Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Įvadas

70013_ship-helm-759954_640.jpg

APIE NMIT

Jūrų pramonė yra šiuolaikinių įmonių pagrindas ir yra atsakinga už daugiau kaip 90 procentų pasaulio prekių pervežimą. Be jūrų transporto, prekių ir prekių importas ir eksportas šiuolaikiniame pasaulyje nebūtų įmanomas. Didėjant laivybos efektyvumui, kuris yra ekonomiškas transporto rūšis ir didėjantis prekybos liberalizavimas, jūrinė prekyba ir toliau plečiasi ir klestėja, kai dirba milijonai žmonių visame pasaulyje sausumoje ir jūroje.

Pramonės ateitis tikrai atrodo daug žadanti. Pasauliniu mastu pasaulio šalys sutelkia dėmesį į tarptautinės prekybos veiklą, skatinančią ekonomikos augimą. Per ateinančius 10-15 metų pasaulio prekyba turėtų gerokai išaugti, todėl per metus 2030 m. Prekybos jūra apimtis nuo 10 mlrd. Tonų krovinių padvigubėtų iki 20 mlrd. Tonų krovinių.

Grįžkime į namus Malaizijoje, didėjančios investicijos į uostų ir jūrų infrastruktūrą, taip pat nacionalinių ryšių stiprinimas yra laikomi tikrai teigiamais katalizatoriumi, kurie lems stiprų šalies ekonomikos augimą ir tvarią ateitį. Port Klangas ir Tanjungo Pelepas (PTP) uostas, kuris yra didžiausias šalies konteinerių uostas, toliau priskirtas prie 20 geriausių 20 konteinerių uostų, dar labiau sustiprins jūrų prekybos veiklą ir pavers Malaiziją regioniniu jūrų centru.

Atsakydamas į augančią pramonę ir didėjančią žmogiškojo kapitalo paklausą, Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT) įkurtas 2011 m., Siekdamas vykdyti jūrų švietimo, mokymo, mokslinių tyrimų ir konsultavimo veiklą. Įsikūręs pačiame ASEAN centre ir jūrų pramonės šurmuliuojančioje jūrų pramonės šakoje, NMIT yra strategiškai pasirengusi remti nacionalinį ir regioninį konkurencingumą jūrų, logistikos ir naftos bei dujų pramonėje, siūlant įvairias akredituotas akademines ir mokymo programas. Vykdydamas mūsų devizą "Tobulumas su tikslu", mes stengiamės suteikti studentams ir pramonės darbuotojams tinkamus įgūdžius, gausių žinių ir vertingos patirties, reikalingos sėkmingai karjerai jūroje.

Nuo mūsų įkūrimo 2011 m. Mes palaikėme daugiau nei 2000 studentų tiek mūsų miestų miestelyje Johor Bahru, tiek EduCity miestelyje Iskandar Puteri. NMIT šiuo metu siūlo diplomo lygmens programas uostų operacijų, laivybos valdymo, jūrų logistikos, jūrų teisės ir jūrinės profesinės saugos srityje

VISION

Būti pasaulinės klasės jūrų institucija iki 2020 m.

MISIJA

Teikti kokybišką švietimo, mokymo, mokslinių tyrimų, komercializavimo patirtį ir vadovavimą, kuris būtų naudingas jūrų sričiai.

TIKSLAS

Sukurti galingus jūrų profesionalus ir teikti aukštos pajamas gaunančias galimybes nukreipti bendruomenes pasaulinio lygio jūrinio ugdymo ir technologinių sprendimų pagalba, taip vykdydami tai, mes pagerinsime gyvenimo kokybę gerinant žmoniją.

Vietos

  • Johor Bahru

    NMIT@City Campus Level 11-14, Kotaraya Office Tower, Galleria@Kotaraya, Jalan Abdullah Ibrahim, 80000 Johor Bahru, Johor Darul Takzim, Malaysia, , Johor Bahru

Klausimai