Keystone logo
Italian Academy

Italian Academy

Italian Academy

Įvadas

Apie Italian Academy

Italian Academy suteikia galimybę tarptautiniams studentams įgyti aukščiausio lygio aukštąjį išsilavinimą Italijoje. Italian Academy , bendradarbiaudama su prestižiniais Italijos universitetais ir dailės akademijomis, siūlo universitetų Pathway programas ir pasirengimo programas, taip pat kalbų sertifikatus.

Italian Academy miestelis yra miesto centre, šalia archeologijos muziejaus ir parko, kelios minutės pėsčiomis nuo pajūrio ir Ortygia salos. Neapolio studijų centras yra istorinė vila, kuri gali pasigirti daugiau nei 2 akrų vešliu botanikos sodu, užpildytu citrusiniais medžiais, Viduržemio jūros flora, šimtmečio palmėmis ir magnolijomis, taip pat daugybe kitų egzotiškų medžių ir augalų. Pamokos lauke, laboratorijos, seminarai, kultūrinė veikla, pavyzdžiui, kino vakarai po atviru dangumi ir kalbų mainų renginiai, dažnai vyksta šioje kerinčioje aplinkoje: ramioje oazėje pačioje Sirakūzų širdyje, kur mokiniai atsiduria istorijos, gamtos ir dinamiškos bendruomenės apsuptyje. tarptautinių studentų. Ortigia studijų centras yra centrinėje Sirakūzų aikštėje, Ortigijos saloje. Centras yra XII amžiaus barokiniuose Palazzo Beneventano rūmuose, iš kurių klasių atsiveria pasaulinio garso Duomo katedros vaizdai.

Užsiėmimai vyksta tiek Italian Academy miestelio vietose, tiek partnerių universiteto patalpose.

Sirakūzai, Sicilija

Šiltai sveikinanti bendruomenė

Nors italų populiarumas ir šiltas svetingumas vertinamas visame pasaulyje, tarptautiniai studentai, gyvenantys mažame ir saugiame Sirakūzų mieste, visada stebisi atviromis rankomis, kad jie pasveikintų juos iš vietos žmonių, o tai padeda sukurti draugišką ir patogią atmosferą, kurią visi mūsų studentai mielai atsiskaito.

Strateginis atspirties taškas tyrinėjant Italiją ir Europą

Sirakūzai taip pat yra strateginis pagrindas tiems, kurie nori mėgautis visomis Sicilijos grožybėmis, tik akmenų atstumu nuo visų kitų pagrindinių salos lankytinų vietų: Šventyklų slėnio ir „Scala dei Turchi“ Agrigento, Mt. Etna, aukščiausias vulkanas Europoje, ir kalnų viršūnė Taormina. Taip pat labai lengva pasiekti visas pagrindines Italijos vietas: netoliese esantis Fontanarossa oro uostas sujungia Sirakūzus su visais didžiausiais miestais (Roma, Florencija, Venecija, Milanas, Neapolis), kasdien ir pigiais skrydžiais.

Senovės Viduržemio jūros sostinė

Sirakūzai (italų k. Sirakūzai), įrašyti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra lobių dvaras, esantis Italijos Sicilijos salos pietryčių pakrantėje. Per 3 tūkstantmečius ji surinko daug meno ir brangios architektūros, kuri liudija apie daugybės šlovingų civilizacijų praėjimą.

Saugi ir svetinga bendruomenė, gyvas ir dinamiškas miestas

Šiandien Sirakūzų miestas yra šiltas ir gyvybingas miestas su daugybe siūlomų nuotykių sielų ir kultūrinių daržovių: galima išsiaiškinti siaurų istorinių centrų gatvių labirintą, pasivaikščioti aplink viduramžių pilį, iš kurios atsiveria vaizdas natūralus uostas arba ištirti nesugadintus paplūdimius ir jūrų rezervatus, kurie supa miestą.

Su draugais su vietos studentais

Italian Academy reguliariai organizuoja kultūrinių mainų renginius, kad tarptautiniai studentai galėtų susitikti ir susidraugauti su vietiniais studentais. Tokiame mieste kaip Sirakūzai lengva užmegzti ilgalaikius ryšius ir užmegzti draugystę su bendraamžiais italais. Pripažįstame, kad bendravimas su vietiniais vaidina esminį vaidmenį ugdant pasitikėjimą šnekamąja kalba.

Susisiekti!

Mūsų studentų konsultantų komanda džiaugiasi galėdama padėti jums kiekvieną žingsnį: nuo registracijos ir prašymo išduoti vizą iki išvykimo pasirengimo, orientacijos ir įsitraukimo į naują miestą ir namus.

Jūsų durys į aukštąjį mokslą Italijoje

Vietos

  • Syracuse

    Piazzale San Marziano, 1, 96100, Syracuse

    Klausimai