Keystone logo
© Loyalist College
Loyalist College of Applied Arts & Technology

Loyalist College of Applied Arts & Technology

Loyalist College of Applied Arts & Technology

Įvadas

Sveiki atvykę į Loyalist College Toronte

Loyalist College of Applied Arts & Technology bus Ontarijo paskirties koledžas, žinomas vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu kaip sąmoningas studentų, dėstytojų ir personalo pasirinkimas, kur jų patirtį įgalina įsitraukusi ir palaikanti kultūra.

Loyalist College Toronte siūlo studentams idealų akademinės kompetencijos, popamokinės veiklos ir patirties derinį. Mūsų įvairiapusėje bendruomenėje yra tarptautinių studentų iš vis daugiau pasaulio šalių.

Loyalist College Toronte didžiuojamės asmeniniu ir draugišku dėmesiu, kurio sulaukia mūsų studentai. Dėstytojai ir darbuotojai susipažįsta su kiekvienu studentu, stebi jų sėkmę ir prireikus teikia pagalbą.

Mes atliekame misiją: pakeisti pasaulį per mažo galią.

Pasaulyje, apsėstame didelio, mes esame maži. Maži dalykai suteikia mums galios daryti didelius dalykus. Beasmeniame didelių paskaitų salių ir stadionų sėdimų vietų pasaulyje žinome savo studentus pagal vardą ir aplinkybes.

„Small“ leidžia mums skirti asmeninį individualų dėmesį mažose klasėse ir individualizuotose praktinėse mokymosi aplinkose. Rezultatas? Lojalistai absolventai yra pasiruošę darbui, turėdami įgūdžių, reikalingų norint nedelsiant paveikti sudėtingas biomokslų, sveikatos, verslo ir žiniasklaidos sritis.

Kaip Ontarijo paskirties koledžas, mūsų intymus miestelis yra daugiau nei 200 akrų plote nuostabiame Quinte įlankos regione ir yra puikioje vietoje tarp Toronto, Otavos ir Monrealio. Mūsų gilios bendruomenės šaknys ir bendradarbiavimo dvasia užtikrina, kad dirbame kartu su vietiniais partneriais ir pramonės šakomis, siekdami paskatinti inovacijų ir darbo jėgos plėtros ateitį Kvintės įlankos regione.

Esame Loyalist College . Mes esame maži.

Kodėl lojalistas?

Sužinokite apie didelius mažo koledžo privalumus ir sužinokite, kodėl lojaliai studentai daro didelius dalykus. Ne nepaisant mūsų dydžio, bet dėl to.

 1. Mažos klasės, didelis skirtumas.
 2. Mažas koledžas su didelėmis galimybėmis ir didžiuliu tinklu.
 3. Kalbant apie taikomuosius tyrimus, esame labai svarbūs.
 4. Daugiau nei 1 mln. USD studentų finansinė parama kasmet.
 5. Į ateitį orientuoti mokymosi centrai ir technologijos
 6. Mažas koledžas, daugiau priežiūros.
 7. Mažas miestelis, su didele širdimi.
 8. Nebūk didelis. Grįžti namo.
 9. Lanksčios mokymosi galimybės = didelės galimybės.
 10. Dideli dalykai prasideda nuo mažų.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Stipendijos ir finansavimas

  Kiekvienais metais mes skiriame daugiau nei milijoną dolerių studentų finansavimo per apdovanojimus, stipendijas, stipendijas ir įsidarbinimo galimybes per On-Campus Employment Initiative. Yra pinigų, kurie padės jums pasiekti savo tikslus. Draugiški mūsų Finansinės pagalbos biuro darbuotojai gali parodyti, kur ją rasti, padėti taikyti ir išmokyti naudingų biudžeto sudarymo įgūdžių, kad jis tęstųsi visus mokslo metus.

  Reitingai

  Loyalist College trečius metus iš eilės užsitarnavo vietą tarp 50 geriausių Kanados mokslinių tyrimų koledžų.

  >href="https://loyalistcollege.com/news/loyalist-college-ranks-2-for-industry-research-income-as-percentage-of-total-research-income/

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Belleville

   376 Wallbridge-Loyalist Rd. PO Box 4200 Belleville, Canada, ON K8N5B9, Belleville

  • Toronto

   4000 Victoria Park Ave Toronto, Canada, ON M2H 3P4, Toronto

  • Port Hope

   10 Pine St. South Port Hope, ON L1A 3E7, Port Hope

  Klausimai