Keystone logo
Kalo Organic Agricultural College

Kalo Organic Agricultural College

Kalo Organic Agricultural College

Įvadas

„Kalø“ yra vienintelis ekologinio žemės ūkio koledžas Danijoje, kuriame mokosi apie aštuoniasdešimt iki šimto studentų ir apie dvidešimt darbuotojų, užsidegusių ekologine žemdirbyste.

Kalø ekologinio žemdirbystės koledžas yra kaimo vietovėje, miško pakraštyje, netoli jūros, už trijų kilometrų nuo Rønde - vidutinio dydžio miesto su visais reikalingais patogumais ir trisdešimt kilometrų nuo antrojo pagal dydį Danijos miesto Orhuso .

Mokykla pabrėžia praktinius įgūdžius, o mokyklos ūkis yra svarbi švietimo ir kasdienio gyvenimo dalis. Praktinio mokymo įstaigose yra apie penkiasdešimt hektarų ekologiškai dirbamos žemės ūkio žemės, skirtos pasėliams ir daržovėms, šiltnamiai, mašinų parkas, kiaulių, avių, melžiamų karvių ir jaučių auginimo patalpos.

Siūlome pilną įlaipinimą visiems mokiniams čia, mokykloje. Į maitinimą įeina trys valgiai per dieną ir nemokama ryto ir popietės kava. Mes turime puikią virtuvę, kuri aprūpina mūsų studentus ekologišku maistu, taip pat siūlo vegetariškų ir veganiškų patiekalų.

Vietos

  • Rønde

    Skovridervej 3, Kalø 8410 Rønde, 8410, Rønde

    Klausimai