Keystone logo
Kingston University Įkūrimo metai Humanitariniai mokslai ir menai
Kingston University

Įkūrimo metai Humanitariniai mokslai ir menai

Kingston upon Thames, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

* TBA

Įvadas

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ar galvojate po pertraukos grįžti į mokslus? Ar norite dar kartą įgyti kvalifikaciją? Ar svarstote apie kitokį laipsnį ir norite pajusti jo skonį prieš įsipareigojant trejiems metams?

Šiais įkūrimo metais galite patekti į universitetą, jei neturite A lygio, turite nesusijusių dalykų A lygį, esate subrendęs studentas arba tiesiog norėtumėte susipažinti su laipsnio studijomis.

Užsiėmimai yra interaktyvūs, orientuoti į studentus ir suteikia reguliarių grįžtamojo ryšio, diskusijų ir kritinio mąstymo galimybių, skatina gilų ir reflektyvų mokymąsi.

Jei norite dalyvauti kūrybingoje, energingoje ir pažangiausioje humanitarinių mokslų programoje, šis kursas kaip tik jums.

Norėdami kreiptis dėl pagrindinio kurso, naudokite paraiškos nuorodą pasirinkto Pathway kurso puslapyje.

Priežastys, kodėl verta rinktis Kingstoną

  • Šis kursas suteiks jums būtinų įgūdžių, reikalingų norint studijuoti bakalauro laipsnį. Esame čia, kad padėtume jums išnaudoti savo potencialą; Baigę pagrindinį laipsnį, būsite gerai pasirengę ir kvalifikuoti, kad galėtumėte studijuoti daugybę humanitarinių mokslų ir meno disciplinų kaip vieną dalyką arba kartu.
  • Įkūrimo metai nėra susiję su dalyku; galėsite tyrinėti įvairius dalykus, įskaitant literatūrą, kalbą, kūrybinį rašymą, žurnalistiką ir žiniasklaidą.
  • Galite ne tik įgyti specifinių žinių, bet ir dalyvauti renginiuose su apdovanojimus pelniusiais publikuotais autoriais, dalyvauti Šiuolaikinės ir Europos filosofijos centro debatuose ir klausytis mūsų rašytojų centro Kingstono narių skaitymų.

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai