Keystone logo
Peninsula College

Peninsula College

Peninsula College

Įvadas

Inovatyvus. Į studentą orientuotas. Pasaulinio lygio fakultetas.

Peninsula College mūsų unikali aplinka skatina jus tyrinėti naujas galimybes. Kolegija yra novatoriška ir orientuota į studentus su puikiais dėstytojais ir mažomis klasėmis. Mūsų mokymosi patalpos pasižymi įspūdinga architektūra ir klasėmis su pažangiomis mokymo technologijomis ir įranga. Mes siūlome tarptautinę mokymosi patirtį ir aktyviai dalyvaujame vietinėje bendruomenėje. Be to, mes suteikiame daug papildomų galimybių: čempionatų sporto komandas, studentų klubus ir užsiėmimus bei daugybę kultūros ir vaizduojamojo meno renginių ištisus metus.

Pasaulis yra jūsų klasė

Peninsula College mokomasi ne tik uždarose klasėse ar paskaitų salėje. Vietoj to, visas miestelis ir Olimpinis pusiasalis tampa mokymo laboratorijomis, nes studentai ir dėstytojai juda lauke, kad galėtų visapusiškai pasinaudoti viskuo, ką gali pasiūlyti mūsų unikali vietovė.

Kiekvienas, susipažinęs su kolegija, nenustebtų, kai šviesią saulėtą dieną vidury koledžo aikštės susirinks kalbos, filosofijos ar literatūros pamokos arba pamatys mūsų neįtikėtiną PC Jazz Ensemble koncertą priešais Piratų sąjungos pastatą ( PUB) Studentų centras. Taip pat nėra neįprasta, kad nedidelės mokinių ir jų mokytojų grupės auštant leidžiasi į ekskursijas į netoliese esantį vandenyną, Olimpinį nacionalinį parką ar atogrąžų miškus, kad atrastų ir tyrinėtų vietinę jūrų gyvybę, fauną ir florą savo natūraliose buveinėse.

Jūs netgi galite praleisti vieną ar kelis ketvirčius studijuodami kitoje šalyje, jei pasirinksite arba lankysitės kviestinių profesorių iš kitų šalių kalbos ir kultūros pamokas. Peninsula College sukūrėme specialią mokomąją patirtį, kruopščiai sukurtą mokinių sėkmei užtikrinti.

Misija

Peninsula College ugdo įvairias besimokančiųjų grupes per bendruomenės įtrauktas programas ir paslaugas, kurios skatina studentų lygybę ir sėkmę.

Pagrindinės temos:

 • Studentų sėkmės skatinimas
 • Akademinio meistriškumo pasiekimas
 • Teisingumo ir įtraukties skatinimas
 • Bendruomenių stiprinimas

Vizija:

Peninsula College yra kultūrinės ir aplinkos įvairovės vieta, kur akademinė kompetencija keičia studentų gyvenimus ir stiprina bendruomenes.

Pagrindiniai principai

Kolegijos bendruomenė vadovaujasi šiais principais:

 • Mokymo / mokymosi procesas yra Peninsula College misijos centre.
 • Universiteto bendruomenės nariai elgsis vieni su kitais pagarbiai ir oriai.
 • Universiteto bendruomenės nariai bendraudami bus atviri ir sąžiningi.
 • Universiteto bendruomenės nariai turi skatinti teigiamą darbo aplinką ir vengti priešiškų santykių.
 • Kiekvienas universiteto bendruomenės narys turi veikti etiškai ir sąžiningai.
 • Universitetas dalyvaus bendradarbiavimo sprendimų priėmimo procesuose.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Vietos

  Vietos
  • East Lauridsen Boulevard,1502, 98362, Port Angeles

  Klausimai