Keystone logo
Mt. San Antonio College Verslo administravimo mokslų daktaras
Mt. San Antonio College

Verslo administravimo mokslų daktaras

Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 362 / per credit *

Stovykloje

* už vienetą nevalstybinio studento mokslą – 46 USD už Kalifornijos gyventojų mokslą

Įvadas

Teisės padėjėjas / teisės mokslų daktaras

Paralegal programa yra skirta parengti studentus įsidarbinti kaip advokatų padėjėjai tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose po studijų baigimo. Amerikos advokatų asociacijos (ABA) įstatų 21.12 skirsnyje terminai advokato padėjėjas ir advokato padėjėjas vartojami pakaitomis, nurodant asmenis, kurie, nors ir nėra teisininko profesijos atstovai, yra kvalifikuoti dėl išsilavinimo, mokymo ar darbo patirties ir yra įdarbinti arba pasamdyti kito asmens. advokatas, advokatų kontora, vyriausybinė agentūra ar kitas subjektas, einantis pareigas arba atliekantis funkcijas, kurios apima specialiai deleguoto materialinio teisinio darbo atlikimą, vadovaujant ir prižiūrint advokatui. Advokatų padėjėjai / advokatų padėjėjai turi laikytis teisinių apribojimų ne advokato praktikoje. Kalifornijos verslo ir profesijų kodekso 6450 ir paskesni skyriai reglamentuoja advokatų padėjėjus Kalifornijoje.

Amerikos advokatų asociacija nepripažįsta, kad šie kursai atitinka bendrojo išsilavinimo apibrėžimą: ARTB 14, ARTD 15A, ARTD 20, ARTD 25A, ARTS 30A, ARTS 40A, THTR 11, MUS 7, AD 3 ir COUN 5. Studentai Kurdami savo ugdymo planą, turėtų pasirinkti kitą kursą iš Mt. SAC bendrojo lavinimo srities, kuris atitiktų tos srities bendrojo išsilavinimo reikalavimus.

Nekilnojamojo turto mokslų daktaras

Žengėte pirmąjį žingsnį prisijungdami prie vienos naudingiausių ir dinamiškiausių verslo bendruomenių. Mūsų programa yra skirta dirbantiems profesionalams ir joje dirba pramonės ekspertai.

Ši programa parengia studentus įsidarbinti baigus studijas. Studentai, norintys įgyti bakalauro laipsnį (perkėlimo programą), turėtų pasitarti su konsultantu ar patarėju, kad aptartų kursų perkeliamumą. Nekilnojamojo turto laipsnio reikalavimai apima aštuonias klases, kurių reikia prieš kreipiantis į nekilnojamojo turto brokerio licencijos egzaminą, taip pat keletą papildomų klasių, skirtų sustiprinti įgūdžius, reikalingus sėkmingam nekilnojamojo turto karjerai.

Priėmimai

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai