Keystone logo
Jul academy

Jul academy

Jul academy

Įvadas

Kas mes esame: Jul academy Italija

Jul academy yra Italijos muzikos įstaiga, kuri specializuojasi teikdama aukščiausio lygio muzikinį išsilavinimą aistringiems studentams visame pasaulyje. Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį šioje srityje, patobulinome savo mokymo programą, kad pasiūlytume reikšmingų pranašumų studentams, kai jie pradeda savo pasirinktą muzikinės karjeros kelią.

MOKYMASIS INTERNETU, PERSONALIZUOTAS IR AKREDITUOTAS

ITALIJOS MUZIKOS PAVELDAS

Jul academy įsikūrusi Italijoje. Italija suvaidino reikšmingą vaidmenį Europos muzikos istorijoje. Daugelis muzikos instrumentų, tokių kaip smuikas ir fortepijonas, buvo išrasti Italijoje. Italijoje taip pat gimė muzikinis mastas, operos menas ir daugelis muzikos terminų, tokių kaip sonetas, koncertas, kvartetas.

PERSONALIZUOTAS MOKYMAS IR MOKYMASIS

Mūsų klasės mažos. Patarimai ir pagalba yra prieinami visuose kiekvieno kurso etapuose, suteikiant jums galimybę pritaikyti savo mokymąsi, kad atitiktų jūsų asmeninius poreikius.

MOKYTOJAI EKSPERTAI

Jul academy dėstytojai yra ne tik fantastiški mokytojai, bet ir labai patyrę žaidėjai, atlikėjai ir muzikos verslo verslininkai, suteikiantys unikalią įžvalgą, kaip kurti karjerą muzikos industrijoje.

KOKYBĖ IR AKREDITACIJOS

Jul academy yra RSL profesinis centras, Londono muzikos koledžo egzaminų centras ir studentams išdavė daugiau nei 200 sertifikatų.

INSTITUCINĖ INTERNETINĖ MOKYMOSI PLATFORMA

Mūsų internetiniai studentai gali pasinaudoti mūsų institucinio mokymosi platforma. Visus vadovėlius, įrašytas pamokas ir pratimus pagal poreikį bus galima rasti virtualioje klasėje.

KVALIFIKACIJOS IR AKREDITACIJOS

Jul academy yra skirta teikti aukščiausios kokybės muzikinį išsilavinimą mūsų studentams. Mūsų fakultetą sudaro aukštos kvalifikacijos ir patyrę muzikos profesionalai, turintys prestižinių muzikos institucijų diplomus.

Be to, esame akredituoti pirmaujančių muzikos organizacijų, tokių kaip RSL UK ir Londono muzikos koledžas, užtikrinant, kad mūsų mokymo programa ir įranga atitiktų aukščiausius muzikinio ugdymo standartus. Siekdami tobulėti tiek švietimo, tiek atlikimo srityse, mūsų absolventai yra gerai pasirengę sėkmingai karjerai muzikos pramonėje.

MŪSŲ INTERNETINĖS MUZIKOS PROGRAMOS:

Mes siūlome aukštos kokybės muzikos kursus mūsų miestelyje Italijoje ir internetu tarptautiniams studentams. Mūsų tikslas yra suteikti tarptautiniams studentams tokio pat lygio išsilavinimą, kokį siūlome savo miestelyje, panaudojant patirtį, kurią įgijome per 15 metų muzikos švietimo sektoriuje.

Mūsų kursai pasiekiami mūsų internetinėje platformoje, kurioje dalyvauja tiesioginiai mokytojai, kurie pritaiko pamokas pagal individualius kiekvieno mokinio poreikius. Mūsų tikslas yra padėti studentams pasiekti savo muzikinius ir edukacinius tikslus taikant lanksčius, tačiau griežtus mokymosi metodus. Šie metodai pasiteisino visame pasaulyje ir yra prieinami visų lygių studentams, užtikrinant visų besikreipiančiųjų pasitenkinimą.

Apsilankykite mūsų svetainėje čia ir atraskite visas mūsų programas.

Vietos

  • Rende

    Via Sandro Botticelli 11,, 87036, Rende

Klausimai