Keystone logo
ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Įvadas

Dirbame versle 17 metų ir siūlome 13–18 metų vaikams subalansuotą vasaros mokymosi, pramogų ir kultūros patirtį, kur mokiniai gali augti skatinančioje ir palaikančioje aplinkoje, smagiai leisti laiką ir susirasti naujų draugų iš viso pasaulio. pasaulis.

ISSOS buvo sukurta atsižvelgiant į vieną aiškią misiją: sukurti saugią vietą žmonėms mokytis ir augti. Taigi mes teikiame gerai subalansuotą, prižiūrimą vasaros programą, kurioje studentai pasirenka akademines ir pasirenkamąsias klases, kad atitiktų jų poreikius ir platesnius interesus. Mes siūlome savo studentams galimybę pasimėgauti vasaros nuotykiais, kai pagrindinis dėmesys skiriamas asmeniniam saugumui ir gerovei, kokybiškoms individualioms instrukcijoms ir unikalia tarptautine patirtimi.

65516_Untitled.jpg

Mūsų vasaros mokyklų vietos buvo kruopščiai parinktos dėl saugių, stimuliuojančių ir įkvepiančių miestelių. Istorinės ir kultūrinės St Andrews ir Yale vietos leidžia studentams patirti gyvenimą šiuose išskirtiniuose universitetuose saugioje aplinkoje. Lankydami ISSOS studentai turi galimybę patirti JK ir JAV kaip vietą gyventi, mokytis ir dirbti.

ISSOS yra vertybių vadovaujama įmonė, siūlanti vertybinį išsilavinimą, kuriame stengiamės pristatyti aukščiausios kokybės programas saugiausiose vietose, kuriai vadovauja įkvepianti komanda. Mes laukiame studentų iš daugiau nei 80 tautybių, kuriančių tarptautinę šeimą, kurioje draugystė apima visą pasaulį ir tęsiasi ilgai po vasaros.

Kuo ISSOS skiriasi?

 • Aukštos kokybės programos, iš kurių kai kurios yra išskirtinės ISSOS
 • Priima studentus iš daugiau nei 80 tautybių
 • 40% studentų grįžta po metų
 • Mes priimame tik 10% kiekvienos pilietybės, užtikriname tikrai tarptautinę patirtį
 • Vasaros darbuotojai yra savo srities ekspertai, pradedant nuo visiškai kvalifikuotų anglų kalbos mokytojų ir baigiant „PGA Golf Pros“
 • Esame vertybėmis besivadovaujantis verslas, kurio pagrindas yra 6 vertybės, kurios apima viską, ką darome

Žmonės ir ISSOS

ISSOS didžiuojamės galėdami naudotis tik aukštos kvalifikacijos ir motyvuotais darbuotojais. Visi mūsų dėstytojai buvo kruopščiai atrenkami pagal jų kvalifikaciją, kompetenciją ir patirtį, todėl jie teikia energijos ir entuziazmo mokyti ir bendrauti su jaunais žmonėmis tiek mūsų akademinėse, tiek ir popamokinėse programose. Darbuotojų ir studentų santykis yra 1: 5, o klasės yra sąmoningai laikomos mažomis, kad būtų galima skirti individualų dėmesį ir individualias instrukcijas.

Mūsų mokytojai ne tik teikia aukštos kokybės akademinius standartus mūsų vasaros studentams, bet ir bendrabučių gyventojams, juos palaiko patarėjai, kurie veikia kaip pavyzdžiai ir rūpinasi mūsų studentų gerove. Mūsų vasaros programų sėkmė priklauso nuo mokytojų atsidavimo ir entuziazmo bei jų bendro tikslo, kad ISSOS taptų tikrai unikalia ir įdomia patirtimi kiekvienam studentui.

Vietos

 • Saint Andrews

  University of St Andrews St Katharine’s West 16 The Scores, KY16 9AX, Saint Andrews

 • Cambridge

  The Old Schools, Trinity Ln, CB2 1TN, Cambridge

 • Saint Andrews

  Saint Andrews, Jungtinė Karalystė

  Klausimai