Keystone logo
© ©Peninsula College
Peninsula College

Peninsula College

Peninsula College

Įvadas

Inovatyvus. Į studentą orientuotas. Pasaulinio lygio fakultetas.

Peninsula College mūsų unikali aplinka skatina jus tyrinėti naujas galimybes. Kolegija yra novatoriška ir orientuota į studentus su puikiais dėstytojais ir mažomis klasėmis. Mūsų mokymosi patalpos pasižymi įspūdinga architektūra ir klasėmis su pažangiomis mokymo technologijomis ir įranga. Mes siūlome tarptautinę mokymosi patirtį ir aktyviai dalyvaujame vietinėje bendruomenėje. Be to, mes suteikiame daug papildomų galimybių: čempionatų sporto komandas, studentų klubus ir užsiėmimus bei daugybę kultūros ir vaizduojamojo meno renginių ištisus metus.

Pasaulis yra jūsų klasė

Peninsula College mokomasi ne tik uždarose klasėse ar paskaitų salėje. Vietoj to, visas miestelis ir Olimpinis pusiasalis tampa mokymo laboratorijomis, nes studentai ir dėstytojai juda lauke, kad galėtų visapusiškai pasinaudoti viskuo, ką gali pasiūlyti mūsų unikali vietovė.

Kiekvienas, susipažinęs su kolegija, nenustebtų, kai šviesią saulėtą dieną vidury koledžo aikštės susirinks kalbos, filosofijos ar literatūros pamokos arba pamatys mūsų neįtikėtiną PC Jazz Ensemble koncertą priešais Piratų sąjungos pastatą ( PUB) Studentų centras. Taip pat nėra neįprasta, kad nedidelės mokinių ir jų mokytojų grupės auštant leidžiasi į ekskursijas į netoliese esantį vandenyną, Olimpinį nacionalinį parką ar atogrąžų miškus, kad atrastų ir tyrinėtų vietinę jūrų gyvybę, fauną ir florą savo natūraliose buveinėse.

Jūs netgi galite praleisti vieną ar kelis ketvirčius studijuodami kitoje šalyje, jei pasirinksite arba lankysitės kviestinių profesorių iš kitų šalių kalbos ir kultūros pamokas. Peninsula College sukūrėme specialią mokomąją patirtį, kruopščiai sukurtą mokinių sėkmei užtikrinti.

Misija

Peninsula College ugdo įvairias besimokančiųjų grupes per bendruomenės įtrauktas programas ir paslaugas, kurios skatina studentų lygybę ir sėkmę.

Pagrindinės temos:

 • Studentų sėkmės skatinimas
 • Akademinio meistriškumo pasiekimas
 • Teisingumo ir įtraukties skatinimas
 • Bendruomenių stiprinimas

Vizija:

Peninsula College yra kultūrinės ir aplinkos įvairovės vieta, kur akademinė kompetencija keičia studentų gyvenimus ir stiprina bendruomenes.

Pagrindiniai principai

Kolegijos bendruomenė vadovaujasi šiais principais:

 • Mokymo / mokymosi procesas yra Peninsula College misijos centre.
 • Universiteto bendruomenės nariai elgsis vieni su kitais pagarbiai ir oriai.
 • Universiteto bendruomenės nariai bendraudami bus atviri ir sąžiningi.
 • Universiteto bendruomenės nariai turi skatinti teigiamą darbo aplinką ir vengti priešiškų santykių.
 • Kiekvienas universiteto bendruomenės narys turi veikti etiškai ir sąžiningai.
 • Universitetas dalyvaus bendradarbiavimo sprendimų priėmimo procesuose.

Universiteto ypatybės

Mūsų nustatymas

Olimpinis pusiasalis suteikia nepaprastą aplinką Peninsula College. Mūsų arti kalnų, miškų ir vandenyno suteikia jums galimybę mokytis lauke ir pramogauti, kuriai neprilygsta kitose Vašingtono bendruomenės ir technikos kolegijų sistemos koledžų vietose.

Didžiausio Šiaurės olimpinio pusiasalio miesto Port Andželo paslaugos ir veikla yra lengvai pasiekiamos, o studentai ir bendruomenės nariai džiaugiasi galimybe kartu dirbti projektuose ir specialiuose festivaliuose, kuriuose dalyvauja abi grupės. Didieji miestai, tokie kaip Sietlas ir Viktorija, Britų Kolumbija, yra vos už kelių valandų, o pagrindiniai Amerikos indėnų muziejai ir Jungtinių Tautų Pasaulio paveldo objektas – Olimpinis nacionalinis parkas – yra beveik visai šalia.

Mūsų istorija

2011 m. Peninsula College atšventė 50 darbo metų. Kolegija buvo įkurta 1961 m., nes vietinių piliečių grupė norėjo turėti galimybę tęsti mokslus nekeliaudami didelių atstumų iki koledžų centrų Bremertone ar per Puget Sound. Pirmosios pamokos vyko nedideliame pastate Port Andželo vidurinės mokyklos miestelyje, tačiau studentų, įstojusių į koledžą, skaičius greitai tapo daugiau, nei galėjo tilpti turimos patalpos, ir netrukus buvo planuojama statyti nuolatinį miestelį kitur. miestas.

Naujasis miestelis pradėtas statyti 1964 m., o po metų pirmieji užsiėmimai vyko dabartinėje Peninsula College vietoje, o papildomi užsiėmimai buvo siūlomi visame mūsų rajone. Šiandien pagrindinis miestelis yra išsidėstęs per 75 akrų žemės Olimpinių kalnų papėdėje, iš kurio atsiveria vaizdas į Port Andželo miestą ir jo judrų tarptautinį uostą.

Mūsų patalpose yra studentų paslaugų centras; Maier Performance Hall, Allied Health and Anarly Childhood Education Building, baigtas 2017 m.; Menų ir humanitarinių mokslų pastatas, baigtas 2011 m.; naujas Mokslo ir technologijų pastatas ir Mokymosi namai – Longhouse, abu baigti 2007 m.; Biblioteka/Media centras, baigtas 2008 m.; kompiuterių laboratorijos; paskaitų salė; ir studentų sąjungos pastatas, žinomas kaip Piratų sąjungos pastatas arba PUB. PUB yra teatras, meno galerija, maitinimo paslaugos, knygynas, poilsio zona, interneto kavinė, pasirodymų zonos ir studentų valdžios įstaigos.

  Priėmimai

  Visi tarptautiniai studentai turi pateikti:

  1. Užpildykite tarptautinio studentų priėmimo paraišką
  2. 45 USD (JAV doleriai) paraiškos mokestis (negrąžintinas)
   • 250 USD apgyvendinimo namuose mokestis (jei taikoma)
   • 125 USD paėmimo iš oro uosto mokestis, numatytas atvykimo dieną (jei taikoma)
   • 175 USD paėmimas iš oro uosto neplanuota atvykimo diena (jei taikoma)
  3. Mokėjimo leidimo forma, skirta sumokėti aukščiau nurodytus mokesčius
  4. Išverstos oficialios visų mokslo įrašų kopijos (nuorašų iš vidurinės mokyklos, ankstesnių kolegijų (-ių) arba kalbų mokyklos (-ų)
  5. Finansų įrodymas (banko, vyriausybės ar rėmėjo notaro patvirtinta finansinė ataskaita, patvirtinanti, kad yra pakankamai lėšų bent vieneriems metams studijuoti adresu Peninsula College ir pragyvenimo išlaidoms; taip pat gali reikėti remiančio giminaičio paramos patvirtinimo).
  6. Paso kopija
  7. Anglų kalbos mokėjimo įrodymas (kolegijos lygio studentams)

  SVARBU: neužbaigtos ne agentūros studentų paraiškos nebus priimamos. Kai kurios šalys turi specialius reikalavimus. Jie bus pateikti paraiškos pateikimo metu.

  PASTABA: Peninsula College reikalauja, kad visi tarptautiniai studentai turėtų sveikatos draudimą.

  Paraiškos pateikimo terminas: Peninsula College nesilaiko griežto paraiškos pateikimo termino, tačiau primygtinai raginame pareiškėjus pateikti visus paraiškos dokumentus likus bent mėnesiui iki numatytos atvykimo dienos, kad būtų galima apdoroti prašymą, pokalbį dėl vizos ir susitarti dėl kelionės. .

  Vietos

  • Port Angeles

   East Lauridsen Boulevard,1502, 98362, Port Angeles

  Klausimai