Keystone logo
Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Įvadas

Ramiojo vandenyno kolegija Technologijos apdovanojimai registruotas teikėjas profesinio švietimo ir mokymo srityje, siūlo kursus sąskaityba, verslas, vadyba ir informacinės technologijos. Užpildydami diplomas / Išplėstinė diplomas su mumis, studentai atverti kelią patekti į daugelį universitetų Australijoje ir yra pasirengę realaus gyvenimo darbą.

Top 10 priežasčių pasirinkti Pacific College of Technology

Kolegija yra ASQA patvirtintas ir įregistruotas CRICOS. Visi mūsų kursai sekti Australijos kvalifikacijų sąranga ir susitikti AQTF standartus. Mes turime aukštos kvalifikacijos ir palankią darbuotojų, siekiant padėti jums sklandžiai pereiti prie mokosi Sidnėjuje. Mes siūlome labai konkurencinga kainodara. Galite perkelti kreditus uždirbtus Pacific kolegijos technologijos universitetas. Kolegija turi lanksčias klasės laikus (vakarais ir savaitgaliais yra). Kursai Ramiojo vandenyno koledže technologijos suteiks jums reikiamų įgūdžių ir žinių, kad pavyks dinamiškoje darbo aplinkoje. Mūsų dėstytojai suteikia rankų ant, praktinį mokymą aukštųjų technologijų ir inovatyvią aplinką. Yra geras diapazonas pasirinktų kursų, kad atitiktų jūsų poreikius. Kolegija yra patogiai įsikūręs šalia Auburn geležinkelio stoties į Sidnėjus, Australija širdį.

Hands-on, praktinio mokymo

Mes sutelkiame dėmesį į praktinių įgūdžių jums reikia, kad būtų galima atlikti jūsų pasirinktą karjeros. Mes suteikiame jums tvirtą pagrindą teorijos, tada išmokyti jus, kaip taikyti jį į realaus pasaulio verslo situacijos.

Pripažinta Australijos universitetuose

Visi mūsų kursai yra vyriausybė patvirtino, kad jie yra pripažįstamas Australijos universitetuose ir kolegijose. Atsižvelgiant diplomą (arba aukščiau) su Ramiojo vandenyno koledže technologijos, galite gauti kreditą į bakalauro studijų programą.

Pasirengti universitete

Mes padėsime jums pasirengti tolesniam mokymuisi tuo Australijos universitete mokyti jums gyvybiškai akademinius įgūdžius, kaip esė, ataskaitos ir priskyrimo raštu, mokslinius tyrimus, klasifikavimas ir kritinė analizė.

Malonus mokymosi patirtį

Jums patiks savo gyvenimą Australijoje su mūsų atsipalaidavęs ir draugiškas universiteto atmosferą. Be to, mes padėsime jums smagiai rėmimo veikla, pavyzdžiui, kelionėms į Sidnėjų pramogų, Grilis ir sporto turnyruose.

apie Sidnėjų

Kolegija yra Auburn, kuris yra maždaug už 20 km nuo Sidnėjaus BĮK. Kolegija yra 2 minutės pėsčiomis nuo Auburn geležinkelio stoties, kuri leidžia studentams galimybę mėgautis patogus transportavimo įrenginius, netoliese prekybos centrai, rinkas, restoranų ir pramogų. Sidnėjus suteikia vienas iš geriausių aplinkoje unikalių mokymosi ir socialinės patirties.

Vietos

  • Sydney

    Pacific College of Technology Level 1, 91-95 Rawson Street Auburn , NSW 2144, Sydney

    Klausimai