Keystone logo
Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Įvadas

Länsirannikon koulutus Oy WinNova, Pori & Rauma, Suomija

Pori yra dinamiškas pakrantės miestas. Jo upės pakrantės promenada siūlo ne tik vaizdingus vaizdus, bet ir gyvybingą bendruomenės dalyvavimo ir kultūrinių renginių centrą ištisus metus. Įvairių festivalių ir parodų įvairovė - Pori žada praturtinančią kultūrinę patirtį kiekvienam išrankiam studentui.

Rauma - žavus istorijos ir paveldo derinys. Šis žavus miestelis, pripažintas UNESCO pasaulio paveldo objektu, pasižymi kruopščiai išlikusia medine architektūra, keliančia nesenstančio grožio pojūtį. Jo grįstose gatvelėse įsikūrusios keistos kavinės, šurmuliuojantys turgūs ir glaudi bendruomenė, skatinanti akademinį augimą ir asmeninį praturtėjimą.

Tiek Pori, tiek Rauma siūlo unikalias akademinės kompetencijos ir kultūrinės pažinties galimybes, užtikrinančias visavertę mokymosi patirtį.

Länsirannikon Koulutus Oy WinNova - tai vidurinio profesinio mokymo paslaugų teikėjas, skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, dirbantiems ir nedirbantiems. Mūsų kvalifikacijos atitinka 4-5 EKS lygius.

"WinNova" siūlo įvairias švietimo paslaugas, profesines ir profesines kvalifikacijas bei trumpalaikius kursus įvairių tipų klientams suomių kalba. Glaudžiai ir ilgai bendradarbiaujame su įmonėmis ir viešuoju sektoriumi.

"WinNova" mokosi 5000 studentų ir dirba apie 600 darbuotojų (12/2023 m.). Įvairiose WinNova programose suomių kalba mokosi apie 500 studentų, kurių gimtosios kalbos yra 50 skirtingų.

Tarptautinės galimybės "WinNova

"WinNova" dalyvauja keliuose ES finansuojamuose projektuose. Šie projektai padeda kurti naujas pedagogines metodikas ir mokymosi aplinkos naujoves bei ugdyti pedagoginę kompetenciją.

Darbuotojų mobilumas ir projektai plečia visų mūsų darbuotojų tarptautines žinias ir kompetenciją. Kasmet į mainų programas atvyksta ir išvyksta apie 100 darbuotojų ir įvairių specialistų.

"Erasmus+" mobilumo stipendijos suteikia galimybę studentams vykti į užsienį atlikti praktikos. Tai puikus būdas tobulinti įgūdžius ir kompetenciją, kad būtų galima sėkmingai tvarkytis globaliame pasaulyje ir daugiakultūrėje darbo aplinkoje. Kasmet į mainų programą atvyksta ir išvyksta apie 200 studentų.

Suomijos nacionalinė švietimo agentūra "WinNova" suteikė "Erasmus+" akreditaciją (2021-2027 m.). "Erasmus+" akreditacija reiškia kokybę užtikrinančią "Erasmus+" narystę&rdquo. Akredituotos organizacijos įrodė ilgalaikį savo veiklos pobūdį ir įsipareigojo laikytis "Erasmus+" programos kokybės standartų.

Priėmimai

 • Turi būti bent 18 metų amžiaus
 • Būtinas vidurinės mokyklos baigimas
 • Completion of specific prerequisite education related to the chosen program is necessary
 • Social and Health care programs necessitate a police clearance certificate
 • Adequate English proficiency is needed to enroll in the preparatory online language course conducted in English
 • Non-EU applicants are accepted

Vietos

 • Pori

  Tiedepuisto 3, 28600, Pori

 • Rauma

  Suojantie 2, 28600, Rauma

Klausimai