Keystone logo
Petroc College of further & higher education Galimybė gauti aukštąjį mokslą - mokymo diplomas - humanitarinių mokslų maršrutas
Petroc College of further & higher education

Galimybė gauti aukštąjį mokslą - mokymo diplomas - humanitarinių mokslų maršrutas

Petrockstow, Jungtinė Karalystė

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Galimybė gauti aukštojo mokslo diplomus suteikia brandiems studentams galimybę pretenduoti į studijų programą tik per vienerius metus. Taigi, jei turite omenyje karjeros kelią, kuriam reikalingas laipsnis, ir manėte, kad niekada negalėsite to padaryti - pagalvokite dar kartą.

Mūsų prieigos diplomai taip pat skirti studentams, kurie kurį laiką buvo toli nuo studijų. Kursas suteiks jums įgūdžių, žinių ir pasitikėjimo savimi, kad galėtumėte pasiekti savo tikslus, ir parama bei paskatinimas visus metus.

Kad galėtumėte pasisekti, turite būti 19 metų ar vyresni, motyvuoti, entuziastingi, sugebėti efektyviai valdyti laiką ir būti pasirengę mokytis. Jūs priklausysite suaugusiųjų studentų grupei, kuri džiaugiasi mokymusi ir yra pasirengusi sunkiai dirbti su kitais grupės nariais ir dalyvauti.

Daugelis žmonių nerimauja, kad yra per seni, norėdami dalyvauti aukštojo mokslo kursuose, arba jaučiasi netinkami - iš tikrųjų nėra viršutinės amžiaus ribos, o šiame kurse bus daug kitų brandžių studentų, kaip ir jūs. Viskas ko jums reikia - atsiduoti studijoms ir susitelkti ties karjeros pasirinkimu.

Studijuosite tris privalomus dalykus: literatūros studijas, sociologiją ir socialinę bei politinę istoriją.

Kiekvienuose iš šių 3 lygio dalykų per metus imsite kelis modulius, iš viso suteikdami 60 kreditų 3 lygiu; galite tikėtis studijuoti:

Literatūros studijos: apysaka, poezijos įvertinimas (atranka), pjesės įvertinimas, romanas: temos, apibūdinimas ir pasakojamasis balsas.

Sociologija: nelygybė (tarp klasės, lyties ir etninės priklausomybės), skurdas ir sveikata, nelygybė ir pasiekimai švietimo srityje, sociologijos tyrimai (atliksite atitinkamus savo tyrimus).

Socialinė ir politinė istorija: Gerovės valstybės įkūrimas, sąjungų, socializmo, gerovės ir verslo santykiai XX a.

Turėsite suorganizuoti savo atitinkamą mokymo patirtį mokykloje, kuri vyks sausio – vasario pusmetyje (tai yra privalomas mokymo diplomų aspektas): taip pat turėsite įsigyti informacijos atskleidimo ir draudimo paslaugų (DBS) patikrą atlikti savo vietą.

Šis kursas yra 3 lygio programa, leidžianti pereiti į Plimuto universiteto suteiktą fondo laipsnį arba visišką pagyrimo laipsnį PETROC , arba bet kurio JK universiteto PETROC , BA ar BSc programą. Galimybė gauti aukštojo mokslo humanitarinių mokslų diplomą skirta tiems, kurie domisi mokymu švietimo sektoriuje (pradiniame ar viduriniame) ar susijusiose srityse.

Norint įgyti dėstytojo laipsnį, universitetai reikalauja įstoti į GCSE C laipsnius ar aukštesnius anglų kalbos ir matematikos (o pageidautina gamtos mokslų pradinio mokymo) laipsnius. GCSE anglų kalba ir matematika yra atskira kvalifikacija nuo „Access Diploma“, todėl, jei reikia, siūlome papildomas šių dalykų pamokas. Jei dar neturite C ar aukštesnio laipsnio matematikos ar anglų kalbos GCSE, šiuo metu jie nemokami daugiau nei 19.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų orientavimo centru. Atkreipkite dėmesį, kad dėl įdėto darbo kiekio primygtinai rekomenduojame vienu metu laikyti tik vieną GCSE kaip prieigos diplomą.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai