Keystone logo
© K-State College of Education
Kansas State University

Kansas State University

Kansas State University

Įvadas

Kansas State University Švietimo koledžas, kaip didžiausias mokytojų rengimas valstijoje, įrodė gebėjimą reaguoti į pasaulinės rinkos poreikius, siūlydamas pradinių ir aukštesniųjų laipsnių derinį, kuris ruošia asmenis iš visų geografinių sričių, socialinių ir ekonominių. kilmė ir kultūra, kurios reikia mokyti. Turėdami ilgametę patirtį dirbant su tarptautiniais studentais iš viso pasaulio, aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys anglų kalbos kaip antrosios kalbos (ESL) patirtį, parengs mokytojų licencijoms gauti ispanų, kinų, japonų, prancūzų ir vokiečių kalbų gimtąją kalbą. Studentai gali tikėtis išeiti iš programos, turėdami įgūdžių, reikalingų tobulėti klasėje ir už jos ribų. Mūsų mokymo ir mokymosi (TELRN) absolventų pažymėjimas yra puiki vieta karjeros keitėjams pradėti savo kelią tapti pasaulio kalbų mokytoju.

Ši programa suteikia asmenims mokymo praktikos ir teorijos, reikalingos mokyti amerikiečių studentus Jungtinėse Valstijose. Gavę pažymėjimą dar vieną semestrą kursinių darbų, suinteresuoti kandidatai galėtų baigti studijų programos ir mokymo magistro laipsnį, sutelkdami dėmesį į šiuolaikines pasaulio kalbas. Daktaro daktaras. „Curriculum & Instruction“ yra skirta pažengusiems absolventams, siekiantiems sutelkti dėmesį į švietimo tyrimus vietos, nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu.

Prisijunkite prie mūsų ir tapkite jaudinančio pasaulinio impulso, kurį K-State kuria pasaulio kalbų mokytojų rengimo srityje, dalimi!

Vizija, misija ir konceptuali struktūra

Mūsų vizija:

„Parengti pedagogus, kad jie būtų išmanantys, etiški, rūpestingi sprendimus priimantiems įvairų ir besikeičiantį pasaulį“.

Mūsų misija vykdoma:

 • pavyzdinio mokymo teikimas bakalauro ir magistrantūros studentams;
 • patikimų ir naudingų tyrimų ir stipendijų kūrimas, aiškinimas ir sklaida;
 • vadovavimas, bendradarbiavimas ir aptarnavimas pagal profesiją;
 • įvairovės skatinimas, supratimas ir šventė.

Akreditacija

Mūsų kolegija akreditavimą laiko pagrindine priemone užtikrinti, kad profesija atitiktų aukščiausius jos standartus.

 • Kanzaso švietimo departamentas (KSDE)
 • Nacionalinės tarybos mokytojų rengimo akreditacija (NCATE / CAEP)
 • Konsultavimo ir susijusių švietimo programų akreditavimo taryba (CACREP)
 • Pedagogų rengimo akreditavimo taryba (CAEP)

Universiteto ypatybės

Kansas State University yra keturių miestelių sistema, kurioje vertinama kiekviena dėlionės dalis. Kiekvienas miestelis turi savo stipriąsias puses ir ryšius, kurie puikiai tinka mūsų universiteto skėčiui. Sužinokite daugiau apie kiekvieną unikalų miestelį žemiau.

Manhetenas

Pagrindinis K-State miestelis įsikūręs „Mažajame obuoliuje“ ir klesti gyvybinga koledžo miesto atmosfera.

Manheteno miestelis užima daugiau kaip 2 320 ha, įskaitant žemės ūkio ir tyrimų įrenginius.

Manhetene gyvena daugiau nei 56 000 gyventojų ir jis palaiko puikius santykius su K-State šeima.

Šis miestelis yra šalia Fort Riley, didelės armijos instaliacijos, ir bendradarbiauja įgyvendinant daugelį kariniams tikslams skirtų projektų.

Šalia universiteto miestelio statoma JAV vidaus saugumo departamento nacionalinė bio ir agro gynybos priemonė.

Olathe

Kanzaso biomokslų parke įsikūręs Olathe miestelis yra tiesioginis portalas, jungiantis galingas universiteto mokslinių tyrimų galimybes su Didžiojo Kanzaso miesto sritimi ir už jos ribų.

Naujausias K-State miestelis Olathe duris atvėrė 2011 m.

„K-State Olathe“ yra orientuota į regiono švietimo ir ekonomikos augimą, ypač metro zonoje dirbančių specialistų atžvilgiu. Šis miestelis palengvina daugybę tyrėjų ir įmonių partnerysčių, kuriant technologijas pramonės poreikiams visame pasaulyje.

„K-State Olathe“ taip pat išplečia savo žinias K-12 lyderiams rengdama edukacinius gyvūnų sveikatos, maisto saugos ir maisto saugos programas.

Salina

Ši profesinė mokymosi aplinka yra sukurta remiantis teorija, tyrimais ir pramonės taikymu, visa tai mažame universiteto miestelyje, esančiame Salinoje, Kanzase.

Salina miestelis yra ypač žinomas dėl savo pasaulinio lygio aviacijos programos. 2009 m. atidarytas modernus studentų gyvenimo centras, kuriame yra viso dydžio krepšinio aikštelė ir įvairios bėgimo bei kūno rengybos zonos.

Šis miestelis yra vienas iš pirmųjų ir nedaugelio universitetų šalyje, siūlantis nepilotuojamų orlaivių sistemų ir mašinų mokymosi bei autonominių sistemų bakalauro laipsnį. Salina, miestas, kuriame gyvena beveik 48 000 gyventojų, siūlo prieigą prie daugiau nei 600 akrų parko ir kasmetinio Smoky Hill River festivalio.

Pasaulinis

K-State Global Campus suteikia universiteto mokymosi galimybes studentams, norintiems studijuoti internetu arba nuotoliniu būdu.

„Global Campus“ yra „K-State Online“ namai, siūlantys daugiau nei 100 internetinių kreditų programų, įskaitant bakalauro, magistro, doktorantūros, sertifikatų ir neesmines programas.

Nuo 1966 m., kai dėstytojai keliavo po Kanzaso valstiją dėstyti pamokų, K-State Online dabar pasiekia studentus visose 50 valstijų ir 41 šalyje. „K-State Global Campus“ taip pat siūlo nekredituojamus mokymus ir programas tiek asmeniškai, tiek internetu, kurių rezultatas yra sertifikavimas, baigimo patvirtinimas arba tęstinio mokymosi valandos įvairiose srityse.

2020 m. daugiau nei 3000 besimokančiųjų baigė nekreditines programas internetu per Global Campus.

  Priėmimai

  Prisijunkite prie skirtumus formuojančių, problemų sprendėjų, vėlyvų nakties svajotojų ir ankstyvo ryto mėgėjų bendruomenės. Būkite kitu žaidimo keitėju. Būk kita laukinė katė.

  Kaip taikyti

  • Peržiūrėkite priėmimo reikalavimus, pateikite paraišką ir ženkite kitą žingsnį link savo laipsnio.
  • Praneškite mums, kuo domitės, ir iš karto pasiekite atsisiunčiamą visų K-State dalykų santrauką.
  • Nuo renginių miestelyje iki asmeninių individualių apsilankymų – esame pasiruošę už jus ištiesti violetinį kilimą.

  Paraiškos dokumentai

  Užpildykite visus reikiamus skyrius ir įkelkite dokumentus ar laikmenas į savo internetinę programą, kai to reikalaujama. Neteikite dokumentų el. paštu ar paštu absolventų mokyklai (nebent gausite prašymą).

  Numatomos tarptautinių studentų lankymo išlaidos

  Informacija apie numatomas išlaidas rodo dabartines minimalias numatomas lėšas, kurias turi parodyti tarptautinis kandidatas, kad gautų reikalingus kelionės ir priėmimo dokumentus. Lėšos gali būti jūsų nuosavos, skiriamos rėmėjo arba iš stipendijos, arba jų derinys. Toliau žr. informaciją apie patvirtinimą, reikalingą jūsų lėšoms dokumentuoti.

  Finansinės paramos pareiškimas

  Kiekvienoje paraiškoje turi būti nurodytas finansinės paramos šaltinis. Kartu su finansinės paramos dokumentais turi būti pateikta finansinės paramos patvirtinimo forma, patvirtinanti, kad studentas gali gauti finansinę paramą Kansas State University . Rėmėjai turi pasirašyti finansinį pareiškimą; elektroniniai parašai nepriimami.

  Šie dokumentai reikalingi norint išduoti I-20 arba DS-2019 ir neturi jokios įtakos priimant sprendimą.

  Pareiškėjams gali nereikėti pateikti finansinės paramos patvirtinimo formos, jei jie atitinka šiuos kriterijus:

  • H1 vizos turėtojas dirba visu etatu, neplanuoja keisti vizos tipo
  • H4 priklauso nuo H1 vizos turėtojo, neplanuoja keisti vizos tipo
  • F1/J1 studento vizos turėtojas įstojo į visą darbo dieną kitoje JAV institucijoje ir nei dabar, nei ateityje neprašys I-20 ar DS-2019 iš Kansas State University .
  • Gyvenate kitoje šalyje už JAV ribų ir jums nereikia studento vizos (kreipiantis dėl mokymosi internetu / nuotoliniu būdu)
  • Turi I-20 arba DS2019 K-state ir kreipiasi dėl sertifikato programos kartu su dabartine magistro ar doktorantūros programa K-state

  Paraiškos mokestis

  Norėdami pateikti paraišką, turite sumokėti paraiškos mokestį.

  Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai

  Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, Graduate School reikalauja, kad kiekvienas kandidatas pateiktų patenkinamą TOEFL, IELTS arba PTE testo balą.

  Stipendijos ir finansavimas

  Švietimo kolegija yra įsipareigojusi remti mūsų studentų akademinę ir profesinę sėkmę.

  Studentų finansinės pagalbos biuras

  Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie finansinės pagalbos procesą, studentų paskolas, stipendijas, dotacijas, užimtumą, veteranų išmokas ir studijų atidėjimus. Atkreipkite dėmesį į K-State stipendijų pirmumo prašymo datas būsimiems pirmakursiams ir perkėlimo studentams.

  Reitingai

  Tarp geriausių

  Kai siūlote išskirtinę studentų patirtį su daugybe akademinių pasirinkimų, praktinių tyrimų galimybių ir užklasinės veiklos, skatinančios draugystę, įsitraukimą ir bendruomenę, būsite pastebėti tiek regioniniu, tiek nacionaliniu mastu. Didžiuojamės savo meistriškumo reputacija, o kolektyvinė K-State šeima nuolat deda savo darbą, kad mūsų reputacija taptų realybe.

  Nacionaliniai reitingai

  Prinstono apžvalga: geriausi koledžai
  „The Princeton Review“ ataskaitoje „Geriausi 389 koledžai: 2024 m. leidimas“ Kansas State University įvertino keliose kategorijose.

  • Nr.1 draugiškiausiems studentams
  • Nr. 1 už geriausius miesto chalato santykius
  • Nr.2 laimingiausiems studentams
  • 4 už geriausią gyvenimo kokybę
  • 5 už geriausias studentų paramos ir konsultavimo paslaugas
  • 5 už geriausias sportines sąlygas
  • Nr. 6 studentams, kurie mėgsta šias kolegijas
  • 6 už geriausias sveikatos paslaugas
  • 8 geriausiems kolegijų bendrabučiams
  • 9 už geriausias karjeros paslaugas
  • 9 už geriausią universiteto miestelio maistą
  • 9 už koledžo miestą gauna aukštus balus
  • Nr. 15 aktyviausiai studentų valdžiai Prinstono apžvalga: geriausios vertės koledžai

  „Princeton Review“ ataskaitoje „Geriausios vertės koledžai 2023 m.“ įvertino K-State keliose kategorijose.

  • 2 geriausiems absolventų tinklams
  • Nr.2 stažuotėms
  • Nr.10 už poveikio darymą
  • Žurnalas „Pinigai“.
  • Vienas geriausių žurnalo „Money“ koledžų. (2023 m.)
  • Kolegijos rangas
  • 10 geriausių kolegijų miestų šalyje. (2022) Regioniniai reitingai SmartAsset
  • Aukščiausio reitingo universiteto vertė Kanzaso valstijoje (2022 m.) University Magazine
  • 1 universitetas Kanzase (2022 m.)

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Manhattan

   006 Bluemont Hall 1114 Mid-Campus Dr. North, Manhattan, 66506, Manhattan

  Klausimai