Keystone logo
Martec - Maritime And Polytechnic College

Martec - Maritime And Polytechnic College

Martec - Maritime And Polytechnic College

Įvadas

Mokymą tapti paprastu jūreiviu sudaro kelionės laive DANMARK ir amatininkų dirbtuvių mokymai krante Jūrų ir politechnikos koledže - MARTEC Frederikshavne, Danijoje.

Paprastas jūreivis turi atlikti įvairius darbus laive, denyje ir variklių skyriuje, o jūreivis turi būti įvairiapusis, ir kuo geriau jis dirba kaip atsakingas komandos narys, tuo geriau jis prisitaikys prie kintančių ir iššūkių keliančių užduočių jūroje.

Kasmet „Traning Ship DANMARK“ priima 80 studentų. Be to, mes siūlome budėjimo vietas tuo atveju, jei studentai mesti prieš kelionę. Gavę jūsų paraiškos formą, priėmimo interviu atliekame nuolat.

Mokymai keičiasi tarp praktinio darbo laive, techninių dalykų, darbo saugos ir aplinkosaugos, gaisrų gesinimo, navigacijos ir kelių eismo taisyklių, praktinės jūreivystės, jūrų technologijos, saugumo jūroje, pirmosios pagalbos, priežiūros ir kt.

Baigęs mokymą ir 12 mėnesių darbo jūroje, kelias yra laisvas, kad būtų galima kreiptis į navigacijos mokyklą arba 20 savaičių baigus kursus Jūrų ir politechnikos kolegijoje, kuris atneša darbingo jūrininko pažymėjimą.

Vietos

  • Frederikshavn

    Haanbaekvej 54 9900 Frederikshavn Denmark, 9900, Frederikshavn

    Klausimai