Keystone logo
Jamestown Community College

Jamestown Community College

Jamestown Community College

Įvadas

Įsikūręs pietvakarių Niujorkas, JKK buvo įkurta 1950 metais kaip dalis valstybinio universiteto Niujorke. Šis registracija yra maždaug 3500 visą darbo ir neakivaizdinių kredito studentai prie du miesteliai, Du priauginimas centrai, Ir Prisijungę, 2012 JKK buvo pavadintas "Top atliekantis viešojo dvejų metų koledžo Niujorke" paskelbtoje ataskaitoje pagal aukštojo mokslo kronika.

JKK yra išsamus, regioniniu, atvira prieiga, studentą orientuotas institucija, kuri apima akademinę kompetenciją ir atitinka Service Area mokymosi poreikius įvairiais būdais. JKK programavimo apima laisvųjų menų perdavimo studijų programas, karjeros programos, bendruomenės labui, vystymosi švietimo ir verslo ir pramonės mokymo. Kolegija partnerystė su didesniu Bendrija prisideda prie socialinės ir intelektinės tobulinimo, ekonominės plėtros ir kultūros turtinimo Vakarų Niujorke ir šiaurės vakarų Pensilvanijoje.

Pagrindinis Campus įsikūręs ant 107-akras svetainėje Jamestown, Pietvakarių kampe Niujorke. Jamestown yra per dienos kelionių atstumu nuo pagrindinių JAV miestų, įskaitant Buffalo, New York City, Pitsburge ir Klivlende ir tik devyniasdešimt minučių nuo Niagaros krioklys.

Vizija Jamestown Community College, neatskiriama mūsų bendruomenių socialines ir ekonomines sistemas, bus regiono Premier teikėjas perdavimo, karjeros raidai ir tęstinio mokymo, ir bus pripažinta akademinės kompetencijos, bendradarbiavimu dvasia, novatoriškos lyderystės, ir verslumo mąstyseną.

Misija Jamestown Community College yra išsamus, regioniniu, atviros prieigos, į studentą orientuotą institucija, kuri apima akademinę kompetenciją ir atitinka Service Area mokymosi poreikius įvairiais būdais, įskaitant laisvųjų menų perdavimo studijų programų, karjeros programos, bendruomenės paslaugų, vystymosi švietimo ir verslo ir pramonės mokymą. Kolegija partnerystė su didesniu Bendrija prisideda prie socialinės ir intelektinės tobulinimo, ekonominės plėtros ir kultūros turtinimo Western New York State ir šiaurės vakarų Pensilvanijoje.

Pareiškimas įsitikinimų

Įsipareigojimas Kokybė: Kolegija yra įsipareigojusi studentų mokymosi ir kolegijos skatinimą, savo misiją, ir mūsų bendruomenių gerovei. Įsipareigojimas studentams: Mes tikime, studentai ir kiti vartotojai kolegijų paslaugos yra pirmasis prioritetas visi mes darome. Įsipareigojimas visą gyvenimą trunkantis mokymasis: Manome, kad visa kolegijos bendruomenė yra atsakinga už praturtinti gyvenimą, sukuriant atmosferą, skirtą mokymosi visą gyvenimą ir intelektinės tyrimo ir skatinti bendravimą, bendradarbiavimą, ir geriau suprasti mūsų pliuralistinę visuomenę ir pasaulį, kuriame mes gyvename , Įsipareigojimas Bendrijos partnerystę: "Mes manome, dalijasi atsakomybe už gerovę mūsų kolegijoje ir turi vaidinti svarbų vaidmenį, bendradarbiaujant su kitomis Bendrijos agentūrose, skatinant ekonominę, socialinę, ir kultūrinę gerovę mūsų bendruomenės.

Vietos

 • Jamestown

  Jamestown Community College, Jamestown Campus, 525 Falconer Street, P.O. Box 20, NY 14702, Jamestown

  • Olean

   Jamestown Community College, Cattaraugus County Campus, 260 North Union Street, P.O. Box 5901, NY 14760-5901, Olean

   • Dunkirk

    Jamestown Community College, North County Extension Center, 10807 Bennett Road, NY 14048, Dunkirk

    • Warren

     Jamestown Community College, Warren, PA Center, Curwen Building, 185 Hospital Drive, PA 16365, Warren

     Klausimai