Keystone logo
ITTI High Tech Institute

ITTI High Tech Institute

ITTI High Tech Institute

Įvadas

Mūsų ugdymo metodas

Šiuo metu technologinių naujovių ir darbo rinkos transformacijos dėka primetama ne tokia griežta ir labiau dalyvaujamojo mokymosi metodika. Vadinasi, vienas iš jų – mokymasis veikiant – leidžia natūraliai įgyti verslumo įgūdžių.

Ši metodika siūlo mokymąsi darant, įgūdžių ugdymą praktiniame kontekste, siekiant suprasti, kaip išspręsti problemą (probleminis mokymasis) ir kaip ją įgyvendinti derinant idėjas bendradarbiavimo aplinkoje (padalinių kambariai ir wiki).

Pirmiau minėtos metodikos derinys su renginių, susijusių su mokymo programa, pavyzdžiui, transliacijų per TwitchTv arba praktikų pristatymu GitHub, organizavimu sujungia dvi pagrindines ir išskirtines ITTI ypatybes: galimybę būti oficialiai sertifikuotam Gamintojas dėka mūsų „Bootcamps“ ir, atitinkamai, mokytojų komandos, kurią akreditavo ir patvirtino minėti gamintojai, be puikios profesinės patirties šiame sektoriuje.

Treniruokitės bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, nes iš ITTI instituto mes suteikiame jums naujausią mokymo aplinką: virtualią klasę (transliacija). Viso mokymo proceso metu jus palaikys ir mokytojas, ir visi ITTI darbuotojai, kurie jus motyvuos, atsakys į jūsų klausimus ir padės jums, atlikdami reikiamus tolesnius veiksmus, kad galėtumėte pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Statistika

 • +4290 studentų, įtrauktų į mūsų programas
 • +195 kilmės šalys
 • +198 Mainų sutartys su verslo mokyklomis visame pasaulyje

  Priėmimai

  Vietos

  • Calle del Marqués de Urquijo,36, 28008, Madrid

  Klausimai