Keystone logo
Madonna University Universiteto pažymėjimas internetiniame mokyme
Madonna University

Universiteto pažymėjimas internetiniame mokyme

Livonia, Jungtinės Amerikos Valstijos

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kodėl mokykis mokytis internete Madonna University ?

 • Gaukite pagrindines žinias apie mokymą internetinėse aplinkose
 • Sertifikatas gali būti užpildytas per vienerius kalendorinius metus
 • Sužinokite iš dėstytojų, kurie yra šios srities specialistai
 • Jei pageidaujama, galite tiesiogiai pereiti į "Online" mokymo ir e-mokymosi MAT programą

Programos apžvalga

Universiteto pažymėjimas "Instrukcija internete" suteikia teorinį ir praktinį pagrindą plėtojant internetinį mokymą įvairiuose nustatymuose, įskaitant aukštąjį mokslą ir įmonių mokymą. Turint omenyje suaugusio mokinio struktūrą, pažymėjimas leidžia studentams ištirti internetinę pedagogiką ir mokymo projektavimo principus, skirtus kurti internetinei aplinkai skirtus kursus ir mokymus. Studentai taip pat supras etikos ir teisinius internetinio mokymo ir e. Mokymosi standartus.

Tavo ateitis

Ši programa skirta profesionalams įvairiose srityse, kuriose jau gali būti aukštesniojo laipsnio, tačiau pageidaujančių papildomų žinių mokomojo dizaino srityje. Bendrijos kolegijos fakultetas, kuriam prašoma perkelti savo kursus internetu, gali turėti naudos iš papildomų žinių apie internetinę pedagogiką ir turinio kūrimą. Kiekvienas, kuris mokosi darbo vietoje, turės žinių ir įgūdžių, kad savo darbuotojams sukurtumėte tiesioginį mokymą. Savanoriams, kurie pritraukia "skaitmeninę karta", reikės naujų įgūdžių, kad būtų sukurtos neformalios mokymosi galimybės.

"Grad Cert" internetinis mokymo planas

Sertifikato reikalavimai (12 kr.)

EDU 5410 mokomoji medžiaga internetiniam mokymuisi: 3 kreditai

 • Mokomojo dizaino teorijų ir principų, skirtų interneto kursų pristatymui, vertinimas ir taikymas. Visiškai internetinės, hibridinės, savarankiškos temos ir supaprastintos e-mokymosi patirties per mokymosi valdymo sistemas nagrinėjimas. Sutelkite dėmesį į mokomųjų vienetų, apimančių informacijos paiešką, svetainių kūrimą ir vertinimą, autorių bei vaizdo ir multimedijos integravimą. Prieigos ir tinkamumo gairių taikymas žiniatinklio kursų kūrime.

EDU 5430 Media Production for Online Instruction: 3 kreditai

 • Mokiniai mokosi metodų ir strategijų, skirtų kurti naujas mokomąją medžiagą, skirtą naudoti su internetiniu mokymu, ir būdus, kaip konvertuoti tradicinius išteklius į tinkamus elektroninius formatus. Analizuojami techniniai klausimai, susiję su medijos kokybės ir naudotojo pralaidumo apribojimų balansavimu.

EDU 6430 internetinės vertinimo praktikos: 3 kreditai

 • Galiojančio internetinių kursų vertinimo plano sudarymas. Vertinimo planas apima Mičigano mokymo programoje įtvirtintus standartus, naudojant internetinę kursų valdymo sistemą. Galiojančio įvertinimo principai priimami naudojant technologines priemones, kurios apima internetines užduotis, podcast'us, sriegines diskusijas, bandymo paruošimo priemones, saugius bandymus ir diferencijuotos vertinimo strategijas. Būtinos sąlygos: EDU 5410 ir 5430.

EDU 6880 Online Learning Project and Practicum: 3 kreditai

 • Studentai kuria mokymo skyrių, skirtą internetiniam mokymuisi ir lauko tyrimui, pamokas su atitinkamais studentais. Būtinos sąlygos: EDU 6410, 6430 ir 6450.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Kuriame internetinį mokymąsi ir vystymąsi bei personalo analizę
  • London, Jungtinė Karalystė
 • Internetinis el. mokymosi mokymo dizaino sertifikatas
  • USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Mokymas, mokymas ir vedimas naudojant technologijos sertifikatą
  • Winona, Jungtinės Amerikos Valstijos