Keystone logo
LVC London School of English

LVC London School of English

LVC London School of English

Įvadas

KAS MES ESAME

LVC London School of English yra kalbos mokykla su profesionaliai parengtais mokytojais ir darbuotojais, kurių tikslas yra kuo maloniau mokytis.

LVC tikslas yra ne tik mokyti jus, bet ir stebėti jūsų pažangą ir padėti jums tęsiant pasirinktą kursą. Mes turime specialius darbuotojus, kurie koordinuoja studentų gerovės veiklą ir prižiūri mūsų paramos paslaugas, padėdami sukurti optimalią atmosferą, kurioje galėsite išnaudoti visą savo potencialą.

MŪSŲ MISIJA

Teikti kokybišką ir vertingą pinigų mokymą teigiamai ir įtraukčiai, besimokančiųjų aplinkoje. Mes sutelkiame dėmesį į realius ir praktinius studentų siekius, kad padėtume jiems kurti ir integruotis kuo lengviau.

MŪSŲ VIZIJA

Išskirti kalbų mokymą teikiant pagalbinę, įdomią ir saugią aplinką ir padėti studentams tobulėti ir klestėti profesionaliai.

TARPTAUTINĖS DRAUGAI

Mes labai vertiname mūsų studentus, mes myliu jų vertybes ir jų energingas asmenybes. Mes nuoširdžiai tikime, kad jie yra įdomūs ir unikalūs žmonės, todėl mūsų mokyklos socialinė pusė yra vienas iš mūsų pagrindinių prioritetų. Mes tikime, kad draugai iš viso pasaulio yra nuostabi patirtis, kuri turėtų būti atvira visiems!

Vietos

  • London

    148 Old Kent Road, SE1 5TY, London

Klausimai