Keystone logo
© K-State College of Education
Kansas State University

Kansas State University

Kansas State University

Įvadas

Kansas State University Švietimo koledžas, kaip didžiausias mokytojų rengimas valstijoje, įrodė gebėjimą reaguoti į pasaulinės rinkos poreikius, siūlydamas pradinių ir aukštesniųjų laipsnių derinį, kuris ruošia asmenis iš visų geografinių sričių, socialinių ir ekonominių. kilmė ir kultūra, kurios reikia mokyti. Turėdami ilgametę patirtį dirbant su tarptautiniais studentais iš viso pasaulio, aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys anglų kalbos kaip antrosios kalbos (ESL) patirtį, parengs mokytojų licencijoms gauti ispanų, kinų, japonų, prancūzų ir vokiečių kalbų gimtąją kalbą. Studentai gali tikėtis išeiti iš programos, turėdami įgūdžių, reikalingų tobulėti klasėje ir už jos ribų. Mūsų mokymo ir mokymosi (TELRN) absolventų pažymėjimas yra puiki vieta karjeros keitėjams pradėti savo kelią tapti pasaulio kalbų mokytoju.

Ši programa suteikia asmenims mokymo praktikos ir teorijos, reikalingos mokyti amerikiečių studentus Jungtinėse Valstijose. Gavę pažymėjimą dar vieną semestrą kursinių darbų, suinteresuoti kandidatai galėtų baigti studijų programos ir mokymo magistro laipsnį, sutelkdami dėmesį į šiuolaikines pasaulio kalbas. Daktaro daktaras. „Curriculum & Instruction“ yra skirta pažengusiems absolventams, siekiantiems sutelkti dėmesį į švietimo tyrimus vietos, nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu.

Prisijunkite prie mūsų ir tapkite jaudinančio pasaulinio impulso, kurį K-State kuria pasaulio kalbų mokytojų rengimo srityje, dalimi!

Vizija, misija ir konceptuali struktūra

Mūsų vizija:

„Parengti pedagogus, kad jie būtų išmanantys, etiški, rūpestingi sprendimus priimantiems įvairų ir besikeičiantį pasaulį“.

Mūsų misija vykdoma:

 • pavyzdinio mokymo teikimas bakalauro ir magistrantūros studentams;
 • patikimų ir naudingų tyrimų ir stipendijų kūrimas, aiškinimas ir sklaida;
 • vadovavimas, bendradarbiavimas ir aptarnavimas pagal profesiją;
 • įvairovės skatinimas, supratimas ir šventė.

Akreditacija

Mūsų kolegija akreditavimą laiko pagrindine priemone užtikrinti, kad profesija atitiktų aukščiausius jos standartus.

 • Kanzaso švietimo departamentas (KSDE)
 • Nacionalinės tarybos mokytojų rengimo akreditacija (NCATE / CAEP)
 • Konsultavimo ir susijusių švietimo programų akreditavimo taryba (CACREP)
 • Pedagogų rengimo akreditavimo taryba (CAEP)

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Manhattan

   006 Bluemont Hall 1114 Mid-Campus Dr. North, Manhattan, 66506, Manhattan

   Klausimai