi kelias nuo pirmos knygos atsivertimo iki susidūrimo su profesionalių oro linijų pramone gali būti ilgas ir sunkus, mes atidžiai stebime ir mokome kiekvieną savo mokinį – nuo pirmos mokyklos dienos iki paskutinių pasiruošimų įsidarbinti.
   Mūsų instruktoriai nuolat stebi studentų pažangą reguliariai rengdami susitikimus ir individualiai mokydami, kad būtų išvengta bet kokio nukrypimo nuo numatytų rezultatų. Šią tolesnę veiklą užbaigia įvairūs karjeros patarimai . Aukščiau pateiktas derinys suteikia mūsų studentams puikų egzaminų išlaikymo pirmą kartą rodiklį ir sėkmę oro linijų vertinime .

   7. Būsto sprendimai

   Kadangi QUALITY FLY kursai yra intensyvūs, nenorime, kad mūsų studentai gaištų laiko tvarkydami būsto tvarką. Siūlome integruotus sprendimus:

   • Patogi vieta, nereikia automobilio – 40 minučių iki oro uosto ir netoli metro stoties, iš kurios patogu pasiekti miesto centrą.
   • Konkurencingos kainos – maždaug 30 % mažesnės nei kitose Europos rezidencijose
   • Įskaičiuoti visi komunaliniai mokesčiai - internetas, elektra, vanduo ir pagrindinis valymas
   • Vieno mėnesio depozitas – vietoj agentūrų reikalaujamų trijų mėnesių
   • Pilnai įrengtas – su visais patogumais

   8. Instruktoriaus darbo galimybės

   QUALITY FLY yra auganti organizacija, kuri siekia išlaikyti labai motyvuotų ir aukščiausios kokybės instruktorių komandą. Mūsų studentų atrankos procese atsižvelgiama į tai, todėl ne tik ugdome būsimus oro linijų pilotus, bet ir savo studentus laikome potencialiais būsimais skrydžių instruktoriais, tinkančiais dirbti QUALITY FLY.

   Skrydžio instruktoriaus pareigos yra viena iš geriausių maršrutinių autobusų, norint įsidarbinti oro linijų bendrovėje. QUALITY FLY siūlo instruktorių kursus kartu su darbo sutartimi

   </div>

   Quality Fly Aviation Academy turi patvirtintą mokymo organizacijos sertifikatą E-ATO-197 pagal Europos aviacijos saugos agentūros EASA reglamentus, išduotą jos Ispanijos padalinio „Asociación Española para la Seguridad Aerea AESA“. Quality Fly Aviation Academy patvirtinta išduoti:

   Visas pilotų mokymo kursų rinkinys iki CPL ir ATPL, įskaitant:

   Integruotas ATPL

   ATPL modulinisPPLATPL teorijaATPL teorijos nuotolinis mokymasisNaktinis įvertinimasIR EP narys ir IR SEPIR PBNKompetencija pagrįsta IR MEP ir IR SEPCPLIšplėstinė UPRTMKCPBNKSA 100

   Taip pat visi instruktorių kursai, įskaitant:

   • Skrydžio instruktorius
   • IRI
   • CRI
   • MCCI
   • Visų instruktorių įvertinimų atnaujinimas
   • FI UPRT

   ATO sertifikato kopiją galite pamatyti ir atsisiųsti mūsų svetainėje.

   Vietos

   • Madrid

    Carretera Barrio de la Fortuna, s/n, 28054, Madrid

   Klausimai