Keystone logo
Prince George's Community College

Prince George's Community College

Prince George's Community College

Įvadas

Prince George's Community College ( PGCC ) teikia aukštą ir prieinamą išsilavinimą. Mūsų studentai tapo lyderiais daugelyje karjeros sričių.

Prince George's Community College siūlo daugiau nei 200 akademinių ir karjeros mokymo programų. Nauji pastatai su pažangiausiomis technologijomis pažymi 150 arų universiteto miestelį Largo mieste. Penkios ne universiteto teritorijos mokymosi vietos daro klases labiau prieinamas studentams.

Studentų sėkmė yra svarbiausias Prince George's Community College . Kolegija tarnauja visiems, norintiems gauti laipsnį, norintiems pakelti karjerą ar išmokti naujų įgūdžių. Gyvenimo pavertimas švietimu yra didelė kolegijos misijos dalis.

Mes siūlome daug įdomių galimybių pakeisti savo karjerą ir savo gyvenimą. Gaukite nuostabų išsilavinimą už mažesnę kainą. Mūsų aistringi dėstytojai ir darbuotojai padės jums pasisekti, nesvarbu, ar pradedate, ar siekiate pažangos karjeroje, ar norite lankyti kelias klases.

Prince George's Community College suderina savo programas ir išteklius su studentų ir bendruomenės poreikiais. Tai yra kolegijos misijos skatinti regiono ekonominį gyvybingumą dalis.

Kolegija rengia studentus būti kompetentingais ir kvalifikuotais darbo jėgos nariais. Prince George's Community College taip pat rengia studentus prasmingai prisidėti prie savo laiko ir talentų bendruomenei. Šios pastangos sustiprina kolegijos pagrindą ir skatina ekonomiką.

Koledžas yra įdomi asmeninė kelionė. Mūsų dėstytojai ir darbuotojai padės jums, jei jums kada prireiks pagalbos.

Vietos

 • Largo

  Largo Road,301, 20774, Largo

  • Upper Marlboro

   Westphalia Road,9109, 20774, Upper Marlboro

   • Camp Springs

    Old Branch Avenue,6400, 20748, Camp Springs

    • Laurel

     Marshall Avenue,312, 20707, Laurel

     Klausimai