Keystone logo
Olds College of Agriculture & Technology Sodininkystės technologo diplomas
Olds College of Agriculture & Technology

Sodininkystės technologo diplomas

Olds, Kanada

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 7 768 *

Stovykloje

* per kadenciją tarptautiniam studentui I 3 046 CAD vietiniam studentui

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ugdykite įdomią karjerą sodininkystės srityje, turėdami sodininkystės technologo diplomą. Ši dvejų metų programa suteiks jums gilų supratimą apie sodininkystę, įskaitant augalų, kenkėjų, kraštovaizdžio, dirvožemio ir vandens sistemų gamybą ir valdymą, kad būtų sukurtos produktyvios ir tvarios sistemos.

Patobulinkite savo įgūdžius per įtraukiantį praktinį mokymąsi, prisijungdami prie mūsų unikalaus universiteto miestelio, kuris veikia kaip gyva laboratorija, kurį sudaro 15 akrų pastatyta šlapžemė, botanikos sodai, šiltnamiai ir 12 000 kvadratinių pėdų kraštovaizdžio paviljonas. Sužinokite, kaip kurti specialius kraštovaizdžius, pradėti sodininkystės verslą ir sukurti verslų požiūrį į perdirbimo įmones. Taip pat sužinosite, kaip valdyti sodininkystės kultūrų gamybą, atsižvelgiant į rinkos poreikius, taip pat atpažinsite ekologinius, ekonominius ir socialinius sodininkystės sprendimų ir procesų padarinius.

Į darbą integruotas mokymasis

Studentai, įstoję į Sodininkystės technologo diplomo programą, privalės dalyvauti Lauko mokykloje, kur studentai dirbs su įmonėmis, uždirbančiomis savo studijas praktiškai.

Akreditacija

Absolventai turi teisę gauti sertifikatą pagal Kanados medelynų kraštovaizdžio asociacijos sodininkystės sertifikavimo programą.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai