Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Prague Film School

Prague Film School

Prague Film School

Įvadas

Prague Film School ( PFS ) yra tarptautinė kino mokykla, įsikūrusi Prahoje, Čekijoje. PFS yra pageidaujamas pasirinkimas norintiems menininkams, filmų kūrėjams ir aktoriams, norintiems kurti karjerą kino pramonėje. Mokykla teikia išsamią praktinę mokymo programą, pagal kurią kiekvienas studentas kasmet sukuria iki 30 filmų. Kursų parinktys apima semestro, vienerių metų ir dvejų metų diplomo kursus, taip pat vasaros programas. Pagrindinė mokymo kalba yra anglų.

Prague Film School specializuojasi Europos art-house ir Amerikos nepriklausomo kino stilių mokyme. Studentai pradeda mokymąsi ir praktikuojasi visose pagrindinėse kino disciplinų srityse, vėliau pasirenka specializuotis kino režisūroje, kinematografijoje, scenarijų kūrime, dokumentinių filmų kūrime, postprodukcijoje arba vaidyboje. Mūsų absolventai turi žinių ir įgūdžių, reikalingų veikti kaip nepriklausomi filmų kūrėjai ir pradėti sėkmingą karjerą kino pramonėje.

Studijos PFS siūlo daugybę privalumų: Mūsų tarptautinis fakultetas sujungia Europos meno teatrą su nepriklausomais Amerikos kino teatrais, juos sudaro profesionalūs filmų kūrėjai ir patyrę mokytojai. Mokykla skatina liberalizmą, skatina mokinius ugdyti savo unikalų stilių, nesikišant į jų meninius pasirinkimus. PFS gali pasigirti tarptautine studentų bendruomene, kurioje per metus mokosi 90–100 studentų, atstovaujančių 30–35 šalims. Mokykla sukuria liberalią ir kosmopolitišką kūrybinę aplinką. Studentai paprastai turi tvirtą kino ar žiniasklaidos išsilavinimą, akademinį ar profesinį, o maždaug 40% turi universitetinį išsilavinimą. PFS organizuoja praktinius pramonės lygio mokymus, kasmet nufilmuodama apie 400 trumpametražių filmų. Kiekvienas studentas rašo, režisuoja ir prodiusuoja 4–5 filmus ir dalyvauja iki 25 kitų kūrinių.

Mūsų aukščiausios klasės įranga apima Arri Alexa, RED Epic, Blackmagic ir Sony fotoaparatus, taip pat fotografavimo studijas ir postprodukcijos įrenginius, kuriuose yra Avid Media Composer ir Da Vinci spalvų klasifikavimas. Programa yra intensyvi, apimanti 24–28 valandas per savaitę ir 30–40 dienų filmavimo aikštelėje per semestrą. Įsikūręs Prahoje – kosmopolitiškame intymumo ir viduramžių grožio mieste, jis taip pat yra pagrindinis Europos kino centras, kuriame įsikūrusi viena didžiausių ir seniausių kino studijų Europoje.

Priėmimai

Studentų profilis

Prague Film School yra atvira bet kokio amžiaus, tautybės ir išsilavinimo kandidatams. Pretendentai vertinami pagal nuopelnus ir kūrybinį potencialą.

Patirtis gamyboje nėra būtina norint patekti į darbą, bet, žinoma, laukiama. Studentai, besikreipiantys į Prague Film School , yra iš įvairių sluoksnių – nuo profesionalaus kino kūrėjo iki iniciatoriaus.

Pretendentų kategorijos Prague Film School :

  1. Pažangūs filmų kūrėjai, kurie jau gali būti baigę kino kūrimo programas namuose ir jau sukūrę festivalio lygio arba profesionalius kino produktus
  2. Teatro aktoriai, vaidybos konservatorijos absolventai, neturintys oficialaus išsilavinimo ar patirties vaidinant kine
  3. Vidutinio lygio kandidatai, turintys didelę gamybos patirtį kaip autodidaktai arba dirbantys su filmais susijusioje srityje, tačiau įgiję mažai arba visai negavę oficialaus mokymo
  4. Kandidatai, turintys kino teorijos, vaidybos, žiniasklaidos studijų, žurnalistikos ir humanitarinių mokslų išsilavinimą, dar neturintys jokios gamybos patirties, tačiau demonstruojantys susidomėjimą kinu.

Laukiame motyvuotų, nepriklausomų ir darbščių asmenų paraiškų. Mokiniai pamokose būna 6–8 valandas per dieną ir taip pat užsiima namų darbais, šaudymu ir scenarijų rašymu. Gamybos laikotarpiais, kurie sudaro 20-30 dienų per semestrą, filmavimas gali trukti iki 12-14 valandų per dieną. Studijos yra labai intensyvios ir daug reikalaujančios bei reikalaujančios aukšto lygio asmeninės disciplinos.

Priėmimo pranešimas

Studentai apie priėmimą informuojami per 10 - 21 dieną nuo nustatytos paraiškos pateikimo termino. Studentai, besikreipiantys iš ne Europos ar Šiaurės Amerikos šalių, raginami teikti paraiškas likus bent 4 mėnesiams iki norimų programų pradžios, kad studentų vizos būtų išduotos laiku.

Paraiškų teikimas

Visą paraiškos medžiagą galima pateikti internetu. Tačiau pareiškėjams patariama telefonu pasitikrinti, ar paraiška gauta.

Studentai, pretenduojantys į semestro ar metų programas, turi atsakyti į du rašinio klausimus paraiškos formoje ir pateikti pavyzdinį kūrybinį aplanką. Semestro ir kurso studentai taip pat raginami pateikti du rekomendacinius laiškus.

Paraiškų pateikimo terminai ir formos

Kreipkitės į 2024-2026 metų programas, semestro programas ir vasaros seminarus.

Paraiškų pateikimo terminas metų ir semestro kursams, prasidedantiems 2024 m. rugsėjo mėn.: 2024 m. kovo 17 d.

Paraiškų teikimo terminai vasaros seminarams: Paraiškos peržiūrimos kas savaitę.

Alumnų statistika

Studentų atsiliepimai

Campus Life & Facilities

Kameros įranga

Arri Alexa, RED Epic Dragon, Arri SR3 filmų kamera, Blackmagic Ursa Mini Pro 4.6k, Blackmagic Pocket 6K, Sony 4K XDCam. „Zeiss CP2“ objektyvai, „Arriflex super 35 mm“ ir „super 16 mm“ formato kino objektyvai, „Angenieux“ priartinimo objektyvai ir „Nikon“ viso kadro pirminiai fotoaparatai. Tiffen, Schneider ir Haida filtrai. Belaidžiai vaizdo siųstuvai, belaidis „Follow Focus“ ir kiti priedai.

Rankena

Sachtler ir Manfrotto 100 mm ir 150 mm trikojus. Lėlės, GFM mini strėlės, fotoaparato slankikliai, Dana lėlytės, rankiniai įrenginiai.

Šviesos

Apšvietimo rinkiniai apima Dedolights (100W 12V), Dedolight HMI (200/400/575W), RGB LED paneles ir vamzdžius, Quarzbeams (800W 220V), Desisti / Arri Fresnels (650W 220V), Kinoflo softlights, (daylight2-4sten) vamzdeliai, 220V), Arri HMI (575W, 1200W, 1200W PAR, 2500W, 4000W), vėliavėlės, juostelės, spalvų korekcijos ir efektų geliai, C formos stovai, Wind Up stovai ir kita įranga.

Garsas

Garso kūrimui studentai dirba su Sennheiser Shotgun, Cardioid, Omni mikrofonais ar belaidžiais lavalier mikrofonais, MixPre 6 arba Zoom F6 maišytuvais, Tentacles ir kitais priedais.

Vietos

  • Prague 1

    Pstrossova 19, Prague 1, Czech Republic, 110 00, Prague 1

Klausimai