Keystone logo
© BIMM University
London Business Training & Consulting

London Business Training & Consulting

London Business Training & Consulting

Įvadas

Vadybos kursai JK

Londono verslo mokymas

LBTC paslaugas teikia praktikuojantys verslo ir vadybos konsultantai, turintys platų įvairių sektorių ir pasaulinių žinių bei patirties. Svarbiausias LBTC paslaugų teikimo modelio bruožas yra tai, kad jis yra visiškai elektroninis, laikantis pagrindinės tvarumo vertės. Todėl visa medžiaga, dokumentai ir komunikacija pateikiami elektroniniu būdu, o tai dar labiau padidina operacijos efektyvumą ir klientų mokymosi patirtį.

LBTC rūpinasi, kad būtų suprasti klientų specifiniai poreikiai, todėl paslaugų teikimas yra pritaikytas, kad būtų įveiktas unikalus kliento poreikio pobūdis. Mes nuolat stengiamės sukurti ir palaikyti ilgalaikius verslo santykius. LBTC pozicionavimo teiginys yra mūsų klientų partnerių veikla, sprendžiant jų verslo ir valdymo klausimus.

Mūsų vizija yra patenkinti visų asmenų ir organizacijų verslo ir vadybos mokymus bei konsultavimo poreikius. LBTC misija yra teikti novatorišką, tvarią ir prieinamą aukščiausios kokybės paslaugą, teikiančią sprendimus mūsų klientams.

Mes siūlome atvirų kursų paketą, į kurį įeina 500 verslo ir vadybos kursų . Atviri kursai trunka nuo 1 dienos iki 2 savaičių ir yra kartojami kas 4 mėnesius, tokiu būdu suteikiant galimiems klientams galimybę pasirinkti kursą, atitinkantį jų tvarkaraštį.

Tiems klientams, kurie susiduria su sudėtingesniais verslo ir valdymo klausimais, LBTC taip pat siūlo specialias mokymo ir valdymo konsultacijas. Šios paslaugos yra labai pritaikytos norint išspręsti specifinius iššūkius, su kuriais susiduria mūsų klientai.

Tvarumas

Tvarumas yra viena iš mūsų pagrindinių vertybių LBTC.

Poveikio aplinkai poveikis yra reikšmingas. Plaušienos ir popieriaus gamyklos prisideda prie oro, vandens ir žemės taršos. Šią problemą dar labiau sustiprina tai, kad per pastaruosius keturis dešimtmečius bendras popieriaus vartojimas padidėjo 400%.

Švietimo ir mokymo įstaigos yra žinomi dėl jų pasitikėjimo ir dėl to prarandama popieriaus. Popierius iš tikrųjų yra perdirbamas, bet ne visi perdirbami.

LBTC priėmė mažinimo, pakartotinio naudojimo ir perdirbimo mantrą - ir tai padarė žingsnį toliau, atsisakydama popieriaus naudojimo. Mes įdiegėme kompiuterizuotą veiklos modelį, kuriame visi ryšiai, dokumentai ir kursų medžiaga pateikiami elektroniniu būdu.

Papildomas elektroninių laikmenų naudojimo pranašumas yra nepaprastas šio metodo efektyvumas. Mes skatiname visus suinteresuotuosius subjektus prisijungti prie LBTC, stengiantis, kad jie taptų ekologiškesni .

Vietos

  • London

    One Lyric Square Hammersmith, W6 0NB, London

Klausimai