Keystone logo
Isuru

Isuru

Isuru

Įvadas

Isuru : Isuru MIESTŲ PLANAVIMO IR RENOVACIJOS INSTITUTAS


" Isuru , kuri nuo 1947 m. Isuru miestų planuotojus, nuo 2012 m. Organizuoja miestų planavimo ir teritorinio planavimo magistro (120 egz.).

Šis mokymas skirtas aukštojo mokslo diplomų (pereinamojo diplomo, magistro) ir specialistų (tęstinis mokymas) turėtojams.

Isuru sveikina studentus iš visų disciplinų (kraštovaizdžio, sociologijos, architektūros, aplinkos, socialinių ir ekonomikos mokslų, plastinės dailės, teisės ir tt).

Fakultetą sudaro praktikai ir dėstytojai, dirbantys universitete ir aukštojoje mokykloje, visi kartu sujungti tinklai.

Kapitonas yra paskirstytas per trejus metus, o kursai vyksta vakare nuo 18 iki 21 val., O tai leidžia vykdyti profesinę veiklą arba lygiagrečiai tęsti kitus tyrimus.


informacija

Aukštasis miestų planavimo ir renovacijos institutas yra socialinės paramos įstaiga, priklausanti Saint-Luc institutams Briuselyje ir organizuoja magistro laipsnį miestų planavimo srityje. " Isuru " 1947 m. Įkūrė Henri Gillisas, inžinierius-architektas ir miestų planuotojas Gastonas Bardetas rekonstrukcijos kontekste. Šie steigėjai turėjo miesto planuotojo profesiją, o jo mokymas buvo humanistinis požiūris, daugiadalykis ir įsišaknijęs praktikoje, kuri iki šiol yra instituto vertybių pagrindas.

Isuru bendradarbiauja su kitais Belgijos miestų planavimo institutams (UCL, ULB) ir užsienyje, įskaitant Lille universiteto planavimo ir urbanistikos institutą 2.

Isuru aktyviai dalyvauja miestų planavimo mokymo tinkluose: APERAU (Švietimo ir mokslinių tyrimų planavimo ir miestų planavimo skatinimo asociacija) ir AESOP (Europos planavimo mokyklų asociacija).

Isuru taip pat palaiko glaudžius ryšius su profesine aplinka, kad atitiktų profesijos lūkesčius. Todėl " Isuru dalyvauja Belgijos miestų planuotojų rūmų, Europos miestų planuotojų tarybos ir "ALUMNISU" asociacijoje, kurioje susivienijo "absolventai" (absolventai, Isuru @ gmail.com).

Vietos

  • Saint-Gilles

    Rue d'Irlande, 57, 1060, Saint-Gilles

Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai